reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

:tak::tak::tak: Oooo, No tak Mea Ty też. Ale się będzie działo, ja idę na 11:40 ;-)

Mea - a kiedy się wybieracie do Krakowa? Bo mnie ten wózek tak zakręcił że szok i nie wiem czy się studzić czy nie? :-D
 
reklama
jak szfagierka wroci z wczasow ... pewnie jak dobrze pojdzie to za jakies 2 tygodnie :)

ja ide na 11.15 :) dobrze ze rano to sie denerwowac nie bede :D

To Ty będziesz już po jak ja będę zaczynać :-)

2 tygodnie chyba jeszcze wytrzymam ;-) Mam nadzieję że ten wózek okaże się fajny bo nawet juz mi się szukać nie chce.
 
zerknij na ta strone sklepu
Artykuły niemowlęce, laktator - Myszka-Sklep
tam jest jeszcze wozek ze skretnymi przednimi kolami ... mi sie ten bardziej podoba!! i kolorki sa ok ...
Mea muwisz o wozku Vulcano??? Ja sie nad nim zastanawialm rowniez ,ale kurde on ma piankowe koła a ja znowu słyszałam ze to tragedia te kółka i ze polecaja wlansie pompowane =/ ,no i niewiem jak nie zobacze jak to wyglada to sie nie wypowiem .Jak bedziesz w tej hurtowni to luknij na te kołka co by lipy nie bylo i zdaj relacje ,jezeli bede miala okazje zobaczyc ten wozek szybciej napewno zapodam wam info :)
Znowu Murano ma pompowane kola wiec juz sie zagubiłam.
 
Witam w ten upalny dzionek,
Lilijka gratuluje SYNA. A masz juz imie bo ja ciagle sie zastanawiam jeden to bedzie Jędrek a drugi to jeszcze nie jestem przekonana moze Nikodem ja bym chciala Antosia. Ale moj M nie chce.

Dziewczyny mowie Wam jak ja sie wczoraj zle czulam wszystko mnie bolalo brzuch co chwile twardnial no i w koncu wpadlam w takiego dola ze caly wieczor wylam i mowilam ze najlepiej to byloby przespac chociaz te 2 miesiace.Ale dzisiaj juz jest troche lepiej. Mysle ze sie wczoraj przeforsowalam tymi schodami.

Dziewczyny a czemu wy spac nie mozecie cos was boli czy co.Bo ja nawet pomimo tego ze prawie caly dzien w lozku to tez bez problemu przesypiam cala noc chyba ze na pecherz mnie dusi to wstaje ok 3.30 no i 5.30 leki.
A moze macie nie wygodne łóżko?


 
Mea muwisz o wozku Vulcano??? Ja sie nad nim zastanawialm rowniez ,ale kurde on ma piankowe koła a ja znowu słyszałam ze to tragedia te kółka i ze polecaja wlansie pompowane =/ ,no i niewiem jak nie zobacze jak to wyglada to sie nie wypowiem .Jak bedziesz w tej hurtowni to luknij na te kołka co by lipy nie bylo i zdaj relacje ,jezeli bede miala okazje zobaczyc ten wozek szybciej napewno zapodam wam info :)
Znowu Murano ma pompowane kola wiec juz sie zagubiłam.
Joanna, Vulcano jest też na popmowanych kołach:
http://bebetto.p.win.pl/sklep/wozek-vulcano-brazowobezowy-p-71.html - to jest na stronie producenta sklep. Wózków do wyboru do koloru
 
reklama
Do góry