reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

NO dokladnie jeszcze w sumie nawet nie zona ale marynarza zaczelismy od konca haha mina wiem i mysle tez o tym ze jak wroci to juz na dzidzie bedziemy czekac extra. No ale wolalabym miec wiecej zajec pies i drugi dzieciaczek by sie przydal i pare znajomych:)))No ale to chyba wszystko z czasem.

oj jak bedziesz miala jednego bajtla to wystarczy za psa /bedzie sprzatania za 2/
a odnosnie zaczynania od konca ... wiesz kij tez ma 2 konce bo zawsze trudno jednoznacznie powiedziec ktory z nich to poczatek ... to rzecz wzgledna :)
 
reklama
Hihi no faktycznie cos w tej teorii odnosnie kija jest najwazniejsze ze nam dobrze:DDD NIe jestem jeszcze w temacie terz narzekam na brak zajec a pozniej pewnie bedzie odwrotnie ale czekam na to z niecierpliwoscia jestem chetna nawet w tym momencie zostac jakas wolontariuszka hehe
 
Dziewczyny nie wiem czy się z tym spotkałyście, ale ostatnio na usg jak miałam słuchanie serduszka Dzidzi to jak wstałam z leżonki to pani do mnie, że źle wstaję, zbyt gwałtownie(?). Powiedziała jak mam wstawać, ale byłam zbyt przejęta tym, że Mój był ze mną i jej nie słuchałam uważnie. Wiecie coś nt temat?
 
Dziewczyny nie wiem czy się z tym spotkałyście, ale ostatnio na usg jak miałam słuchanie serduszka Dzidzi to jak wstałam z leżonki to pani do mnie, że źle wstaję, zbyt gwałtownie(?). Powiedziała jak mam wstawać, ale byłam zbyt przejęta tym, że Mój był ze mną i jej nie słuchałam uważnie. Wiecie coś nt temat?
mi tylko położna wspomniała że nie powinnam wstając robic kątu 90 stopni.. tzn że mam sie do konca nie prostowac tylko wstawac tak chocby z pozycji pol lezacej.. :-D:-D:-D czy cos takiego..:confused:

ale dostałam buta nad pępkiem..;DD
co ta moja córcia tam wyprawia.. oO
 
Obliczyłam sobie tydzień ciąży wg poszczególnych parametrów:(jak widać są rozbieżności)
BPD 24 tydzień (50 centyl)
FL 26 tydzień (50 centyl)
AC 24 tydzień (50 centyl)
EFW 25 tydzień (50 centyl)

gdzie:
BPD (wymiar dwuciemieniowy)
FL(długość kości udowej)
AC(obwód brzuszka)
EFW(szacowana masa płodu)
ja bylam pod koniec 20 t a dokladnie w 20t 6 to tez miałam taka rozbieznosc..
wg BPD to powinnam być w 19 t ;D
tylko FL miałam dokladnie tak jak powinnam mieć czyli 20t 6d
 
reklama
Coś właśnie mówiła o kącie hehe, że powinnam z pół leżącego wstawać. Tyle zapamiętałam:p
:D też mi się to przypomniało bo tak jak Ty byłam podekscytowana ze Mój był też przy słuchaniu serduszka.. ale akurat to zapamiętałam..
podobno tak trzeba bo inaczej coś tam się ściska uciska czy coś..:confused:
tego to już nie pamietam:-D:-D
 
Do góry