reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kurde 180zł za 3d? drogo moim zdaniem
ja jestem z podkarpacia, i obczaiłam usg 4d w Przemyślu
koszt: 120 zł /za wizyte u gina płace 80zł a on robi zwykłe 2d/
w cenie tego usg 4d jest:

W cenę każdego badania wliczono:
  • <LI style="COLOR: rgb(128,0,0)">Nagranie całego badania USG na płytę DVD (na życzenie przed badaniem).
  • Dokumentacje zdjęciową: zdjęcia USG czarno-białe i zdjęcia USG kolorowe (kolorowe w zalezności od rodzaju obrazowania).
  • Dokumentacje cyfrową: płyty CD i DVD (zdjęcia, klipy, pomiary: formaty JPG,AVI,DICOM).
  • Opis/Wynik badania USG zgodny ze standardem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  • Konsultacje z lekarzem dotyczącą wyniku badania USG.
także fajnie. wizyte u swojego gina za tydzień w piątek, więc jak mi powie co we mnie siedzi i czy jest wszystko okej, to chyba nie ma sensu znowu dzieciaczka falami stresować


no ja nie wiem czy to tak drogo, mój gin podał mi namiary do jakiegos lekarza który robi usg 3d w cenie.....ok 230 zł...; dlatego postanowiłam że zrezygnuje z tego pomysłu, jdnak to drogi wydatek a ja mam ślub lada dzień (29 sierpeń) więc każdy grosz się liczy.
 
Wkleiłam tylko jedną i na wątku zamkniętym po to by osoby z zewnątrz mnie nie oglądały.

Kurdee, ale mam dołka. Tyle problemów na raz. Boję się by się to na Małej nie odbiło:( Jak dojdę do siebie to może Wam powiem o co chodzi.
niedenerwuj sie jak bedzisz juz gotowa po powiesz
 
Ostatnia edycja:
nie denerwuj się Piękna... Martynka, kopnij mamę, żeby się uspokoiła!
Kopała jak ryczałam. Nie ryczałabym gdyby nie moi rodzice, ale napatoczyłam się na nich, że tak się wyrażę i pytali co ja taka smutna.. Ryczałam a oni wspierali. Boże jak ja ich kocham, są tacy cudowni. Mała pewnie czuła, żem smutna, aż mi źle, że ją obarczam tymi moimi dołami. W dodatku facet mój sfochowany i u swojej mamy siedzi. Nie wie co mi dolega, ale jak mu esa wysłałam, że mam problem to zdziwko, że ja i problemy. No a on to mój kolejny problem. Dorosły facet a często się focha jak dziecko! Jest w tym mistrzem.
 
no ja nie wiem czy to tak drogo, mój gin podał mi namiary do jakiegos lekarza który robi usg 3d w cenie.....ok 230 zł...; dlatego postanowiłam że zrezygnuje z tego pomysłu, jdnak to drogi wydatek a ja mam ślub lada dzień (29 sierpeń) więc każdy grosz się liczy.


Masz slub w moje urodziny :)
 
Kopała jak ryczałam. Nie ryczałabym gdyby nie moi rodzice, ale napatoczyłam się na nich, że tak się wyrażę i pytali co ja taka smutna.. Ryczałam a oni wspierali. Boże jak ja ich kocham, są tacy cudowni. Mała pewnie czuła, żem smutna, aż mi źle, że ją obarczam tymi moimi dołami. W dodatku facet mój sfochowany i u swojej mamy siedzi. Nie wie co mi dolega, ale jak mu esa wysłałam, że mam problem to zdziwko, że ja i problemy. No a on to mój kolejny problem. Dorosły facet a często się focha jak dziecko! Jest w tym mistrzem.


Skądś to znam..;/ mój tez czasem z byle powodu się obrazi, przestaje sie odzywac i tak mamy ciche popołudnie.. dobrze że juz na drugi dzień mu przechodzi.. a podono too my jesteśmy drażliwe i obrażalskie w ciązy..
 
Kopała jak ryczałam. Nie ryczałabym gdyby nie moi rodzice, ale napatoczyłam się na nich, że tak się wyrażę i pytali co ja taka smutna.. Ryczałam a oni wspierali. Boże jak ja ich kocham, są tacy cudowni. Mała pewnie czuła, żem smutna, aż mi źle, że ją obarczam tymi moimi dołami. W dodatku facet mój sfochowany i u swojej mamy siedzi. Nie wie co mi dolega, ale jak mu esa wysłałam, że mam problem to zdziwko, że ja i problemy. No a on to mój kolejny problem. Dorosły facet a często się focha jak dziecko! Jest w tym mistrzem.

lepiej Ci po tych płaczach? wspaniale, że masz takich cudownych rodziców, ja u swoich też zawsze znajdę dobrą radę i pocieszenie (dobrze, że mieszkają tylko 20km ode mnie). a co do faceta... mnie się czasem wydaję, że za męża mam duże dziecko :-D też potrafi strzelać fochy bez przyczyny, raz obraził się na mnie, bo w żartach zaczęłam się z nim droczyć, że ma większy brzuch niż ja w 5 miesiącu ciąży - spał w drugim pokoju, ale nad ranem już przydreptał do mnie :-D
do wszystkiego trzeba teraz podchodzić z dystansem i najlepiej z uśmiechem, bo dzidzie tak samo odczuwają nasze nastroje, smutki i złości. a po co im na razie to wszystko, co złe?
uszy do góry Georgi! ;-)
 
reklama
Kopała jak ryczałam. Nie ryczałabym gdyby nie moi rodzice, ale napatoczyłam się na nich, że tak się wyrażę i pytali co ja taka smutna.. Ryczałam a oni wspierali. Boże jak ja ich kocham, są tacy cudowni. Mała pewnie czuła, żem smutna, aż mi źle, że ją obarczam tymi moimi dołami. W dodatku facet mój sfochowany i u swojej mamy siedzi. Nie wie co mi dolega, ale jak mu esa wysłałam, że mam problem to zdziwko, że ja i problemy. No a on to mój kolejny problem. Dorosły facet a często się focha jak dziecko! Jest w tym mistrzem.

faceci sa jak dzieci ... i czasem z nimi trzeba tak postepowac ... chocby dla naszego /niekoniecznie ich/ spokoju ...
 
Do góry