reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Joasiu, :-D usmiecham się do Ciebie o zaproszenie ........

Dziewczyny a mi się rozstępy robią na plecach w pasie ......... miziam miziam, kremami i (__)___) :zawstydzona/y:

Zamienię się w zebrę, o_O


Polecam Ci to sama u stosowałam w pierwszej ciąży: ( choć myślę, że rozstępy to bardziej sprawa genetyczna) krem Eveline na rozstępy. Przytyłam wtedy 30 kg i rozstępów nie mam. Czasami jak czuję, że mnie ciągnie skóra to smaruję ciekłą parafiną. Kupisz ją w aptece. Mam nadzieję, że pomoże :tak:
 
reklama
wiesz ja narazie nie mam zadnych rozstepów, ale wlasnie takie mam obawy ze mi wyskocza tu po bokach i w strone pleców, albo ze mi plecy pekną ;) tez smaruje smaruje, ale zobaczymy na finiszu, boje sie 7 miesiąca, swedzi mnie skóra w ogóle w tym miejscu gdzie mialam kolczyka w pepku i tak naokolo pepolka
A mnie swedzi cały brzuch !!! :szok::-D:-D:-D ( ale to od wysypki ahhaha )

Rozstepy mam alez owszem ,dupa i cyce ....Brzuszek omineło w tamtej ciazy ....i mam nadzieje ze teraz tez ominie choc ja nawet takiego brzucha nie mialam z Patrykiem jak mam teraz :baffled:
 
wiesz ja narazie nie mam zadnych rozstepów, ale wlasnie takie mam obawy ze mi wyskocza tu po bokach i w strone pleców, albo ze mi plecy pekną ;) tez smaruje smaruje, ale zobaczymy na finiszu, boje sie 7 miesiąca, swedzi mnie skóra w ogóle w tym miejscu gdzie mialam kolczyka w pepku i tak naokolo pepolka

ja póki co też żadnych rozstępów, smaruję się oliwką dla dzieci na wilgotną skórę, ale ostatnio usłyszałam, że krem z lanoliną jest świetny. zastanawiam się nad linomagiem, co wy myślicie?
 
widze ze sie wam imionkowe suwaki spodobaly :)
my dzis wymyslilismy ze coreczka mogla by byc Alicja :)
ale nadal czekamy ... jeszcze tydzien i bedzie jakas decyzja ... ale jak dzis tatus gadal do brzuszka i pytal malenstwa czy jest Jasiem czy Alicja to na Alicje byl malusi kopniacek :) ale tatus nie czul ...
 
Polecam Ci to sama u stosowałam w pierwszej ciąży: ( choć myślę, że rozstępy to bardziej sprawa genetyczna) krem Eveline na rozstępy. Przytyłam wtedy 30 kg i rozstępów nie mam. Czasami jak czuję, że mnie ciągnie skóra to smaruję ciekłą parafiną. Kupisz ją w aptece. Mam nadzieję, że pomoże :tak:
a ile kosztuje ten krem? bo mi sie wlasnie konczy moj AA mama i ja, na zmiane z oliwka smaruje, i zakupilabym sobie jakis. Któras pisala ze pani w aptece jej polecila jakis tani a o skladzie najbardziej zblizonym do mustelli, ale za chuny ludowe nie znajde teraz jak on sie nazywał, jakos na P chyba...
 
Asiek, pochwal się od razu jak się dowiesz kogo w sobie nosisz :tak: ja chcę już wtorek! 15:30 usg.
a co do wysypek i kosmetyków... do twarzy mogę używać jedynie do mycia Cetaphil (bez użycia wody) i Physiogel krem... mam tak tragiczną cerę od 2 miesięcy, że masakra.
A pewnie ze sie pochwale ....mam nadzieje ze mi powie plec ...bo jak nie to chyba sie rozrycze !
 
Wstawiłam linka z nk na zamkniętym. Ja tam wizytą póki co nie przeżywam tak jak tym,że dzisiaj mija dzień nr.12 i może już jutro dostanę najwspanialszy kawałek plastiku:-):-):-):-):-):-):-)
będę dzwonić już jutro ale myślę,że tak po 13:00
jak ja już się tego prawka doczekać nie mogę:tak:
 
widze ze sie wam imionkowe suwaki spodobaly :)
my dzis wymyslilismy ze coreczka mogla by byc Alicja :)
ale nadal czekamy ... jeszcze tydzien i bedzie jakas decyzja ... ale jak dzis tatus gadal do brzuszka i pytal malenstwa czy jest Jasiem czy Alicja to na Alicje byl malusi kopniacek :) ale tatus nie czul ...
moje kopią ostro ale jak tatus trzyma ręke to nie, a jak tylko ja wezmie to widac az jak brzuch skacze haha, mówi ze mają szacunek do tatusia ;)
 
reklama
Do góry