reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Fajne te kiecki:)
Mój widział wczoraj w sklepie jakąś super, ale jak to określił nie wie czy się w cycuchach zmieszczę:p Tak więc jutro tam zajedziemy i przymierzę. A jak nie ta to czeka nas szukanie innej:p Uwielbiam robić zakupy ubraniowe, ale nie na wesele:p
 
reklama
ja też,
moja mama sie nadziwic nie moze ile jem, mówi ze mi dupsko sie rozrośnie ;) ale co mi tam, dzieci głodne są haha
U mnie sie nikt nadziwic nie moze ile jem ,ale kazdy mowi "a jedz co se bedziesz zalowac" hahaahahah tylko ze skutki ja bede tego ponosci nikt inny :)
Ja zauwazylam ze jakas wybredna jestem ostatnio bardzo ,niby nic tak naprawde mi tak do konca nie pasuje ,ale co tam z braku laku wszystko zjem ahahahahah tak to se tlumacze ...
 
Ja jem tak jak przed ciążą. No może z tym, że nie lubię ziemniaków i mięsa. Mówią, że chudzinka jestem, ale że brzuszek już widać a ja jakoś grubiutko się czuję momentami:) Ale już mi to zwisa bo Bąbla się już nie mogę doczekać na tym świecie:) A dla niej mogę chodzić bladziocha i mogę czuć się grubiutko:p
 
:-D a to już zapewne dodatkowy efekt uroku tej sukienki, coś jak naszyjnik ;)
:-D:-D haha no byłoby odlotowo jak kiedyś na Słowacji:-D Miałam bikini, w których majcie pasowały jak ulał a stanik miałam taki, że się rozłaził pod pachy:-D Potem mi go mama przerabiała, ale i tak jak leciałam po schodach by się wspiąć na zjeżdżalnię to mi cycki wyskoczyły:-) Mój miał ubaw po pachy a ja leciałam po bikini zapasowe:-)
 
reklama
Do góry