reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

13 maja mam pierwszą wizytę u ginekologa:) Bardzo się cieszę, ale też stresuję, wiadomo. Jak się nie zachodzi długo w ciążę to człowiek się stresuje a jak już zajdzie to strach o Brzdąca jeszcze większy:D Ale trzeba być dobrej myśli!
 
reklama
Jutka, a na którą idziesz? ja na 11:45 ;-)

Kurcze, ja chyba jeszcze serduszka nie usłyszę, bo to troszkę za wczesnie, jak myślicie dziewczyny? Miałam iść do ginka ok 18 maja, ale ma wówczas urlop, a muszę mieć to głupawe zaświadczenie, więc idę wcześniej.


A ja się dziś dowiedziałam, że mój gin bierze jutro wolne, i że mam przyjśc dopiero w poniedziałek o 12.30:-( A już się nastawiłam na jutro:confused2:

Co do serduszka to wyczytałam, że posłuchac można od 6 tc:tak:
 
hej

Dejna trzymam kciuki za egzamin.

Mala Jedza najpierw wyjezdzę 5 godzin a potem umówię, śie na poprawkę ;-)

resztę pozdrawiam

Dziś czuję się fatalnie - mdłości i silne zawroty głowy....:eek::baffled::eek:
 
Witam wszystkie mamy.
U mnie dziś też nie ciekawie z samopoczuciem rano straszne mdłości, ale po czasie przeszły całe szczęście, od samego rana jakoś źle sie czuje jajniki mnie bolą i pokładam sie tylko aby spać. A w pracy to tragedia myślałam że zasnę na klawiaturze w pewnym momencie.
A jak u reszty ???
No ja chyba też należę do tych mam które bedą rodzić pod koniec grudnia wg moich obliczeń 22.12 ale w poniedziałek mam USG to może gin mi powie jaki termin przypada.
Pozdrawiam:-)
 
Chciałam zapytać wieloródek . . . w pierwszej ciąży miałam bóle w podbrzuszu z powodu rozciągającej się macicy, teraz nie czuję nic, czy to dlatego, że już rodziłam?
Czy wy też tak macie?
Trochę martwi mnie brak typowych oznak. Jestem niespokojna. Nawet mnie nie mdli a poprzednio cierpiałam całymi dniami. Nie proszę się o mdłości ale czemu jedynym objawem jest brak @ i słabe napięcie w piersiach.

Ciesz się, Kobieto! Ja jestem trzeci raz w ciąży i miałam nadzieję, że tym razem mdłości mnie ominą, ale niestety! Najgorzej popołudniem i wieczorkiem! Niby każda ciąża inna, a u mnie jak do tej pory to każda taka sama.

kulaszusza, piękne zdjęcie USG! To niesamowite, że u takiego 1,5-centymetrowego czowieczka już wyraźnie widać główkę, rączki i nóżki!

Muszę iść poprasować, bo zaległości mam. A najchętniej wskoczyłabym do łóżka.
 
A ja mam wieczorami straszny apetyt :zawstydzona/y: jadła bym i jadła :zawstydzona/y: wczoraj M zrobił mi 2 cheesburgery i wszystko zjadłam w 5min :eek:
A dziś właśnie gotuję gar zupy pomidorowej, bo MUSZĘ dziś ją zjeść :zawstydzona/y::-p
 
Jolka i ja dzisiaj gar pomidorówki nagotowałam, chcicę na nią miałam, się najadłam.
No i mi apetyt ciągle dopisuje, gruba będę:-D
 
łoj maarta ja nie pomidorową tylko ogórkową gotuję :zawstydzona/y: już mi ciąża na mózg padła :-p:eek:
Ja narazie mam 2kg na minusie, ale jak tak dalej będzie, to cienko to widzę ;-) a raczej grubo :-D
 
reklama
Do góry