reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam brzuszki . Ile mam do czytania. ... Moze sie dziś wyrobię przed obiadem.
U mnie w skrócie. weekend bajkowy, romantyczny, spokojny i chcę jeszcze.
Wczoraj usg.
Aj aj, jak się bałam, obawiałam sie czy wszytsko z małą oki. Ale doktórka długo badala, wszystko, zaczęła od głowy, od mózgu, potem serduszko (jest piękne), znalazła żołądek, nerki.
A ja aż sobie łezki roniłam, taka byłam wzruszona, że aż płakałam. A mój.... Nie plakał jak ja, ale był wzruszony i potem tylko skakał z radości i powtarzał, ze jest piękna.
Mała jakies minki stroiła, jakby mówiła do nas. A ja tylko teraz patrzę na jej zdjecie i...
Ma około 20 cm, ciężko było zmierzyc jej długość, i waży ok. 380 g.
Ze mną tez ok. Zbadała też łożysko, cosik o pępowinie i szyjkę macicy.
Njaważniejsze, że mała jest zdrowa, rośnie. Chcę, zeby już był grudzień.

Pozdrawiam.
 
reklama
witam w ten pochmurny porane ja dziś pierwsza ale to dlatego że wczoraj mi wyszła opryszczka na ustach a dziś w nocy pekła kórde nie wiem ale taka opryszczka to chyba nie wpływa na dzidzie bo wiem że opryszczka taka no wiecie gdzie to jest niebezpieczna:szok::wściekła/y:

Nie nie jest grozna ale musisz uwazac zeby nie zarazim swojej kasi,pamietaj o reczniuku;-)

A ja dziś znów druga ;-) Mam prośbę trzymajcie za mnie kciuki bo ide na usg i mooże zobaczę czy to on czy ona ;-) o ile się nie odwóci, bo ostatnio wariowała tak,że nie dała się nawet zmierzyc:blink:

Kciuki murowane;-)i daj znac czy dzidzia pokazala cos niecos:-)

Bozeeeee a ja od 6 ze sraczka ....bo musze dzisiaj dzownic jak tam moj wynik z glukozy 75 wyszedl - drugie podejscie.Jak bedzie zly to chyba sie rozryczeeeeeeeee! Nie chce miec diety ahahahha:sorry2: Myslalam ze chociaz ta ciaza bedzie bez powiklan ..Stresa mam na maxa ! Jeszcze z 30 minut i bede dzwonic :baffled:

No my czekamy na dobre wiadomosci,pól godziny juz mineło!!!

witam brzuszki . Ile mam do czytania. ... Moze sie dziś wyrobię przed obiadem.
U mnie w skrócie. weekend bajkowy, romantyczny, spokojny i chcę jeszcze.
Wczoraj usg.
Aj aj, jak się bałam, obawiałam sie czy wszytsko z małą oki. Ale doktórka długo badala, wszystko, zaczęła od głowy, od mózgu, potem serduszko (jest piękne), znalazła żołądek, nerki.
A ja aż sobie łezki roniłam, taka byłam wzruszona, że aż płakałam. A mój.... Nie plakał jak ja, ale był wzruszony i potem tylko skakał z radości i powtarzał, ze jest piękna.
Mała jakies minki stroiła, jakby mówiła do nas. A ja tylko teraz patrzę na jej zdjecie i...
Ma około 20 cm, ciężko było zmierzyc jej długość, i waży ok. 380 g.
Ze mną tez ok. Zbadała też łożysko, cosik o pępowinie i szyjkę macicy.
Njaważniejsze, że mała jest zdrowa, rośnie. Chcę, zeby już był grudzień.

Pozdrawiam.

Ach jak milo słyszec takie nowinki:-)ciesze sie razem z toba;-)
 
aga ,kopciuszek - no zwariuje zaraz !!! Nie moge sie tam dodzwonic !!!!! Nikt nie odbiera ,pewnie pełno bab poprzyłaziło i nie maja kiedy odebrac telefonu !:-(Cały czas proboje.
 
Ostatnia edycja:
witam w ten pochmurny porane ja dziś pierwsza ale to dlatego że wczoraj mi wyszła opryszczka na ustach a dziś w nocy pekła kórde nie wiem ale taka opryszczka to chyba nie wpływa na dzidzie bo wiem że opryszczka taka no wiecie gdzie to jest niebezpieczna:szok::wściekła/y:
Mialam juz 2 razy ostatnio. Vrazolin do smarowania i uwazac zeby nie przeniesc w inne miejsce bo to wlasnie w tym innym jest niebezpieczne a na ustach nie szkodzi - powiedzial lekarz ;-)
 
witam brzuszki . Ile mam do czytania. ... Moze sie dziś wyrobię przed obiadem.
U mnie w skrócie. weekend bajkowy, romantyczny, spokojny i chcę jeszcze.
Wczoraj usg.
Aj aj, jak się bałam, obawiałam sie czy wszytsko z małą oki. Ale doktórka długo badala, wszystko, zaczęła od głowy, od mózgu, potem serduszko (jest piękne), znalazła żołądek, nerki.
A ja aż sobie łezki roniłam, taka byłam wzruszona, że aż płakałam. A mój.... Nie plakał jak ja, ale był wzruszony i potem tylko skakał z radości i powtarzał, ze jest piękna.
Mała jakies minki stroiła, jakby mówiła do nas. A ja tylko teraz patrzę na jej zdjecie i...
Ma około 20 cm, ciężko było zmierzyc jej długość, i waży ok. 380 g.
Ze mną tez ok. Zbadała też łożysko, cosik o pępowinie i szyjkę macicy.
Njaważniejsze, że mała jest zdrowa, rośnie. Chcę, zeby już był grudzień.

Pozdrawiam.

Gratuluje :) Jak to dobrze ze u Was wszystko wporzadeczku :) Sciskam :)
 
Kulaszusza wszystkiego najlepszego

Asiu jak wyniki?

Margerytka cieszę się razem, z Wami :tak:

Aniu daj znać :tak:

A mi jakoś tak smutno dzisiaj :-(
 
witam brzuszki . Ile mam do czytania. ... Moze sie dziś wyrobię przed obiadem.
U mnie w skrócie. weekend bajkowy, romantyczny, spokojny i chcę jeszcze.
Wczoraj usg.
Aj aj, jak się bałam, obawiałam sie czy wszytsko z małą oki. Ale doktórka długo badala, wszystko, zaczęła od głowy, od mózgu, potem serduszko (jest piękne), znalazła żołądek, nerki.
A ja aż sobie łezki roniłam, taka byłam wzruszona, że aż płakałam. A mój.... Nie plakał jak ja, ale był wzruszony i potem tylko skakał z radości i powtarzał, ze jest piękna.
Mała jakies minki stroiła, jakby mówiła do nas. A ja tylko teraz patrzę na jej zdjecie i...
Ma około 20 cm, ciężko było zmierzyc jej długość, i waży ok. 380 g.
Ze mną tez ok. Zbadała też łożysko, cosik o pępowinie i szyjkę macicy.
Njaważniejsze, że mała jest zdrowa, rośnie. Chcę, zeby już był grudzień.

Pozdrawiam.


ja tez gratuluje i tak zazdroszcze ... ja juz sie poniedzilku nie moge doczekac !!! szok normalnie !!

asiu nie stresuj sie tylko zadzwon pozniej !! tam napewno jest sajgon a wyniki bedziesz miala dobre skoro nie jadlas wieczorem tych gofrow :) ja w to wierze :D

a ja wczoraj nie umialam zasnac a dzis sie nie umialam podniesc ... no ale juz po sniadanku ....

aaaaaa a ja juz chce miec w domu porzadek !!! nawet nie mam gdzie z lapkiem sie podziac i siedze przy niewygodnym stole bo mezus spi a drugi pokoj rozpierniczony ... ja juz chce moje sako !! zeby plecki odpoczely i wogole !!!

marudze od rana bo jest taki marudny dzien ...
 
reklama
Do góry