reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

My wiemy:-):-)
Ja to powiem szczerze że wam zazdroszczę takich rodziców i teściów:-(
Ale już tak się sparzyłam że czekałabym tylko kiedy mi wypomną
to co dali!
kochan ale oni nie daj tego tobie tylko maleństwu jak nie chcą to nikogo przeciez nie zmusisz ale jak chcą kupować to czemu im na to nie pozwolić a i nam bedzie łatwiej:-)
 
reklama
Czesc mamuski,
Ale mialam noc od 5 juz nie spie bo mnie tak zaczelo dusic i słabo mi bylo ze spac nie moglam a jak zmierzylam cisnienie to 86 na 45 i tetno 100.W sumie do tej pory mnie dusi.I cala klatka piersiowa boli jakby słon na nia depnal.

My też nikogo nie dzielimy bo kupujemy sami:-)
Najbardziej mi teściowa podnosi ciśnienie jak jeszcze przy Hani co wrócili ze sklepu to przeżywała jakie to fajne ciuszki widziała ALE NIE WIEDZIAŁA CZY KUPIĆ!!!:wściekła/y:
A jak rzucałam aluzje co by się małej przydało to uważnie słuchała i.... koniec:-)

Ja z moja tesciowa mam dokladnie tak samo.Tylko ze moja to nawet nie udaje ze chciala cos kupic.Dobrze chociaz ze brat mi obiecal ze mam sobie wybrac co on ma kupic tak do 1000 zl to on mi kupi.

Dobry ten moj brat
 
Ostatnia edycja:
I ja sie witam i pozdrawiam Nowozencow i Dagmar) wszystkiego najsloneczniejszego!
Mam wrazenie, ze sie niektore odchudzacie... Co niektore na owocach zyja... nie wiem czy przezylabym dzien na takim jedzonku tymbardziej teraz, kiedy apetyt mam jak smok i pozeram wszystko podwojnie. Z 49 kg awansowalam na 55 na razie )))
A moja siostrzyczka w tym szpitalu lezy i wlasni powiedziala ze ma wode w trzustce. Wiec teraz bede w internecie buszowac co to znaczy i w ogole cos boje sie ze bedzie zle...
 
A my kupujemy to co chcemy sami ot co ...co nam sie podoba :) Nasz wyczekana dzidzia po 8 latach ,no i jeszcze sie nam mialo malzenstwo posypac ...a tu zycie przewrotne i teraz dopiero jestesmy szczesliwi :) ...
A tescie czy rodzice kupuja co chca :) ....mama kupe ciuszkow mi przywiezie z Niemiec ..a ciuszki kupuje zawsze sliczne wiec o to sie nie boje :)
Tesciowa tez wlansie dzwonila tez z Niemiec i co ma dla mnie ??? Pelno ciuszkow od rozmiaru 57 w zwyz :) ...jakas znajoma jej podala po rocznych blizniakach haaaaaa ( chlopcu i dzieczynce ) W poniedzialek bede juz to miala w domku ,chyba ze w niedziele wyruszymy nad morze :p( ale to zalezy od tego czy znajde termin na usg 3d czy nie )
Wiec ja nikogo nie dziele ,oni kupuja co im sie podoba i na co ich stac ....ps.podejzewam ze jakas kaska rzuca na wyprawke.ale sie nie napalam hahaa :)
 
dzien dobry mamusie!
ciezarnie sie czuje! spac nie moge, wszystko mnie boli i marudze ze wszystkim, jak baba w ciazy!
mdlosci mi wrocily!nieszczesliwa jestem z tego powodu bardzo.

joanno ty normalnie panikara jestes. wiesz ze stres szkodzi kobietom w ciazy! no to po co na sile sie denerwujesz. luzuj lydki jak to mowi moja corka :-) ogranicz slodycze i slodkie owoce, banany, winogrona, brzoskwinie i bedzie ok. a no i tlustego tez nie i nie mierz cukru co chwile;-) bo jak tak dalej bedziesz siala zamet to sie do ciebie wybiore i zrobie porzadek!

Tak naprawde to wszystko wolno byle nie za duzo na raz i lepiej zjesc co godzine a mniejsze porcje. Ja tam nawet lody wczoraj jadlam i zmirzylam po nich cukier tak dla wlasnej ciekawosci jak one dzialaja i po 1h mialam 102.Tak wiec rewelacja.Mi najbardziej podnosi chleb
 
Tak naprawde to wszystko wolno byle nie za duzo na raz i lepiej zjesc co godzine a mniejsze porcje. Ja tam nawet lody wczoraj jadlam i zmirzylam po nich cukier tak dla wlasnej ciekawosci jak one dzialaja i po 1h mialam 102.Tak wiec rewelacja.Mi najbardziej podnosi chleb
No wlasnie moj gin tak powiedzial ,ze mam jesc wsio ...ale z umiarem ....nie zebym wrabala cala tabliczke czekalody ,ale kilka kostek nie zaszkodzi
Tak samo powiedzial zebym nie odstawila owocow calkowicie ....tylko jadla je z umiarem :) Dopiero dzisiaj to na spokojnie staram sie zrozumiec ,wczoraj za bardzo panikowalam i nic do mnie nie dochodzilo.
Dzis wiem o co lekarzowi chodzilo :) wiec ulzylo mi ot co :)
 
A ja zaraz bede robic sałatke z kalafiorem ,pomidorami i jajkami z sosem czosnkowym !!!! MNIAM !!!!!!!!!!!!!A na obiad weny brak ...moze mama cos dobrego upichciła ;) to mnie gotowanie ominie....

Wogole mama wrocila na 2 miesiace i na gorze cos tam zawsze dobrego upichci ...i co od niedzieli od kiedy wrocila ja jeszcze nic nie ugotowalam ahhahaha ...:p chyba ze jakies popierdólki :)
 
A ja zaraz bede robic sałatke z kalafiorem ,pomidorami i jajkami z sosem czosnkowym !!!! MNIAM !!!!!!!!!!!!!A na obiad weny brak ...moze mama cos dobrego upichciła ;) to mnie gotowanie ominie....

Wogole mama wrocila na 2 miesiace i na gorze cos tam zawsze dobrego upichci ...i co od niedzieli od kiedy wrocila ja jeszcze nic nie ugotowalam ahhahaha ...:p chyba ze jakies popierdólki :)

Salatka brzmi rewelka no i fajnie ci z mamusia.Nie ma to jak mamusine obiadki.Korzystaj korzystaj ile mozesz
 
reklama
Ja mam zakupy z bani. Rodziców nie mam, ale teściowie pomagają. Mam wózek, bo dziadzio kupił dla pierwszego wnuka :-). Fotelik sami kupiliśmy, łóżeczko turystyczne mam i ciuszki też. Męża brat postarał się o Dzidzię więc wszystko pożyczyłam :tak:

Jak trzeba to teściowa kupuje to spacerówkę, to rowerek itp. Pomagają jak mogą. I mieszkają 200km od nas :tak:;-):-)
 
Do góry