reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A mnie dzisiaj boli ząb, wczoraj mi truł :(

Jajka mu nie ucierpiały bo wczoraj nie bolało ......... ale dzisiaj to bym się zastanowiła :-D
 
reklama
A mnie dzisiaj boli ząb, wczoraj mi truł :(

Jajka mu nie ucierpiały bo wczoraj nie bolało ......... ale dzisiaj to bym się zastanowiła :-D
Z zebami porazka. Mnie ciagle bola nawet nie wiem ktory... cala lewa strona. Wlasnie naprawili mi jeden a tu reszta zaczela bolec i co teraz? Rentgena nie zrobie... ale isc trzeba bo do grudnia zwariuje. Ciekawe, ze wlosy , paznokcie ok a zeby leca w tej ciazy...
 
Madziarenko wow..to do Ciebie mam jeszcze bliżej-tez musimy się spotkać:-)
Zawsze to milej:-)Bywasz czasem w Babimoście? W Zbąszynku sa jakieś fajne sklepy dla maluszków?Czy tez dalej jeździsz?Zapraszam do siebie na domowe ciasto:-)Pracuję w domu-wiec czas sama rozdysponowuję:-)
Margeretynko-sama radość!nie ma to jak swoja dzidzię zobaczyć i usłyszeć że wszystko wzorcowo:-)
 
Tunia mnie dzisiaj też czeka wizyta na 13:00. :-:)szok:
Kulaszusza, wszystkiego najlepszego! :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
GoganaKochanie mam dokładnie to samo .......... tylko mi się zaczęło od zgorzeli, co ja zaczełam leczyć to ząb do wyrwania miałam ......(W CIĄŻY NIE POLECAM RWAĆ!) BOLI KOSZMARNIE I ŹLE SIĘ GOI! jestem tydzień po rwaniu i się nie zrasta, w dodatku zrobił się suchodół więc wracałam na czyszczenie, bo antybiotyków nie mogę, teraz ta zgorzel w drugim, zatrućie i teraz ból jak jasna cholera ...........

a najgorsze jest to, że jak jeden wyleczysz to drugi boli mimo, że wczesniej nie bolał. Ja teraz leczę po dwa ,żeby mieć spokój w III trymestrze ...... ale to ciąża i zęby się inaczej wtedy zachowuja, nerwy bardziej czulsze i podatne na próchnicę, i czeste mycie (ja myję po kazdym posiłku, a żre się bez przerwy) nie pomaga.
 
Skąd ja to znam. W życiu tak szybko mi się dziury w zębach nie robiły!:angry: Ale całe szczęście to już ostatnia wizyta, chyba że znów wyskoczy jakaś nowa dziurka. Lilijka, dzięki za wsparcie;-)
 
witam was dziewczynki,
Asiu mam nadzieje ze bedziesz miala dobre wyniki a jak nawet nie to sie az tak bardzo nie zalamuj to nie masz mocno podwyzszonego. Ja dzis po sniadaniu 103 no ale prawie caly czas glodna jestem.

Widze ze dzisisaj temat dentysty wrocil kurde ja nie bylam juz z 4 lata na kontroli bo bardzo nie lubie i nigdy mnie nic nie bolal.Wiem ze powinnam isc na kontrole ale w pierwszym trymestrze lekarz powiedzial zebysmy poczekali do 2 trym. a w drugim to ja caly czas leze.No moze sie teraz wybiore w koncu na przeglad chociaz nic mnie nie boli ale lepiej sprawdzic.Za to mi wlosy bardzo polecialy dobrze ze mam ich duzo.
 
reklama
ja niestety nie pracuję w domu ... pracuję od 7:00 do 15:00. U nas nie ma sklepów dziecięcych zbyt ciekawych, jak co to jeżdże na zakupy do Zbąszynka. Do Babimostu jeżdżę do Oliwii :) - odzież i obuwie :p często tamtędy przejeżdżam. Ostatnio jestem tak zalatana, że na nic czasu nie mam padam z nóg po pracy ;( A dzidzia dzisiaj kopie cudownie ;) cały czas jak tylko zaczynam pisać na kompie ;)
 
Do góry