reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hihi Beata niby wiem :-D ale myślałam, że mam jeszcze czas u mnie przecież to dopiero 5tygodni :-p

Ech koszmarnie się czuję :eek: w porównaniu z poprzednimi ciążami ;-) a za dwa tygodnie komunia :nerd: i jeszcze w domu robimy :baffled:
 
reklama
Myślicie, że macica już daje o sobie znać? Kurcze jakoś tak cały czas miałam wrażenie, że to jeszcze za wcześnie, bo przecież nasze łobuzy jeszcze takie malutkie ;-)
Z tym oszczędzaniem się, to u mnie ciężko, bo jutro mamy mieć gości, więc dom ogrnąć trzeba, no i Maks za bardzo poleżeć nie da :no:
No ciekawa jestem co mi gin w czwartek powie :confused2:

Tak, macica:-) Podobno już w dniu spodziewanej @ można ją odczuwać o ile ten @ nie nadejdzie i jest to ciąża. A dzidzia w gruncie rzeczy szybko rośnie, więc miejsce musi być:-)
 
Beata2710 Tobie tez udanego dnia kochana :)
Georgina Ja oczywiscie banana tez musze zjesc ,ale w nocy !!!!!!! Jak mnie wybudzi z głodu a wstawac sie nie chce bo i tak zle sypiam ( maz wziało sie na sposob ,banana kładzie na ławie obok łóżka i tylko mi go podaje jak sie obudze ahahahhah.
jolka111 Napewno nic zlego sie nie dzieje - nie stresuj sie ,ale nie przedobrzyj ze sprzataniem :nerd:

Dziewczyny kurde dzisiaj od godziny 6 rano czekam na telefonie ,gdyż mój młodszy brat zadzwonił ,że włąsnie jego zonka zaczeła rodzic i pojechali do szpitala.Biedna skurcze odczuwała od niedzieli ,w srode odszedł jej czop ,w czwartek rozwarcie na jeden palec ,a dzis w nocy juz jej wody odeszły i ma skurcze co -co 8-10 minut. Termin na na 4 maja ,ale malutka Natalcia juz kabinuje aby się z nami przywitac.Boze jak bym chciala aby sie juz niemeczyła !!!

Natalka - piękne imię:tak: Na pewno szybciutko urodzi. Najważniejsze by zdrowa dzidzia była, reszta jakoś przejdzie:-)
 
hihi Beata niby wiem :-D ale myślałam, że mam jeszcze czas u mnie przecież to dopiero 5tygodni :-p

Ech koszmarnie się czuję :eek: w porównaniu z poprzednimi ciążami ;-) a za dwa tygodnie komunia :nerd: i jeszcze w domu robimy :baffled:

Ja dziś wyjątkowo dobrze się czuję, jedynie rano ból piersi mi dokuczał. Teraz też bolą, ale nie tak szaleńczo jak po pobudce:-)
 
Natalka - piękne imię:tak: Na pewno szybciutko urodzi. Najważniejsze by zdrowa dzidzia była, reszta jakoś przejdzie:-)

To prawda !!! Trzymam kciuki az kostki bieleja ;) Wierze ze bedzie dobrze! Silne sa dziewuchy!:tak:

Ja dziś wyjątkowo dobrze się czuję, jedynie rano ból piersi mi dokuczał. Teraz też bolą, ale nie tak szaleńczo jak po pobudce

Mnie piersi też bola rano bardzo ,chyba je gdzies poprzygniatam jak spie ,ale raczej to normalka !!!!
 
To prawda !!! Trzymam kciuki az kostki bieleja ;) Wierze ze bedzie dobrze! Silne sa dziewuchy!:tak:



Mnie piersi też bola rano bardzo ,chyba je gdzies poprzygniatam jak spie ,ale raczej to normalka !!!!

A ja przeuwielbiam spać na brzuszku i potem właśnie cierpią na tym moje piersi, choć bywają dni, że piersi tak bolą, że nie mam śmiałości spać na nich:-)
 
NO wlansie ja kurde tez uwielbiam spac na brzusiu ( w sumie to tak zasypiam ) ,nawet nie chce o tym myslec jak to bedzie jak brzuszek bedzie na tyle duzy ze mi to uniemozliwi.Podejzewam ze bede miała tragedie z zasypianiem !!!!!!
Ehhh takie sa uroki CIAZY :p ,damy rade !!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja całe życie śpię na lewym boku.....:-D:-D:-D więc spoko....:-D
Piersi też mnie bolą okropnie....:eek:

jolka- łał komunię robisz w domu....:laugh2::laugh2::laugh2: ja idę na łatwiznę- zrobię w knajpie, bez stresu i brudu w domu.....:-):-):-)
 
Beata nie dobijaj mnie :baffled: zawsze uważałam, że komunia to nie wesele i jak mam miejsce w domu, to zrobię w domu, ale skąd mogłam wiedzieć, że tak się skończy :eek:

A jeśli chodzi o ból piersi, to mnie tam nic się nie dzieje, ale gdyby tak chciały trochę urosnąć, to nawet ten ból bym przeżyła :-D:-p
 
reklama
Cześć dziewczyny,
ja weekendzik spędzam u brata, trochę tu pracy bo też komunia się szykuje za kilka tygodni więc porządki na podwórku idą pełną parą.
A jutro w nagrodę wycieczka do ZOO.

Ja z kolei nie odczuwam nic, żadnego rozciągania się macicy. Martwi mnie to.
Ostatnio też nie mam ochoty jeść, ale jak już jem to bardzo mi smakuje.
Wizytę mam w poniedziałek. Już nie mogę się doczekać.

Miłego dnia
 
Do góry