reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Karolak ja ja Ci współczuję :-(

Asiu zapodaj przepis na odpowiednim wątku :tak:

Ja właśnie ogarnęłam w robo sałatkę z sałaty lodowej, ogórków małosolnych, pomidorów, papryki, cebuli cukrowej z sosem vinegree :-p
 
reklama
Ja mam zakupy z bani. Rodziców nie mam, ale teściowie pomagają. Mam wózek, bo dziadzio kupił dla pierwszego wnuka :-). Fotelik sami kupiliśmy, łóżeczko turystyczne mam i ciuszki też. Męża brat postarał się o Dzidzię więc wszystko pożyczyłam :tak:

Jak trzeba to teściowa kupuje to spacerówkę, to rowerek itp. Pomagają jak mogą. I mieszkają 200km od nas :tak:;-):-)

Gratuluje takich tesciow. Super.Moja tesciowa dzisiaj wraca z Tunezji i juz sobie wyobrazam jak bede musiala wysluchiwac jak bylo wspaniale i w ogole i nawet nie zapyta a jak ty sie czujesz i czy wszystko oki z dzieciaczkami i jeszcze bedzie czekala az jej usluzymy i moj maz bedzie latal jak piesek kolo niej.Egoistka jedna
 
Gratuluje takich tesciow. Super.Moja tesciowa dzisiaj wraca z Tunezji i juz sobie wyobrazam jak bede musiala wysluchiwac jak bylo wspaniale i w ogole i nawet nie zapyta a jak ty sie czujesz i czy wszystko oki z dzieciaczkami i jeszcze bedzie czekala az jej usluzymy i moj maz bedzie latal jak piesek kolo niej.Egoistka jedna

Wspolczuje kochana !!! Moja tesciowa tez mnie wkurza ,tesiu tez od czasu do czasu ahhaha .....ale moj bastuje ich szybko ...zawsze stanie po mojej stronie ...
Ale to dobrzy ludzie ...pomagaja nam ile moga ...moi rodzice tez.
 
Moja rodzina nam tez bardzo pomaga pomimo tego ze mojej mamie za lekko finansowo to nie jest ale jak trzeba to zawsze stana na wysokosci zadania i pomoga.A od mojego meza to nawet nie zapytaja a jak sie cos mowi to w ogole nie reaguja tak jakby nie bylo tematu.Ale trudno ja sobie na razie bez nich na pewnjo poradze a zobaczymy jak oni beda potrzebowali naszej pomocy na starosc.Moze to jest straszne ale na razie tak mysle moze sie moje myslenie zmieni jak naprawde beda potrzebowac pomocy -pewnie zmiekne
 
Czesc mamuski,
Ale mialam noc od 5 juz nie spie bo mnie tak zaczelo dusic i słabo mi bylo ze spac nie moglam a jak zmierzylam cisnienie to 86 na 45 i tetno 100.W sumie do tej pory mnie dusi.I cala klatka piersiowa boli jakby słon na nia depnal.



Ja z moja tesciowa mam dokladnie tak samo.Tylko ze moja to nawet nie udaje ze chciala cos kupic.Dobrze chociaz ze brat mi obiecal ze mam sobie wybrac co on ma kupic tak do 1000 zl to on mi kupi.

Dobry ten moj brat

Oj dobry ten twoj braciszek,tez bym takiego chciala:tak:
Gratuluje takich tesciow. Super.Moja tesciowa dzisiaj wraca z Tunezji i juz sobie wyobrazam jak bede musiala wysluchiwac jak bylo wspaniale i w ogole i nawet nie zapyta a jak ty sie czujesz i czy wszystko oki z dzieciaczkami i jeszcze bedzie czekala az jej usluzymy i moj maz bedzie latal jak piesek kolo niej.Egoistka jedna

Moja tez sie nie pyta jak sie czuje i wogóle czy cos sie dzieje,dowiaduje sie tylko tak po cichaczu jak cos podsłyszy:tak:choc mieszkamy razem to jeszcze sie nie zapytala jak tam po wizycie u gina ale ja jej troski akurat nie potrzebuje:-D

Ja sie wlasnie zajadam plackami ziemniaczanymi:-)ale pychotka.
 
a moja mama dzisiaj z Rozalka lepia pierogi:-)
w niedziele wracam do siebie i moze wkoncu zapanuje nad waga, bo na mamusinych obiadkach to wcale dobrze nie wyjde. ale pysznosci same mi pod nos podstawiaja, a ja leze i tyje w najlepsze!
 
Gratuluje takich tesciow. Super.Moja tesciowa dzisiaj wraca z Tunezji i juz sobie wyobrazam jak bede musiala wysluchiwac jak bylo wspaniale i w ogole i nawet nie zapyta a jak ty sie czujesz i czy wszystko oki z dzieciaczkami i jeszcze bedzie czekala az jej usluzymy i moj maz bedzie latal jak piesek kolo niej.Egoistka jedna


Właśnie mój też tak lata:-p. Ja jestem cybrorg i ja ugotuję, posprzątam, pozmywam, zajmę się dzieckiem, a on siedzi z Teściami. Już się wycwaniłam i szykuję sobie wcześniej. Czasami się ciszę, że tak rzadko przyjeżdżają :tak:.

Ale Ty faktycznie jak masz wysłuchiwać jeszcze jak to jej było dobrze na wycieczce :wściekła/y:i nie zapyta jak Wnusie to przesada. Zamiast się cieszyć razem z Wami to jeszcze ... :wściekła/y:

Dobrze, że masz mamę :)

A ciężej to Ci faktycznie 2 razy jest i 2 razy bardziej będzie Cię wszystko bolało, ale później podwójne Szczęścia będziesz miała w domku :tak::-);-)
 
reklama
Właśnie mój też tak lata:-p. Ja jestem cybrorg i ja ugotuję, posprzątam, pozmywam, zajmę się dzieckiem, a on siedzi z Teściami. Już się wycwaniłam i szykuję sobie wcześniej. Czasami się ciszę, że tak rzadko przyjeżdżają :tak:.

Ale Ty faktycznie jak masz wysłuchiwać jeszcze jak to jej było dobrze na wycieczce :wściekła/y:i nie zapyta jak Wnusie to przesada. Zamiast się cieszyć razem z Wami to jeszcze ... :wściekła/y:

Dobrze, że masz mamę :)

A ciężej to Ci faktycznie 2 razy jest i 2 razy bardziej będzie Cię wszystko bolało, ale później podwójne Szczęścia będziesz miała w domku :tak::-);-)

Ewako dzieki serdeczne za wsparcie:)
 
Do góry