reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

NeSSi no to współczuję, domyślam się, że to nie jest przyjemne. U mnie to jest ewidentny ból, coś podobnego do skurczu. Mam wtedy problem z ruszeniem nogą, bo każdy ruch go nasila:(. Też miałam kupić tą poduchę, ale myślałam, że to zrobię, jak będę miała problemy ze snem. Hmm a może trzeba nabyć ją już teraz, może mi też pomoże. Aha i mi dzisiaj ginka tłumaczyła, że zmienia się krzywizna kręgosłupa i środek ciężkości i stąd może być ucisk na jakąś gałązkę nerwów.
 
reklama
Hej Laseczki moje Kochane,ja na chwilke tylko, by podrzucić Wam troszkę słońca z piekielnie gorącego, nadmorskiego Sarbinowa :-) :-) :-) Ponoć jutro ma się zmienić pogoda i oby rzeczywiście tak było, bo się chyba po same pachy zakopię na plaży. U mnie raczej wsio oki, nawet plecy jakby mniej bolą- no w końcu to wakacje :-) Mam nadzieję, ze i u Was wszystko w porządku. Podc zytam Was po urlopie.
Buziaki dla Was wszystkich!

Reve, no nareszcie! Ja się tu o Ciebie martwiłam, a Ty się urlopujesz niedobra :-D
 
Mi poducha trochę pomogła, ale uważam, że warto kupić, przyda się potem do karmienia albo opatulenia dziecka by nie spadło z łóżka np.
 
OMG ... pokonalam gore prasowania !! ani mi ani mojemu sloneczku chyba to si enie spodobalo ale ktos to zrobic musial ...
musze teraz pocytac co naskrobalyscie :)
 
OMG ... pokonalam gore prasowania !! ani mi ani mojemu sloneczku chyba to si enie spodobalo ale ktos to zrobic musial ...
musze teraz pocytac co naskrobalyscie :)

szkoda, że nie wiedziałam o Twoim prasowaniu. podrzuciłabym Ci moje :-D zabieram się za nie od 2 dni i jakoś mi nie wychodzi... nienawidzę prasować!
 
reklama
Do góry