reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009


Witajcie kobietki ,
u mnie malowanie pokoiku zakończone, przy okazji odświeżyliśmy kuchnię i łazienkę. Teraz czekać na meble pozostało, będą we wrześniu. Kolor wybraliśmy żółciutki - złoty lotos z Magnata. Udało nam się również uporać ze sprawą kupna auta i już mamy pojazd do dyspozycji (maggie jeszcze raz dzięki serdeczne za pomoc). Teraz czeka nas zakup notebooka bo nie chcę mieć komputera w pokoju małego, a ten kolos już się w drugim pokoju z biurkiem nie zmieści. Może któraś z was korzysta z takowego sprzętu i mogła by mi coś doradzić w tym względzie??:confused:
W międzyczasie postaram się nadrobić zaległości w poczytaniu.
Kulaszusza wszystkiego naj z okazji twego święta!:-)
 
reklama
dzien dobry!
glowa mnie boli, dola jakiegos mam niezidentyfikowanego cholera. ide na sniadanie moze mi sie poprawi.

milego dnia!
 

Witajcie kobietki ,
u mnie malowanie pokoiku zakończone, przy okazji odświeżyliśmy kuchnię i łazienkę. Teraz czekać na meble pozostało, będą we wrześniu. Kolor wybraliśmy żółciutki - złoty lotos z Magnata. Udało nam się również uporać ze sprawą kupna auta i już mamy pojazd do dyspozycji (maggie jeszcze raz dzięki serdeczne za pomoc). Teraz czeka nas zakup notebooka bo nie chcę mieć komputera w pokoju małego, a ten kolos już się w drugim pokoju z biurkiem nie zmieści. Może któraś z was korzysta z takowego sprzętu i mogła by mi coś doradzić w tym względzie??:confused:
W międzyczasie postaram się nadrobić zaległości w poczytaniu.
Kulaszusza wszystkiego naj z okazji twego święta!:-)


marzka z laptopem moglabym ci troche pomoc ... wysle ci namiar na gg to pogadamy na ten emat -> patrz PW
 
zakup laptopa to dluzszy temat ... bo trzeba znalezc cos co bedzie dobre, bedzie spelnialo postawione wymagania i nie bedzie tego trzeba za rok wymieniac ... ja ostatnio jestem "naczelnym ekspertem ds wyboru laptopow" od stycznia "zakupilam" juz 6 sztuk :) w tym jeden dla siebie ... 2 dla siostry, i 3 dla znajomych :) jak narazie wszyscy zadowoleni :D
 
zakup laptopa to dluzszy temat ... bo trzeba znalezc cos co bedzie dobre, bedzie spelnialo postawione wymagania i nie bedzie tego trzeba za rok wymieniac ... ja ostatnio jestem "naczelnym ekspertem ds wyboru laptopow" od stycznia "zakupilam" juz 6 sztuk :) w tym jeden dla siebie ... 2 dla siostry, i 3 dla znajomych :) jak narazie wszyscy zadowoleni :D
W sierpniu tez czeka nas zakup albo laptopa albo nowego monitora wiec jestem zainteresowana ;)
 
Hej Dziewczyny,

Miłego dzionka.

Cisnienie dziś marne bo ja jakaś bezsilna jestem. Nie miałam nawet siły zrobić śniadania bo mi się w głowie kręciło.


Marzka - nie ma za co ;-) Cieszę się że mogłam pomóc. Widze że z laptopkiem dziewczyny pomogą.
Ja tylko wtrące swoje 3 grosze: zwróćcie uwagę żeby wybrany laptek miał serwis w Polsce. Ja mam HP i właśnie głównie z tego powodu go nabyłam. Mój brat nabył swego czasu Acer-a. Popsuła mu się kamerka i mimo że miał na gwarancji to naprawić nie mógł bo Acer nie ma serwisu w Polsce i musieliby go wysyłać gdzieś za granicę. A że on sam za granicą i do nas wpada na max tydzień to nie mógł czekać. I dupa. Zapłacił u nas w jakimś serwisie za odłączenie kamerki na stałe bo koszty nowej były powalające i na domiar złego jak mu odłączali tą kamerkę to mu wiatraczka nie podłączyli i coś mu się spaliło.
 
witam brzuszki . Ile mam do czytania. ... Moze sie dziś wyrobię przed obiadem.
U mnie w skrócie. weekend bajkowy, romantyczny, spokojny i chcę jeszcze.
Wczoraj usg.
Aj aj, jak się bałam, obawiałam sie czy wszytsko z małą oki. Ale doktórka długo badala, wszystko, zaczęła od głowy, od mózgu, potem serduszko (jest piękne), znalazła żołądek, nerki.
A ja aż sobie łezki roniłam, taka byłam wzruszona, że aż płakałam. A mój.... Nie plakał jak ja, ale był wzruszony i potem tylko skakał z radości i powtarzał, ze jest piękna.
Mała jakies minki stroiła, jakby mówiła do nas. A ja tylko teraz patrzę na jej zdjecie i...
Ma około 20 cm, ciężko było zmierzyc jej długość, i waży ok. 380 g.
Ze mną tez ok. Zbadała też łożysko, cosik o pępowinie i szyjkę macicy.
Njaważniejsze, że mała jest zdrowa, rośnie. Chcę, zeby już był grudzień.

Pozdrawiam.
dardz sie ciesze że z dzidzi wszystko wporządku to najwazniesze :-)

Kopciuszku i Gogana dzięki za inf na temat tej okropnej opryszczki dobrze że to nic co mogło by zagrozić dzidzi choc wim ze musze bardzo uważać teraz :sorry2:
 
reklama
sniadanie gosciom zrobilam i podbilam kubki smakowe Finow serkiem bialym ze szczypiorkiem :-)
kawe sobie chyba zrobie bo padam na twarz. mam wrazenie ze jakas opuchnieta jestem, choc niby nie widac, ale jakos mi dziwnie. a i mdlosci mam koszmarne!
zaraz wyruszam do dentystki, ble!
 
Do góry