reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja równiez witam nowa GRUDNIUWECZKE;-)mamy tu mile grono wiec postaramy sie ci umilic te dwa miesiace bez ukochanego;-)
Mea racja!!!

Anoola
niestety biszkopciki to było jedyne wyjście :-D

Dziewczynki przytyłam 900 gram, moje 1sze 900 gram ale jestem z siebie dumna :-D

No rzeczywiscie duzo przytylas:-Djest sie z czego cieszyc;-)

Cześć Dziewczyny,

Zaraz poczytam co tam u Was i co naprodukowałyście przez weekend, ale najpierw: Jesteśmy już po usg połówkowym!!! :-):-):-)

Ale ten mój synuś to indywidualista! Na 100% synuś bo odrazu zaświecił swoim sprzęciorem! - bezwstydnik jeden. :-D:-D:-D

Narobił mi stracha bo leży poprzecznie i trudno się go badało. Lekarz strasznie długo badał serduszko - ale był uparty i wkońcu się udało i jest ok. No i potem generalnie to Młody wyznaczał kolejność oglądania bo tak się wiercił i zasłaniał. Naszukalismy się jeszcze lewej rączki bo się na niej położył i nie chciał pokazać. Ale daliśmy radę :-):tak:Wszystko jest super - kamień z serca. Postaram się jakieś fotki wrzucić później. Ogólnie buziaczek ma przesłodki.
A waży 500 gram :tak:.
Termin porodu - 23.12. Mogę się nastawiać na cesarke bo przy mojej wadzie macicy nie wiadomo czy wogóle się odwróci. Łożysko na przedniej ścianie, wody w normie. :tak:

Ależ jestem szczęśliwa :-)

SUPER ze wsio ok;-)oby tak dalej:tak:

I juz po połówkowym. Kurcze, nie wiem czy załapię się jednak na ten grudzień:-( Chociaż baaardzo bym chciała ale z dzisiejszego usg wychodzi 2.01.W każdym razie dzidzia ok- serduszko ładnie bije, waga-400g. A ja nie przytyłam jednak od ostatniego ważenia, jakoś mi lepiej z tą świadomością;)

Ja tez nie jestem typowa Grudniuweczka bo termin z OM mam na 6 styczen ale z ostatniego usg bylo 31.12:-)no i u mnie jest duuuze prawdopodobienstwo ze urodze wczesniej.
Z tego co pamietam to chyba Mei tez ostatnio na usg wyszedl taki termin:-)
najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze, że rośnie zdrowo. a nawet jeśli przesuniesz się na styczeń (co jest możliwe dla wielu z nas, równie dobrze i dla mnie), to i tak pozostaniesz nasza grudniówką :-D

Otórz to;-)

Ja poi moim zdenerwowaniu polozylam sie spac i troche przeszlo,z mezem nie rozmawiamy praktycznie wiec jest dziwnie.
Dzis przywiezli mojej corci łozko i juz stoi tam gdzie powinno,ciekawe czy nie bedzie protesu ze spaniem w nowym łozku.Oby bylo tak jak ze smoczkiem ktorego pozegnala calkowicie dopiero jakis tydzien temu i nie bylo wogole z tym problemu:-)
Ide zaraz ja wykapac i zobaczymy czy zasnie.
 
reklama
No w sumie ze smutku bo moj mezczyzna dzis wyjechal na 2 miesiace a ja tu sama jak palec w tym szczecinie:(((No ale juz nie placze bo nie chce dzidzi stresowac;/Moze uda sie kogos milego poznac na forum:)
 
Mój też mial na 2 miesiace wyjechac, ale został...bardziej od wiekszej gotowki wolimy byc razem w trojke. Ale nie kazdy moze wybierac...glowa do gory - zleci szybko i ani sie obejrzysz i wroci :)) NIe placz juz, to niedobrze dla dzidzi. Moja mnie teraz kopie mocno. Masz kopniaka od niego:-D
 
Mexi szkoła rodzenia to nie tylko nauka oddychania przy porodzie. Nawet mając cc warto chodzić na zajęcia, są spotkania z położną, pielegniarkami, nauka przewijania i wiele różnych cennych i potrzebnych porad. Poza tym zawsze można popytac jak ma się pytania, spotkac sie z przyszłymi mamuśkami. Ja osobiście polecam, jeżeli ma się mozliwość chodzenia:tak:
 
No w sumie ze smutku bo moj mezczyzna dzis wyjechal na 2 miesiace a ja tu sama jak palec w tym szczecinie:(((No ale juz nie placze bo nie chce dzidzi stresowac;/Moze uda sie kogos milego poznac na forum:)

Ech- sama nie jesteś, mojego męża też nie ma a ja sama, na dodatek jeszcze Antos jest i pies, więc za dużo nie odpoczne! A 2 miechy szybko miną:tak: Głowa do góry!!
 
No w sumie ze smutku bo moj mezczyzna dzis wyjechal na 2 miesiace a ja tu sama jak palec w tym szczecinie:(((No ale juz nie placze bo nie chce dzidzi stresowac;/Moze uda sie kogos milego poznac na forum:)

zona marynarza ?? biedaku !! ale przywykniesz ... ani sie nie obejrzysz jak wroci a za kolejna 2 miesiace bedziecie uz we trojke!!
 
NO to masz fajnie ze jestescie razem my nie mielismy wyboru bo taka ma prace i tyle co tu zrobic. No kop mi sie przyda bez kitu hehe Widze ze nie jestem sama i nie narzekam tylko to sie zlozylo z tym ze nie mam sie tu nawet z kim spotkac bo jestem ze scia a w szczecinie nie nawiazalam jeszcze zadnych znajomosci a teraz to nawet nie mam gdzie bo do pracy poki co nie ide ale dziekuje za slowa otuchy lepiej mi:)) Buziaki
 
NO dokladnie jeszcze w sumie nawet nie zona ale marynarza zaczelismy od konca haha mina wiem i mysle tez o tym ze jak wroci to juz na dzidzie bedziemy czekac extra. No ale wolalabym miec wiecej zajec pies i drugi dzieciaczek by sie przydal i pare znajomych:)))No ale to chyba wszystko z czasem.
 
reklama
Hej. Witam Nową Grudnióweczkę:)
Cherie ładne masz te psiaczki:) Cudowne:) Ja też mam 2 pieski, sama radość, wesoło:)
Maggie i Luuzna fajne te Wasze synusie:)
A ja miły dzień z Moim spędziłam, teraz na nockę pojechał i mogę okupować netka;)
Na Cudeńkach dam linka do lampy jaką chcemy Małej kupić:)
 
Do góry