reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Kopała jak ryczałam. Nie ryczałabym gdyby nie moi rodzice, ale napatoczyłam się na nich, że tak się wyrażę i pytali co ja taka smutna.. Ryczałam a oni wspierali. Boże jak ja ich kocham, są tacy cudowni. Mała pewnie czuła, żem smutna, aż mi źle, że ją obarczam tymi moimi dołami. W dodatku facet mój sfochowany i u swojej mamy siedzi. Nie wie co mi dolega, ale jak mu esa wysłałam, że mam problem to zdziwko, że ja i problemy. No a on to mój kolejny problem. Dorosły facet a często się focha jak dziecko! Jest w tym mistrzem.
No ja tez mialam ostatnio jazde z moim, mialam napisac na zamknietym ale juz nawet mi sie odechciało, człowiek chce dobrze a wychodzi... ah szkoda gadac
Georgina brzuszku sliczny o co chodzi z tym zdjęciem?
a moje ponad 2 m i to dopiero jest duze dziecko. I niedlugo bede miala cala 3 na glowie:-D
ha witaj w klubie ;) 6 jajek ;)
Ja na szczęście wyniki glukozy mam OK (piłam 75), na czczo mam 87, a po dwóch godzinach 78. Aż dziwne, ale chyba dobre, co, Marta??

Jeśli chodzi o ceny USG to mój gin za wizytę, na której mam badanie i USG (w gabinecie siedzę ok. 15 min) bierze 150 zł. I tak co 5 tygodni!
Dobre dobre, nawet bardzo dobre :p Trzusteczka pracuje :)
 
Dobrze, że mój mąż sobie sam prasuje:) jak dotąd mój leń wygrywa, z drugiej strony nie powiem, żebym z nim tak bardzo walczyła...;)
mój to jest zły jak nie moze rozprasowac takiej kreski przez srodek bluzki od składania haha, ma dyniak niezły, jakby sie ktos na ta wyimaginowana kreske patrzył
 
Reve - wypoczywaj - i masz racje urlop ci sluzy wygladasz szalowo :)

Laski o 20 zjadlam kolacje kanapki z szynka i jogurty 2 ...no i co !!! Taz ja juz z glodu umieram ahahahahahah :) Jak wytrzymam do jutra o samej wodzie to ja niewiem !!!! Mam nadzieje ze sie nie pozygam z glodu - bo wlansie jak czuje ze glodna jestem robi mi sie niedobrze :baffled:.Ide sie klasc ...moze zasne szybko i niebede czula ze chce jesc ahahahah !!! Jutro rano zas na glukoze ,ale czego sie nie robi dla malenstwa :) wazne ze male bryka :) I to calkiem niezle az brzuch caly faluje ahhaah :)
A\ jutro bede sie umawiac na 3d ...tylko czy bedzie tak latwo to sie okarze do dyspozycji mamy tylko poniedzialek - bo poznije juz jedziemy nad morze :)

Buziaki i zycze milej nocki kazdej z was :)
 
Reve - wypoczywaj - i masz racje urlop ci sluzy wygladasz szalowo :)

Laski o 20 zjadlam kolacje kanapki z szynka i jogurty 2 ...no i co !!! Taz ja juz z glodu umieram ahahahahahah :) Jak wytrzymam do jutra o samej wodzie to ja niewiem !!!! Mam nadzieje ze sie nie pozygam z glodu - bo wlansie jak czuje ze glodna jestem robi mi sie niedobrze :baffled:.Ide sie klasc ...moze zasne szybko i niebede czula ze chce jesc ahahahah !!! Jutro rano zas na glukoze ,ale czego sie nie robi dla malenstwa :) wazne ze male bryka :) I to calkiem niezle az brzuch caly faluje ahhaah :)
A\ jutro bede sie umawiac na 3d ...tylko czy bedzie tak latwo to sie okarze do dyspozycji mamy tylko poniedzialek - bo poznije juz jedziemy nad morze :)

Buziaki i zycze milej nocki kazdej z was :)
no mnie kolezanka na kolacje zaprosila, zjadlam wielkie talerz makaronu z mieskiem i sosikiem i przyszłam do domu i musiałam poprawic jeszcze. Ale to dobry pomysl idz spac, bo jak Ci sie bardziej jesc zachce to juz nie bedziesz mogla zasnac z głodu ;) bynajmniej ja tak mam
 
A ja mam odwieczny problem: coś bym zjadła, ale nie wiem co:)
joanna82 powodzenia jutro na glukozie!

no wlasnie otworzylam lodowke -> zero weny ...
wlazlam do szafy ze slodyczami -> jest spoo ale jakos smak nie ten ...
nawet otwarlam sloik z ogokami i tez nie to ...

obawiam sie ze sie skonczy na cytrynowej wodzie zywca :D
 
reklama
Do góry