reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A to jakiś problem, że się ujawniłam? Ok, skasowałam już swoje zdjęcie. Wiedziałam, że tak będzie, więc lepiej siedzieć cicho;) Ktoś tu znów szuka sensacji:)) I nie musiałaś podawać tego linka bo może sobie nie życzę by mnie ktoś już oglądał.

Widzisz, myślałam że "ktoś" przywłaszczył sobie Twoją fotkę - dzięki że mnie odrazu zaatakowałaś - super!!! Gratulacje.
Skasowałam linka i wywaliłam z posta to co napisałam - nie mam zamiaru się denerwować. A jak sobie nie życzysz żeby Cie ktoś oglądał to nie wklejaj fot i tyle.
 
reklama
A jak sobie nie życzysz żeby Cie ktoś oglądał to nie wklejaj fot i tyle.
Wkleiłam tylko jedną i na wątku zamkniętym po to by osoby z zewnątrz mnie nie oglądały.

Kurdee, ale mam dołka. Tyle problemów na raz. Boję się by się to na Małej nie odbiło:( Jak dojdę do siebie to może Wam powiem o co chodzi.
 
Wkleiłam tylko jedną i na wątku zamkniętym po to by osoby z zewnątrz mnie nie oglądały.

Kurdee, ale mam dołka. Tyle problemów na raz. Boję się by się to na Małej nie odbiło:( Jak dojdę do siebie to może Wam powiem o co chodzi.

nie denerwuj się Piękna... Martynka, kopnij mamę, żeby się uspokoiła!
 
Napisze mi ktoś co się działo??
please :happy2:
My już po wakacjach. W ostatnim dniu złapałam grypę i Amelka też, cały weekend M wszystko robił. Dzisiaj wstałam.
Powiedzcie mi, czy jest sens robić jutro morfologie??
Bo miałam dziś być u gina, ale to grypsko :wściekła/y:
 
reklama
Do góry