reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
:D też mi się to przypomniało bo tak jak Ty byłam podekscytowana ze Mój był też przy słuchaniu serduszka.. ale akurat to zapamiętałam..
podobno tak trzeba bo inaczej coś tam się ściska uciska czy coś..:confused:
tego to już nie pamietam:-D:-D
Ja jeszcze zapamiętałam, że teraz nie, ale później można przepuklinę dostać. Z tego niewłaściwego wstawania ofc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ania, ciesz się, że jeszcze pod pępkiem, mnie dziś mała wali po żebrach... aż się ledwo ruszam. strasznie się przesunęła w górę.
ja zmykam pod prysznic i do książeczki jakiejś.
 
Moja Perła już od dawna siedzi w okolicach żeber, ale nie kopie w nie na tyle by mnie coś bolało:) Ciekawe kiedy zacznie boleć:p
 
A ja druga!!!
Ale stukam się bez kawki:-( bo zamierzam o 8 wypić moją porcję glukozy:-) a potem na 9 do położnej na badanie:-)
Helcia to potem zdaj relację:-)
Witam nową mamusię:-)
Szkoda że mieszkasz tak daleko bo ja bym była chętna na spacerki i pogaduchy:-) Bo choć mieszkam tu całe życie to czasami w ciąży czuję się jak trędowata i nie mam z kim pogadać:no:
Dobrze że Wy jesteście:-)
 
reklama
Trzecia :-)

oj jak bedziesz miala jednego bajtla to wystarczy za psa /bedzie sprzatania za 2/
a odnosnie zaczynania od konca ... wiesz kij tez ma 2 konce bo zawsze trudno jednoznacznie powiedziec ktory z nich to poczatek ... to rzecz wzgledna :)

Mea - uwielbiam te Twoje Złote Myśli :tak:

Hej dziewczyny!:-) Pierwsza....:-):-):-) Stukam się z wami kawką i zmykam pod prysznic. O 8:00 mam wizytę u gina.

Ranny ptaszek z Ciebie. Czekamy na relację.



Co do wstawania, to ja się staram powulutku zawsze ale czasem się zapomnę. Często Mój mi rękę podaje. A jak wysiadam z autka i on gdzieś jedzie dalej to pcha mnie za tyłek do góry żeby się nie napinać zbytnio. :-D

Witam Nową Mamusię - ja bym chętnie pospacerowała tylko troszke za daleko mieszkam.
 
Do góry