reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

joasiu, bidulo szczerze wspolczuje. co do usg 3d polecam ci mediconcept we wroclawiu na krzyckiej, nie trzeba dlugo czekac koszt 180zl sprawdz sobie Mediconcept - Prywatny Ośrodek Medyczny we Wrocławiu

kurde 180zł za 3d? drogo moim zdaniem
ja jestem z podkarpacia, i obczaiłam usg 4d w Przemyślu
koszt: 120 zł /za wizyte u gina płace 80zł a on robi zwykłe 2d/
w cenie tego usg 4d jest:

W cenę każdego badania wliczono:
  • <LI style="COLOR: rgb(128,0,0)">Nagranie całego badania USG na płytę DVD (na życzenie przed badaniem).
  • Dokumentacje zdjęciową: zdjęcia USG czarno-białe i zdjęcia USG kolorowe (kolorowe w zalezności od rodzaju obrazowania).
  • Dokumentacje cyfrową: płyty CD i DVD (zdjęcia, klipy, pomiary: formaty JPG,AVI,DICOM).
  • Opis/Wynik badania USG zgodny ze standardem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  • Konsultacje z lekarzem dotyczącą wyniku badania USG.
także fajnie. wizyte u swojego gina za tydzień w piątek, więc jak mi powie co we mnie siedzi i czy jest wszystko okej, to chyba nie ma sensu znowu dzieciaczka falami stresować
 
reklama
No jestem z powrotem, zadzwonilam do mojego gina i jeszcze pojechalam do internisty.No i sprawa wyglada tak ze musze czekac 3 tyg czy cos bedzie a do tej pory ewentualnie brac rutinoskorbin i pic wapno. Pani doktor internistka powiedziala ze nic nie moga mi dac przeciw bo jestem w ciazy. A zarazic sie półpaścem nie jest tak łatwo i ze generalnie po 20 tyg nie jest to takie groźne dla płodu i ona w swojej karierze nie spotkała sie jak to pisza aby sie zarazic ospą od półpaśca. No i ze mamy używać innych ręczników i zmienić pościel i najlepiej nie spać razem.
No ale okazalo sie ze cukier tez mam zły po glukozie tak wiec ASIA mnie tez czeka jeszcze raz badanie po 75 jakas porazka ten dzisiejszy dzien i do tego brzuch mnie boli i twardy jak kamień:-(
 
No jestem z powrotem, zadzwonilam do mojego gina i jeszcze pojechalam do internisty.No i sprawa wyglada tak ze musze czekac 3 tyg czy cos bedzie a do tej pory ewentualnie brac rutinoskorbin i pic wapno. Pani doktor internistka powiedziala ze nic nie moga mi dac przeciw bo jestem w ciazy. A zarazic sie półpaścem nie jest tak łatwo i ze generalnie po 20 tyg nie jest to takie groźne dla płodu i ona w swojej karierze nie spotkała sie jak to pisza aby sie zarazic ospą od półpaśca. No i ze mamy używać innych ręczników i zmienić pościel i najlepiej nie spać razem.
No ale okazalo sie ze cukier tez mam zły po glukozie tak wiec ASIA mnie tez czeka jeszcze raz badanie po 75 jakas porazka ten dzisiejszy dzien i do tego brzuch mnie boli i twardy jak kamień:-(
Nie martw sie bedzie dobrze ,zachowajcie tylko jak najwiecej ostroznosci a zobaczysz bedzie ok i nie stresuj sie ,zarazenie sie polpascem nie jest wcale takie latwe i dzieki Bogu :)
Co do glukozy - łacze sie z toba w bolu ,ja powtorke z rozrywki mam jutro 75 se chlapne ;)
Ale doszlam do wiosku ze juz o 20 zjem se kolacje i nic wiecej nie bede jadlaaaaaaaaa bo te gofry to chyba nie byl dobry pomysl ;)
 
Nie martw sie bedzie dobrze ,zachowajcie tylko jak najwiecej ostroznosci a zobaczysz bedzie ok i nie stresuj sie ,zarazenie sie polpascem nie jest wcale takie latwe i dzieki Bogu :)
Co do glukozy - łacze sie z toba w bolu ,ja powtorke z rozrywki mam jutro 75 se chlapne ;)
Ale doszlam do wiosku ze juz o 20 zjem se kolacje i nic wiecej nie bede jadlaaaaaaaaa bo te gofry to chyba nie byl dobry pomysl ;)

gofry sobie daruj ... zjedz cos lekkiego i zabarykaduj kuchnie!!! bo ja ostatnio potrafilam o 1 isc szukac zarcia taka bylam glodna!!
 
gofry sobie daruj ... zjedz cos lekkiego i zabarykaduj kuchnie!!! bo ja ostatnio potrafilam o 1 isc szukac zarcia taka bylam glodna!!
no ja tak wlasnie mam ,tez w nocy kursy wale do lodowki ....dzisiaj bede sie opijac woda tylko co by oszukac zoladek w nocy w razie czego :)
A gofry juz sobie tym razem na kolacje podaruje ahahahah
 
kurde 180zł za 3d? drogo moim zdaniem
ja jestem z podkarpacia, i obczaiłam usg 4d w Przemyślu
koszt: 120 zł /za wizyte u gina płace 80zł a on robi zwykłe 2d/
w cenie tego usg 4d jest:
no a u mnie w Łodzi kosztuje 300zł :O

No jestem z powrotem, zadzwonilam do mojego gina i jeszcze pojechalam do internisty.No i sprawa wyglada tak ze musze czekac 3 tyg czy cos bedzie a do tej pory ewentualnie brac rutinoskorbin i pic wapno. Pani doktor internistka powiedziala ze nic nie moga mi dac przeciw bo jestem w ciazy. A zarazic sie półpaścem nie jest tak łatwo i ze generalnie po 20 tyg nie jest to takie groźne dla płodu i ona w swojej karierze nie spotkała sie jak to pisza aby sie zarazic ospą od półpaśca. No i ze mamy używać innych ręczników i zmienić pościel i najlepiej nie spać razem.
No ale okazalo sie ze cukier tez mam zły po glukozie tak wiec ASIA mnie tez czeka jeszcze raz badanie po 75 jakas porazka ten dzisiejszy dzien i do tego brzuch mnie boli i twardy jak kamień:-(

nooo bedzie dobrze, zobaczysz

Ale doszlam do wiosku ze juz o 20 zjem se kolacje i nic wiecej nie bede jadlaaaaaaaaa bo te gofry to chyba nie byl dobry pomysl ;)

ha a wytrzymasz do rana :p, bo ja to koncze cos jesc i juz znowu jestem glodna haha
 
Asiula, złość piękności szkodzi, więc się nie denerwuj, bo szkoda by było :tak:

(ciekawe, czy ja jutro też wrócę taka naminowana :-D)
 
Nie martw sie bedzie dobrze ,zachowajcie tylko jak najwiecej ostroznosci a zobaczysz bedzie ok i nie stresuj sie ,zarazenie sie polpascem nie jest wcale takie latwe i dzieki Bogu :)
Co do glukozy - łacze sie z toba w bolu ,ja powtorke z rozrywki mam jutro 75 se chlapne ;)
Ale doszlam do wiosku ze juz o 20 zjem se kolacje i nic wiecej nie bede jadlaaaaaaaaa bo te gofry to chyba nie byl dobry pomysl ;)

No mi kazali ten test zrobic dopiero za ok 2 tyg. No wiec od jutra dietka.Ale wiecie co jest najgorsze ze ja i tak prawie w ogole słodyczy nie jem co prawda duzo owocow i herbate słodze miodem ale poza tym to nie jem. Moze za duze porcje wcinam wczoraj ten prawie pół kilowy dorsz.
Wiecie najgosze jest to ze teraz z tym półpaścem to mam taka faze ze mnie wszystko swedzi i boli
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Witam nowe Mamusie Grudniowe :-)

Joanna - Ja jeszcze nie piłam glukozy ale współczuję.

karolak - z tym półpaścem to u mnie ze 2 lata temu mama miała. I ani mój ojciec ani brat mimo że ospy nie mieli to się nie pozarażali. Ogólnie nikt się od niej nie zaraził.



 
Ostatnia edycja:
Do góry