reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czesc laski :)

A ja jak narazie na jogurcie i mysle co by tu wrabac ale cos na nic nie mam ochoty !
Az sama jestem w szokuuuu !!!!! Ja i jesc sie nie chce ???? hymmm niemozliwe !
Mi tez bole plecow dokuczaja i krwawienia z nosa od czasu do czasu , i tez kazal gin rutinoskorbin przyjmowac wlansie na krewke z noska :)Ale jak narazie jakos nie skupilam sie na tym aby go łyknac ...bo krewka z noska puszcza mi sie zadko.

Obdzwoniłam lekarzy od 3d i choleraaaa nie ma wolnego terminu na poniedzialek ...!! Ale jeste zła haha ,jeszcze bede szukac ale watpie abym trafiła akurat z tym poniedzialkiem.Jak nie znajde wolnego terminu bede muzszona zrobic usg dopiero po wczasach buuuu !!!

MOje malenstwooo kopie az sie brzuch ruszaaaa ,teraz maz juz napewno bedzie mial zaszczyt poczuc swoje dziecko :) Bo jak on to mowi czuje sie "zaniedbany " bo kazdy juz poczul a on mial pecha hahahah :)

Oby do niedzieli i moje kochanie bedzie juz z nami ot sie wybyczymy nad morzem.

Acha komoda dla mojego maluszka juz jest teraz trzeba czekac az Jarek worci i ja zlozyyyy!!! A mama zrobi pranie i prasowanie ciuszkow dla maluszka i wypelni komode haaaaa :)
 
reklama
moja rada daj troche tej swoje teściowej coś kupić ona napewno sie bardzo ucieszy i bedziesz mieć spokuj na jakiś czas a i tak ty rządzisz bedziesz bo jej powiesz co ma kupić:-)

Dokłdnie .. u mnie było to samo, ale podzieliłam rodziców sprawiedliwie, teście - wózek (oczywiście ja wybieram) - nie bardzo im się to na początku widziało, ale się pogodzili z faktem, w końcu ja mam tego używać. A moja mama wyprawka do szpitala, i też jest szcześliwa ........''Wilk syty i owca cała''. Jeszcze się nakupujemy dzieciom : )
 
Dokłdnie .. u mnie było to samo, ale podzieliłam rodziców sprawiedliwie, teście - wózek (oczywiście ja wybieram) - nie bardzo im się to na początku widziało, ale się pogodzili z faktem, w końcu ja mam tego używać. A moja mama wyprawka do szpitala, i też jest szcześliwa ........''Wilk syty i owca cała''. Jeszcze się nakupujemy dzieciom : )
a u nas nikogo nie trzeba dzielic bo wszystko sami sobie kupimy..
niestety musimy liczyc sami na siebie, ale za to nikt mi nie powie ze cos nam dał.. ;)
 
dzien dobry mamusie!
ciezarnie sie czuje! spac nie moge, wszystko mnie boli i marudze ze wszystkim, jak baba w ciazy!
mdlosci mi wrocily!nieszczesliwa jestem z tego powodu bardzo.

dagmar wszystkiego najlepszego!ja tez ten rocznik:-)

joanno ty normalnie panikara jestes. wiesz ze stres szkodzi kobietom w ciazy! no to po co na sile sie denerwujesz. luzuj lydki jak to mowi moja corka :-) ogranicz slodycze i slodkie owoce, banany, winogrona, brzoskwinie i bedzie ok. a no i tlustego tez nie i nie mierz cukru co chwile;-) bo jak tak dalej bedziesz siala zamet to sie do ciebie wybiore i zrobie porzadek!
 
My też nikogo nie dzielimy bo kupujemy sami:-)
Najbardziej mi teściowa podnosi ciśnienie jak jeszcze przy Hani co wrócili ze sklepu to przeżywała jakie to fajne ciuszki widziała ALE NIE WIEDZIAŁA CZY KUPIĆ!!!:wściekła/y:
A jak rzucałam aluzje co by się małej przydało to uważnie słuchała i.... koniec:-)
 
My też nikogo nie dzielimy bo kupujemy sami:-)
Najbardziej mi teściowa podnosi ciśnienie jak jeszcze przy Hani co wrócili ze sklepu to przeżywała jakie to fajne ciuszki widziała ALE NIE WIEDZIAŁA CZY KUPIĆ!!!:wściekła/y:
A jak rzucałam aluzje co by się małej przydało to uważnie słuchała i.... koniec:-)
my raz siedząc sobie na podwórku - ja mój B i jego mama.. Bartek wypalił do swojej mamy że jako babcia może kupić wózek .. na co ona 'ciekawe co kupi druga babcia'
i wszystko jasne.. ;)
skoro ma potem wypominać że ona coś kupiła a druga babcia nie.. to woę sobie sama przyoszczędzić i powoli kupowac wszystko.. ;)
wózek w każdym razie na samym końcu.. może nawet po Nowym Roku..tzn zalezy kiedy dzidzia sie urodzi ;)
 
reklama
dzien dobry mamusie!
ciezarnie sie czuje! spac nie moge, wszystko mnie boli i marudze ze wszystkim, jak baba w ciazy!
mdlosci mi wrocily!nieszczesliwa jestem z tego powodu bardzo.

dagmar wszystkiego najlepszego!ja tez ten rocznik:-)

joanno ty normalnie panikara jestes. wiesz ze stres szkodzi kobietom w ciazy! no to po co na sile sie denerwujesz. luzuj lydki jak to mowi moja corka :-) ogranicz slodycze i slodkie owoce, banany, winogrona, brzoskwinie i bedzie ok. a no i tlustego tez nie i nie mierz cukru co chwile;-) bo jak tak dalej bedziesz siala zamet to sie do ciebie wybiore i zrobie porzadek!


Ja wiem wiem ze panikara jestem :) ...ale dzis juz luzik :) Przełknełam dzien wczorajszy i wyniki badan ....:) Cukier bede mierzyc raz dziennie i to na wieczor po calym dniu zarcia ot co ...Tragedii nie ma ,cukrzyca nie stwierdzona wiec jest ok :)
Juz sie uspokoiłam :p a co by sie do mnie wybrac to zapewne daleko nie masz ....jak my z tego samego misteczka ahhahaha :)

Ja tez dzisiaj jakas taka marudna ...no i jakas wsciekla chodze ...dobrze ze mojego nie ma bo biedny pewnie by byl dzisiaj :)
 
Do góry