reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja ogólnie mam duże piersi i teraz przy ciąży pewnie jeszcze sporo urosną:) Fajnie, lubię je:)
Gdzie ta Iza..
 
reklama
Jestem, ale strasznie załamana. W szpitalu zbadał mnie lekarz i zrobił USG. Teoretycznie płód ma prawidłową wielkość, ale aparat nie wykrył bicia serca :(. A moja poprzednia ciąża tak się właśnie zakończyła, płód zatrzymał się na pewnym etapie i serce nie biło. Co prawda lekarz powiedział, że trzeba to powtórzyć, bo nie zawsze w 6 tyg. słychać serce i aparat na ich oddziale też nie najmłodszy - ale jestem przerażona. Na pozostanie w zpitalu się nie zgodziłam, przepisał mi duphlaston i wyszłam do domu. Na plamienie powiedział, że tak bywa - ono powawiło się tylko rano i potem już nic. Jestem w dołku :-(
 
Iza, trzymam kciuki żeby było dobrze. Nie plamisz teraz więc musi być dobrze.
Jestem z Tobą.

U mnie dziś nastąpiła inauguracja drzemki poobiedniej. Opierałam się kilka dni, ale dziś nie dałam już rady i uległam :-) Wstałam, ale najchętniej położyłabym się jeszcze.
 
Iza spokojnie, nie zamartwiaj się, gdyby było coś nie tak lekarz by Cie do domu nie wypuścił. Oszczedzaj się!!! Bedzie dobrze!!

a mnie przeziebienie trzyma, sama sie zastanawiam czy to nie alergia, bo taki dziwny ten katar.

Myślałam że dzisiaj ciepło, w krótki rekawek sie ubrałam, a na podwórku zimnica brrr... W końcu na Mazurach mieszkam i to w biegunie zimna hehe więc nie ma co się dziwić.;-)
 
Iza....głowa do góry....wiem co przezywasz...tez przez To przeszłam....wierze ze bedzie dobrze...to prawda,ze nie zawsze w 6tyg juz bije serduszko...lez ile się tylko da...i nie stresuj sie za bardzo bo to równiez ma wpływ na Malenstwo.
Przytulam ,myslami jestem z Toba.......
 
Uff skonczylam to nadrabianie.
Tyle chcialoby sie napisac i odniesc sie do tego co kazda napisala ale sie nei da.

Iza trzymaj sie dzielnie, staraj nie zamartwiac i mysl pozytywnie. Czasem na tych usg naprawde ciazko doszukac sie serduszka. Kiedy nastepne? Kiedy lekarz kazal Ci przyjsc? Pomodle sie za Ciebie i malenstwo.


Cześć dziewczyny,
ja wizytę mam dopiero w poniedziałek, choć test pozytywny wyszedł mi 18.04.
Od kilku dni mam ogromne wątpliwości czy ja wogóle w ciąży jestem. Może sobie uroiłam :-) czas mi się dłuży do tej wizyty a wątpliwości coraz większe.
Przytyłam 2 kg, ale jeszcze przed zajściem, dziś mierzyłam troszkę ciuszków i musiałam sporo odrzucić, nie wiem w czym ja będę chodzić. Brzuszek też mam spory, ale to nie ciążowy, tylko pozostałość po poprzedniej ciąży :-( Pocieszam się, że teraz nie muszę go wciągać :-) I kłuje mi dziś brzuch, ale nie nisko, więc raczej nie ma związku z fasolką. A od dwóch dni mogłabym z łóżka nie wychodzić.
No i to wystarczy, zeby ciaze stwierdzic:-p Ja mialam schizy na samym poczatku, co zreszta opisywalam tam gdzies na poczatkowych stronach. Teraz to ja tam wiem , ze dzidzia rosnie, bo gama objawow jest i tez staram sie podchodzic do tego pozytywnie. Wszystko w rekach Boga.

A to nie szkodzi, ze takie robia... normalne tez beda miec :tak: Ja tez bylam w gabinecie gdzie byla informacja o 3d i 4d.
Zastanawiam sie czy ze mna wszystko ok, ze mi brzuszek jeszcze nie rosnie. Mierze sie co tydzien i poki co przybylo tylko w biuscie... w biodrach to nawet mniej mam. Pewnie potem mi wystrzeli z dnia na dzien :-p

Kulaszusza nic sie nie martw, urosnie w swoim czasie. Przy pierwszej ciazy moze rosnac ciut wolniej jak to Emwu swietnie porownala do nadmuchanego juz balona.

Popatrz jak Georginie juz wystrzelil;-)

Mnie nadalmecza nudnosci na pusty brzuch, ale jakos tfu tfu od dwoch dni mi lepiej.
Zdecydowanie dolaczam sie do teorii, ze jak jestem w pracy zajeta i zalatana to obajwy sa slabsze. Teraz przede mna wolny weekend i poniedzialek, mam mase rzeczy zaplanowanych i ciekawe jak bedzie wygladalo moje samopoczucie.

Cyce urosly ale jakos juz mniej bola niz pare tyg temu. Jak sie dobrze uloze to moge spac na brzuchu, (czym sie obecnie delektuje, bo skonczy sie to pewnie okolo 5 miecha), sam brzuch delikatnie wiekszy, ale to tylko ja pewnie widze. Na plusie moze z 0,5 kg ale to tak bez 100% pewnosci.
 
Ostatnia edycja:
To tak jak by kogos interesowalo;-) Na usg wybieram sie 2 czerwca po powrocie z PL. Musialam zmienic termin z 21-go, bo wtedy nas nie ma Za to wizyte z polozna mam w przyszlym tyg w czwartek, wtedy tez krew mi pobiora do badania.
Jak bede w Pl to moze wybiore sie gina, choc z drugiej strony to takie tylko zaspokojenie ciekawosci.

No i faktycznie gdzie Lilijka??????? Hej kolezanko artystko odezwij sie!!! Jak tam mdlosci???

Jeszcze wam napisze, ze moje dziecko chyba sie chcialo polaczyc w bolu ze swoja mamusia, bo tak sie wczoraj porzygalo bideactwo jak nigdy wczesniej. Dzisiaj juz mu lepiej ale sprzatania i prania to mialam powyzej uszu.

Tym milym akcentem koncze na dzisiaj i wskakuje do lozeczka. Maz przyjechal i chyba szybko do mnie dolaczy;-).
Do jutra kobialki!
 
Hej!!!
Pisałam ostatnio że brzuch brak ;-) no to już nieaktualne, wczoraj mnie wybrzuszyło :szok: i nie mogłam w jeansy wejść :no: brzuch adal boli, dziś wzięłam nospe i zobaczymy czy coś pomoże

Iza nie denerwuj się (wiem łatwo powiedzieć), ale znam kilka dziewczyn, u których na usg lekarz nie widział serduszka, a po tygodniu czy dwóch już było :tak:
 
Hej!!!
Pisałam ostatnio że brzuch brak ;-) no to już nieaktualne, wczoraj mnie wybrzuszyło :szok: i nie mogłam w jeansy wejść :no: brzuch adal boli, dziś wzięłam nospe i zobaczymy czy coś pomoże

Oszczędzaj się Jolka:tak:
a co do ubrań hehe to jest tak, że człowiek jest w szoku jak wkłada cos czego dawno nie nosił;-)Mnie zaczęły obcisłe bluzeczki denerwować:tak: bobrzuch już płaski nie jest;-)

I dzisiaj znowu ładna pogoda, odkładam porządki na inny termin, dzisiaj bedziemy odpoczywać, na świeżym powietrzu:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny !

Ja wczoraj uswiadomiłam sobie ze została mi tylko jedna para spodni w jakie jeszcze wchodze !!!!:eek: Dosłownie w ciagu tygodnia tak mnie wysadziło ,ze ciaza stała się już zauwazalna dla ludzi ktozy o tym jeszcze nie wiedzieli. Ehhh z Patrykiem w pierwszej ciazy długo sie nie moglam doczekać brzuszka w 5 miesiacu dopiero cos tam zaczelo wyłazić.A teraz 8 tydzien a ja wyglądam tak jak wygladalam w 5 w pierwszej ciazy!!!
W tygodniu ide na zakupy ,trzeba cos zakupic w czym bede ,mogla chodzic.
Ja zasmarkana w dalszym ciagu !!!!!!!!Chyba mnie rozbiera jakies przeziebienie.
Bratowa w dalszym ciagu nie urodziła.meczy sie bidula!
IZA spokojnie nie denerwuj sie ,u mnie w 5 tygodniu nawet nie było widac zarodka ,tylko pecherzyk płodowy.Dzidziulke i serduszko zobaczyłam dopiero w 8 tygodniu!!!! Wiec sie nie stresuj,kazda ciaza jest inna !!!!
 
Do góry