reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A jak tam Joaśka?
Bo jeżeli niczego nie przegapiłam to ona chyba sama pojechała po te wyniki:-)
Ni mówcie już o zębach:-( Ja mam wizytę dopiero 27 sierpnia i na pewno jeden ząb do rwania! Gryzę tylko z jednej strony to wtedy nie boli!
Trzymam kciuki za dziewczyny na wizytach!
Ja mam 17 sierpnia ale już bez usg:no:
 
reklama
A jak tam Joaśka?
Bo jeżeli niczego nie przegapiłam to ona chyba sama pojechała po te wyniki:-)
Ni mówcie już o zębach:-( Ja mam wizytę dopiero 27 sierpnia i na pewno jeden ząb do rwania! Gryzę tylko z jednej strony to wtedy nie boli!
Trzymam kciuki za dziewczyny na wizytach!
Ja mam 17 sierpnia ale już bez usg:no:

Ja wizyte dopiero 24 ale na kazdej mam USG
 
GoganaKochanie mam dokładnie to samo .......... tylko mi się zaczęło od zgorzeli, co ja zaczełam leczyć to ząb do wyrwania miałam ......(W CIĄŻY NIE POLECAM RWAĆ!) BOLI KOSZMARNIE I ŹLE SIĘ GOI! jestem tydzień po rwaniu i się nie zrasta, w dodatku zrobił się suchodół więc wracałam na czyszczenie, bo antybiotyków nie mogę, teraz ta zgorzel w drugim, zatrućie i teraz ból jak jasna cholera ...........

a najgorsze jest to, że jak jeden wyleczysz to drugi boli mimo, że wczesniej nie bolał. Ja teraz leczę po dwa ,żeby mieć spokój w III trymestrze ...... ale to ciąża i zęby się inaczej wtedy zachowuja, nerwy bardziej czulsze i podatne na próchnicę, i czeste mycie (ja myję po kazdym posiłku, a żre się bez przerwy) nie pomaga.
Czasami mysle, ze najlepiej by bylo wszystkie wyrwac :baffled:. A ile od takich zabkow moze byc powiklan potem! Od nieleczonych zwlaszcza, tylko ze kiedy pojde do lekarza i powiem ze mnie boli ale nie wiem ktory to ktos bedzie mial problem... ostatnio tez dentystka walila w kazdego ale bez efektu. walic mozna, przy myciu nie boli, a kiedy jem - zaczynaja bolec wszystkie. RTG potrzebne... Porazka, wspolczuje nam wszystkim
 
A jak tam Joaśka?
Bo jeżeli niczego nie przegapiłam to ona chyba sama pojechała po te wyniki:-)
Ni mówcie już o zębach:-( Ja mam wizytę dopiero 27 sierpnia i na pewno jeden ząb do rwania! Gryzę tylko z jednej strony to wtedy nie boli!
Trzymam kciuki za dziewczyny na wizytach!
Ja mam 17 sierpnia ale już bez usg:no:
No dobra ;) Prawda, im czesciej mowisz o zebach, tym bardziej bola...
 
reklama
Dobre Helcia!

ale spać to nie się nie odechciało :-(. Dobrze, że niedługo się zwalniam, bo też dzisiaj do Dżina lecę :sorry2:. Nie chce mi się pracować :sorry2:
 
Do góry