reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja sobie też wkręcam różne rzeczy z tym znamieniem.. szlag mnie trafia;) Ale jak pokażę gince to mam nadzieję, że powie coś co ukoi moje nerwy. Bo znamię nie zmieniło barwy tylko troszkę swędzi, ale to może przez suchą skórę?
 
reklama
Ja sobie też wkręcam różne rzeczy z tym znamieniem.. szlag mnie trafia;) Ale jak pokażę gince to mam nadzieję, że powie coś co ukoi moje nerwy. Bo znamię nie zmieniło barwy tylko troszkę swędzi, ale to może przez suchą skórę?
albo przez burze hormonalna hehe diabli wiedzą, a moze jakos ci cos je podraznia.
A wiesz jaka ja mam wkrete jak lazilam na te zajecia z radiologii i bylam tam przy tych tomografach rentgenach bla bla, na szczescie poki co na usg wsio okej, no i stalam z lekarzami za olowiana sciana jak robili ta tomografie no ale wkręta jest
 
O kurcze to żeś poszalała Marta:) Ja jutro muszę przed 8 wstać a tak to nie wstaję później niż o 9 bo mam dziwne wyrzuty sumienia jak wstaję po 9:p Dzień mi ucieka:D
 
reklama
Moje dziecko kłamało ze kopie bo juz był tak znudzony ze go mecze ze juz mial dosyc i klamal ze czul jak kopie mimo ze nawet sie nie ruszalo ,ale jak wkoncu kopneło malenstwo to szybko zabral raczke wystraszony i pytal "co to było?? "
Teraz juz mu sie podoba .Tatus zazdroscil chyba i jak przyjechal to okupowal moj bebzonek ,ale dzidzi kopac ojca nie chciala ....kopała ale jak reke kladl na brzuchu tatus przestawala ...no i zawiedziony nie poczul ruchow narazie hahah nie ma zbyt duza szans jak wyjezdza.
Za to dzisiaj moja dzidzia urzadizla przedstawienie calej famili ( nawet nie gadam mezowi bo bedzie zazdrosny ahhaha ) siedzialam po obiadku i nagle moj brat krzyczy "aska brzuch ci faluje " hahahah i rzeczywisice caly bebzonek pod bluzka sie ruszal ...kazdy szybko przykladal reke ...ale NIKOGO MALENSTWO NIE SKOPALO hahahah przestawalo i tyle !
 
Do góry