reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja mialam wesele w czerwcu 13 ....Jarka kuzynka wychodzila za maz ( a Patryka wychowawczynie - ma młody od małego chody ahha ) No i dzisiaj chcialam sie wbic na chrzest w nia ...ZAPOMNIJ ...Chyba sie skurczyla ahahhaha
No fakt weszłam w nia z lekkim trudem ....ale tasiemka pod cycami mnie cisneła a boczne szwy przesuneły sie na brzuch .....Bylam w szoku !!!!!!!!!!!
Teraz mam wesele przyjaciolki jeszcze z podstawowki ze ze chodzi z sasiadem moim to kontakt mamy wciaz super( na luty ma termin ; ) .wesele maja 3 pazdziernika ..no i co ..wtedy to dopiero bede walen hahahahah ...ni mam pojecia w co sie wbije !
Joanna ja mam 24 pazdizernika wesele mojej przyjaciolki, mialam byc jej swiadkiem ale nie poszlo ;) mam nadzieje ze dam rade pojsc na nie choc na troszke posiedziec, ale chyba se w przescieradle wytne dziure na głowe i tak pojde hahah
 
reklama
Ja nie miałabym takiego problemu z kupnem sukienki gdyby nie mój biust. Mam duży a to często jest problemem w zakupie sukienek - z niczym innym problemów nie mam;)
 
Hehehe, wiesz mam nadzieję, że bardziej mi nie urosną. Ale słyszałam, że przy karmieniu dziecka to maleją(?) do normalnych przedciążowych rozmiarów. Choć przed ciążą miałam C75 to wolę je niż D75 jak nie E.

Myszka się właśnie rozszalała:p Ona uwielbia nocne i ranne harce:)
 
Hehehe, wiesz mam nadzieję, że bardziej mi nie urosną. Ale słyszałam, że przy karmieniu dziecka to maleją(?) do normalnych przedciążowych rozmiarów. Choć przed ciążą miałam C75 to wolę je niż D75 jak nie E.

Myszka się właśnie rozszalała:p Ona uwielbia nocne i ranne harce:)
A moje wskoczyly z 75A na 75C :shocked2: wogole teraz to mam bimbałki jak nigdy ahahha W pierwszej ciazy napewno tak nie wyskoczyly ahahah :)
Tylko ze wlasnie zdalalm sobie sprawe ze to 75 chyba jest za małe bo mnie obciska pod cycakmi :sorry2:,musze jakis szerszy cyckonosz zakupic.
 
Hehehe, wiesz mam nadzieję, że bardziej mi nie urosną. Ale słyszałam, że przy karmieniu dziecka to maleją(?) do normalnych przedciążowych rozmiarów. Choć przed ciążą miałam C75 to wolę je niż D75 jak nie E.

Myszka się właśnie rozszalała:p Ona uwielbia nocne i ranne harce:)
no mi tak z B75 sie wlasnie chyba zrobilo C i moglo by tak zostac, nic wiecej w tej kwestii do szczescie mi nie potrzeba. A ja choc wiem ze jest duzo zalet karmienia piersia chyba moich chopaczkow za dlugo to karmic nie bede jak nie chce brac dziekanki i chodzic na zajecia, chyba ze bede sciagac, bo to zajmuje kilka dobrych godzin podobno nakarmienie takiej dwójki, chyba ze sie dojdzie do wprawy szybko i bedzie sie jechało na dwa bobasy hihi , ale to mimo wsytzsko dzieci musza miec troszke czasu zeby sie najesc
 
reklama
Do góry