reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Pojechałam z psami na spacer do lasu. Pochodziłam koło 0,5 godz. - po powrocie do domu stwierdziłam, że bieliznę mam poplamioną krwią. Boże, co się dzieje ???
 
reklama
Beata nie dobijaj mnie :baffled: zawsze uważałam, że komunia to nie wesele i jak mam miejsce w domu, to zrobię w domu, ale skąd mogłam wiedzieć, że tak się skończy :eek:

A jeśli chodzi o ból piersi, to mnie tam nic się nie dzieje, ale gdyby tak chciały trochę urosnąć, to nawet ten ból bym przeżyła :-D:-p

jolka nie ja na 100% zrobię w knajpie.....:tak:
po pierwsze- na to samo wyjdzie finansowo
po drugie- będzie maleństwo, więc będę miała mało czasu
po trzecie- mąż mi raczej nie pomoże bo będzie chyba w morzu...:eek:
zresztą ja mam małą rodzinę....;-)

IzaL jak krew to jedz do szpitala!!!!!! Dużo jej jest?????
 
Beata2710 - krwawienie trwało chyba chwilę. Teraz już go nie ma. Na spacerze trochę chodziłam, dużo kucałam, bo robiłam zdjęcia. Rano sprzątałam dom. Zadzwoniłam już do szpitala, kazali mi podjechać.
 
Beata2710 - krwawienie trwało chyba chwilę. Teraz już go nie ma. Na spacerze trochę chodziłam, dużo kucałam, bo robiłam zdjęcia. Rano sprzątałam dom. Zadzwoniłam już do szpitala, kazali mi podjechać.

Trzymam kciuki aby wszystko było w porządku.
 
IzaL ja również trzymam za ciebie kciuki ,mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku !Napisz jak wrocisz !!
 
Czesc dziewczynki.

Najpierw 4 dni w Polsce , potem 3 dni w pracy i nie bylo czasu zeby tu zagladac. Ale od dzisiaj bede wam przynudzala bo mam 5 dni wolnego. :)

Wyobrazcie sobie ze okropnie sie czulam ostatnie 3 dni. Nie moglam nic jesc, mialam rozwolnienie, ciagle zmeczona, zasypialam na stojaco. Ale wczoraj wieczorkiem w pracy napychalam sie kwasnymi HARIBO co by wytrzymac do konca. I jakos tak okolo 19tej zaczelam sie czuc sie swietnie. I trwa to do dzisiaj. Rano wstalam bez mdlosci. Ok - sniadanie nie wlazlo jak trzeba ale nie bylo zle. Posprzatalam w domku, poodpisywalam na zelgle maile i dalej czuje sie dobrze. Czy mam sie martwic ? :) Moze to te Haribo :)

Jak sa objawy to sie martwie i jak nie ma to tez sie martwie.

Piersi to mi tez urosly i to sporo. Bola oczywiscie - szczegolnie rano. Ostatnio wzielo mnie na takie pieszczochy i mowie do mojej milosci - "bo ty to mnie zostawisz jak ja taka gruba bede , jak mi ten brzuch urosnie i bede jak slon". I wiecie co on na to???:szok:
"Teraz??? jak masz takie fajne cycki??" :) Dostal oczywiscie kopa bo co to znaczy teraz? Ze niby co? wczesniej nie byly fajne??:) Czy co? Ah Ci faceci :).

A tak po cichutku - to mi sie tez TERAZ podobaja :) hi hi. Moglam w koncu powyciagac wszystkie wkladki ze stanikow. :)
 
Iza - wszystko bedzie dobrze. To pewnie z wysilku. Moze zbyt gwaltownie sie podnioslas z kucania lub cos takiego. Mimo wszystko lepiej lec do tego szpitala. Tylko daj nam znac co i jak.

Sluchajcie a co z Lilijka? Wcale sie nie udziela.
 
Gogana - w watku o nas wyczytalam ze sie mianowalas Babcia :)
Jaka Ty stara - arabella 34 , ja 33, beata 31. - jest nas kilka po 30tce. A te roznice dwoch czy trzech lat to tak jak roznica miedzy 23 a 25 a 27 - zadna :).

Moja siostra urodzila pierwsza coreczke majac 36 lat . Byla to jej pierwsza ciaza . Coreczka przesliczna i zdrowa.

Czy lekarz proponuje Ci badania prenatalne ze wzgledu na wiek? Mi moja doktor powiedziala , ze kilka zrobimy - oczywiscie takich podstawowych nieinwazyjnych,
 
reklama
Gogana my tu wszystkie piękne i młode..... ;-)

emwu ja też jestem ze swoich piersi dumna.....;-)

Iza??????

A ja się dziś troszkę opalałam- jestem różowa hihi ;-)
 
Do góry