reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moja dzidzia jakas o 8 dni wieksza i z usg wychodzi mi termin na 2 grudnia zamiast na 10 jak z miesiaczki ,czyli według usg na suwaku juz powinnam miec 23 tydzien i 3 dni ale moj gin kazal sie trzymac 10 grudnia narazie :) ....Ciekawe czy cos sie poprzesuwa w poniedzialek :)
no a mi powiedziual ze blizniaki sa mniejsze i zebym sie trzymala terinu USG ktory jest o 4 dni pozniej niz OM :), ale na osttanim USG gdy bylam wg USG w 21t 2dz to wiek ciazy wyszedl mi 22t 1dz czyli tez troszke do przodu, zreszta ja sie i tak tym w moim przypadku jakos nie sugeruje, chciclabym donosic do 36 tygodnia heheh :)
 
reklama
no a mi powiedziual ze blizniaki sa mniejsze i zebym sie trzymala terinu USG ktory jest o 4 dni pozniej niz OM :), ale na osttanim USG gdy bylam wg USG w 21t 2dz to wiek ciazy wyszedl mi 22t 1dz czyli tez troszke do przodu, zreszta ja sie i tak tym w moim przypadku jakos nie sugeruje, chciclabym donosic do 36 tygodnia heheh :)

Ja to bym chciala chociaz do 34 tak mi powiedzial lekarz ze to wystarczy.A termin tez mi sie o 8 dni do przodu przesunal.Tak wiec teraz powinnam byc wg OM 22 i5
 
Już lepiej smaruj sie tym tormentiolem bo to bez recepty jest, kosztuje z 5zł i to jest ziołowe, choc na opakowaniu jest napisane tak:

STOSOWANIE LEKU PODCZAS CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ
Ze względu na brak danych, preparat może być stosowany podczas ciąży i karmienia piersią jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.

no ale wszyscy sie ubezpieczają wiec na kazdym leku cos takiego jest napisane, ale to przynajmniej nie antybiotyk, a tez na takie gojace trudno sie rany
Marta - to chyba skończe na tormentiolu w niewielkich ilościach. Zawsze to bezpieczniej. Dzieki
 
Witam w sobotnie popołudnie!
Jak Wy to robicie, że wstajecie tak wcześnie?! Mnie przed 10 nie da się zwlec z łóżka, ale potrafię nie spać do 2-3 i potem przerwa od 6 do 8 (Młoda spać nie daje :-)). Teraz też najchętniej poszłabym spać, ale niestety obowiązki szkolne wzywają :-(

Dziś robiłam badania - morfologia i mocz. W pon. wyniki. I od pon. zaczynam poszukiwania kiecki na wesele, które będzie 29.08 i najpewniej też butki trzeba będzie zakupić bo nie mam żadnych, na dobrą sprawę wesela w rodzinie dopiero startnęły;))

O ja też mam wesele 29.08 i też zero pomysłów na kieckę czy buty. I jeszcze coś na poprawiny muszę wymyślić, bo "szwagier" z rodziną wymyślił weselisko od piątku do poniedziałku... A ja się nie mam w co ubrać! :-(

Ale przejdę do meritum USG połówkowe genetyczne zrobione, wszystkie pomiary w normie śliczne serduszko, kręgosłup, waga 603g. Będę miała SYNKA na zdjęciach mam hydraulikę profil i śliczne 4cm stopy z małymi paluszkami. Także u nas będzie Michałek. :-)
Lilijko gratuluję chłopczyka.

Gratulacje! I kolejny męski obywatel :-) Kto mówił, że dziewczyny dominują? ;-)

cos widze ze 17 bedzie dniam informacyjnym :D ja tez na polowkowe ide 17 sierpnia :D

Też mam wizytę u położnej 17-tego, więc dołączę się do dnia informacyjnego ;-) Tylko, że u mnie bez USG, samo słuchanie serduszka musi wystarczyć... W sumie zostało mi jedno USG pod koniec ciąży i jedno prywatnie w Polsce za 3 tygodnie. Zazdroszczę Wam tej możliwości podglądania Maleństw... :-(
 
no i to mi sie podoba!! chyba pojade do tego sklepu szukac tego konkretnego modelu !!
no i cena sensowna ... za 1300 z fotelikiem ...

:-) mi też się podoba. Zastanawiam się tylko czy te skrętne koła da się zablokować jakby co. Bo jakoś się nie doczytałam. Na allegro nawet za 1200 full zestaw można wyczaić. A może za niedługo jeszcze troszke stanieją.
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobietki, coś tu dziś bardzo spokojnie. Czy któraś z was miała lub słyszała co może być przyczyną bólu w prawym boku a nawet bardziej w prawej pachwinie o charakterze kolki? :confused:
 
Marzka - jak zwykle w weekend, wszystkie gdzieś wywiało. :tak:

Co do Twojego bólu to ja tak nie miałam więc nie pomogę niestety.

A jak tam sprawy z autkiem - powoli do przodu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry