reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
albo przez burze hormonalna hehe diabli wiedzą, a moze jakos ci cos je podraznia.
A wiesz jaka ja mam wkrete jak lazilam na te zajecia z radiologii i bylam tam przy tych tomografach rentgenach bla bla, na szczescie poki co na usg wsio okej, no i stalam z lekarzami za olowiana sciana jak robili ta tomografie no ale wkręta jest
Pamietam jak pisałas do mnie o tym ...:tak:
Pisałąm ci ze bedzie dobrze :) he he no i popatrz masz podwojne szczescie ....jeszcze wtedy nie wiedzials ze beda blizniaki .
czarownica ze mnie czy co ? ;)
 
Hehe, lubię kolory to się nimi bawię:)) Mam nadzieję, że to nikogo nie razi:D

aj tam razi od razu, fajnie ;)
Ja nie mam wyrzutów sumienia, tłumacze sobie że jak juz beda miala te dwa diabołki to se tak nie pośpie hihi. A w sumie nie mam nic ciekawego do roboty, mój B sie uczy, kolezanki pracuja, a i w sumie mojemu twardnijącemu brzuszkowi na lepsze wyjdzie jak poleże ;) tak sobie tłumacze haha. Zawsze lubiłam sobie pospać. Ale za to późno sie kłade. Ale jutro mam ambitny plan przejechac sie na miasto popatrzec moze jakies buty sobie kupie, to moze wstane kolo 10 ;) no moze o 11
 
Te nasze dzieciaczki to są jednak troszkę małpowate:-)
każdy czeka,aż kopnie a tu zonk!!!

to ja też zaszaleje
:-)D:-)O:-)B:-)R:-)A:-)N:-)O:-)C:-)
 
Kurde a ja sama jestem w szoku ...
wstaje o 7 - ale dlatego ze jestem glodna ahahhaha
no czasmi uda mi sie pokisic w wyrku do 7 :30 :-D
A jak juz wstane to juz mi spanie odchodzi i tyle lezenia :)
 
Ja mam jutro w planie kupić lub oblookać kieckę na wesele, w południe odebrać wyniki a popołudniu jak Mój wstanie (ten to dopiero śpioch:p) to będzie robił ścianę działową:)
 
Pamietam jak pisałas do mnie o tym ...:tak:
Pisałąm ci ze bedzie dobrze :) he he no i popatrz masz podwojne szczescie ....jeszcze wtedy nie wiedzials ze beda blizniaki .
czarownica ze mnie czy co ? ;)
no wlasnie wtedy jeszcze nie wiedzialam, ale nie biore innej opcji pod uwage niz takiej ze bedzie dobrze, ale wiecie jak to jest jak sie czlowiek uczy o tym wsyztskim i cos tam wie wiecej niz normalnie, ale tez czasami nie do konca i jest wkreta od razu zaczynam szukac po tych książkach. A najgorsze bylo to ze w czerwcu mialam egzamin z genetyki i tam miedzy innymi uczylam sie o wplywie roznych szkodliwych czynnikow na plod, no i oczywiscie o wplywie tego promieniowania.
Ej cos mnie tez zaczyna wsyztsko swedzieć
Za to dzisiaj moja dzidzia urzadizla przedstawienie calej famili ( nawet nie gadam mezowi bo bedzie zazdrosny ahhaha ) siedzialam po obiadku i nagle moj brat krzyczy "aska brzuch ci faluje " hahahah i rzeczywisice caly bebzonek pod bluzka sie ruszal ...kazdy szybko przykladal reke ...ale NIKOGO MALENSTWO NIE SKOPALO hahahah przestawalo i tyle !
taa mój B to mowi jak narzekam ze np "ten lewy cos od 2 dni słabo kopie" ze one nie sa tresowane hehe
 
Ja mam jutro w planie kupić lub oblookać kieckę na wesele, w południe odebrać wyniki a popołudniu jak Mój wstanie (ten to dopiero śpioch:p) to będzie robił ścianę działową:)
Ja mialam wesele w czerwcu 13 ....Jarka kuzynka wychodzila za maz ( a Patryka wychowawczynie - ma młody od małego chody ahha ) No i dzisiaj chcialam sie wbic na chrzest w nia ...ZAPOMNIJ ...Chyba sie skurczyla ahahhaha
No fakt weszłam w nia z lekkim trudem ....ale tasiemka pod cycami mnie cisneła a boczne szwy przesuneły sie na brzuch .....Bylam w szoku !!!!!!!!!!!
Teraz mam wesele przyjaciolki jeszcze z podstawowki ze ze chodzi z sasiadem moim to kontakt mamy wciaz super( na luty ma termin ; ) .wesele maja 3 pazdziernika ..no i co ..wtedy to dopiero bede walen hahahahah ...ni mam pojecia w co sie wbije !
 
reklama
Kurde a ja sama jestem w szoku ...
wstaje o 7 - ale dlatego ze jestem glodna ahahhaha
no czasmi uda mi sie pokisic w wyrku do 7 :30 :-D
A jak juz wstane to juz mi spanie odchodzi i tyle lezenia :)
o 7 toz to srodek nocy ;) ja o 8 wstaje łyknąć tablete, ale jak siedze do pozna i sie opycham jedzeniem to głód mnie budzi dopiero kolo 11-12 ;)
 
Do góry