reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

maggie_f zadne one zlote ... ot interpretacja wlasnych a czasem cudzych przemyslen ... bo przeciez nie mozna ludzi krytykowac ze postepuja inaczej niz my /to zdanie powinna przeczytac moja tesciowa/ grunt ze postepuja w zgodzie ze soba i swoim sumieniem !!!
 
reklama
Czołem!

Dziś oddałam mocz do badania :sorry2: jak znam życie to znowu bakterie :baffled:
A wstałam o 03:30 w nocy, obudziłam się z potwornym bólem głowy :baffled: paracetomol niestety dopiero pomógł o 6:00 :(
I śniadanie jadłam o 4:00 w nocy :szok::szok::szok:



Czytam Was dalej ...... coś o psach było, to pomijam bo nie mam :happy2:
 
Cześć dziewczyny, ja właśnie wróciłam z badania glukozowego. Powiem tak, to jest do przeżycia, ale cytryna to dla mnie była konieczność. To tak jakby wsypał 10 łyżeczek cukru do szklanki.Jutro po 15 wyniki. Cieszę się że mam to za sobą oby tylko wynik był dobry.:-)
 
za to ja po zjedzeniu bułeczki o godzinie 17.00 miałam pół nocy z głowy..;/
znowu mnie muliło..
chyba dzisiaj się do gina wybiore..
 
No ja też już po badaniu!
Wynik ponoć idealny...103!
Teraz mężuś robi kawkę i śniadanko bo dalej czuję tą glukozę;-)
 
Witam i ja sie z rana... no moze przedpoludnia:-D

maggie_f Super, ze u Was wszystko ok. Ale bedzie z malego niezly uparciuszek;-)
A co do wstawania to mamy z mezem taka sama technike:-D

23 marta Wiem kochana, ze mnie dlugo nie bylo, ale ostatnio jakos mi sie tak tych spraw napietrzylo, ze masakra. My czujemy sie na cale szczescie dobrze. Czasami tylko macica mi sie stawia, ale na krotko i zadko. Martwi mnie tylko to, ze maluszki jakos niebardzo kwapia sie podnosic wyzej:-( Strasznie nisko je czuje, a do tego lekarz powiedzial mi, ze mam krotka szyjke, ale zamknieta. Oby bylo dobrze:-(

karnitynka1982 Witam w naszym gronie:happy: Nie martw sie, z nami szybko czas leci:-) Szkoda, ze mieszkacie, az w Szczecinie, bo ja mam sytuacje taka jak Twoja(znaczy maz nie wyjechal, ale ciagle w pracy) nowe miejsce, zero znajomych:baffled: Bylaby juz kolezanka do plotek, ehh:sorry2:
 
Ja też już po:-) Wszystko ok:-):-):-) Tylko znowu kolejne 3 kg do przodu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Załamka:baffled: Dostałam skierowanie na krzywą cukrową. Chyba wybiorę się w piątek.
 
helcia81 To fajnie, ze wszystko dobrze. A kg sie nie martw. Ja jak nie tylam to nie tylam, a teraz 4kg do przodu!
Heh dopiero teraz zauwazylam, ze my w tym samym regionie Polski mieszkamy;-)
 
Witam Kochane,
Ale się dzisiaj w nocy najadłam strachu- tak okropnie zaczął mnie boleć brzusio, skurczy nie było ale nie mogłam już wytrzymać a żeby było śmieszniej przed tym nagłym atakiem bólu dzwoniłam do mojej ginki żeby się umówić na wizytę bo po tym jak na wczasach miałam za częste skurcze bałam się trochę i chciałam to sprawdzić, ale jak dostałam tego ataku to dzwonię jeszcze raz i mówię jaka sprawa i moja gin przyjęła mnie wczoraj o 22 i po badaniach nic nie wyszło, szyjka zamknięta, z malutką też wszystko w porządku, jelita i inne narządy też spoko ale na skurcze przepisała mi duphaston i w razie gdyby skurczy było bardzo dużo (czyli więcej niż 3 na godzinę) pomimo przyjmowania duphastonu to przepisała mi też relanium 0.003 - ale co do tego drudiego nie mam przekonania chociaż ginka powiedziała mi że relanium już nie jedno życie uratowało. i sama nie wiem czy jak będę miała więcej skurczy to wezmę to relanium - a przyznam się szczerze że dzisiaj z rana w ciągu pół godziny macica stawiała się 3 razy :-(
 
reklama
Dzien dobry laseczki ale z was ranne ptaszki hihi no szkoda szkoda tyle chetnych na spacerek a wszystkie mieszkamy gdzie indziej no trudno chociaz tutaj mozna pogadac troszke ja tez dzis ide wyniczek badan odebrac oby wszystko bylo ok ale na pewnoe bedzie hehe Pogoda w szczecinie jak na majorce jakiejs no wiec skorzystam i pojde na spacer poki co sama :) Milego dzionka
 
Do góry