reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Marzka283 gratuluję cudnego synusia:-)
I nawet imię macie już wybrane a my dalej nic:-(
Ale dziewczyny chyba żadna nie pobije mojego grubaska w brzuchu:-):szok: A tatuś puchnie z dumy!

Ja tez jeszcze narazie nie mysle nad imieniem,a jak bylam w pierwszej ciazy to od samego poczatku wymyslałam,jeszcze nie wiedzialam co bedzie a imiona juz czekały,teraz jakos spokojnie do tego podchodze.
 
Witam się z rana po nieprzespanej nocy:-(
Zasnęłam dopiero o 3 tak mnie potwornie bolała głowa i co najlepsze dalej boli i to już któryś dzień:no:
Ja to w porównaniu z Wami noszę liliputka:-) (423g)
I dziś zaczęłam 25 tydzień!!!!!ale to leci...
 
super ze póki co wszytsko okej u wszytskich z nas, Marzka gratuluje synka. U mnie tez bedzie Michałek jeden :)


Moja szwagierka ma synka Michałka (13l) i owszem ma twarz aniołka ale swoimi tekstami wyprowadziłby świętego z równowagi:tak:

Więc u mnie na starcie odpada Michałek, Marcinek i Monisia:tak:


MARZKA-GRATULUJĘ!!!!
 
Witam się weekendowo,

doooopa nie miałam wczoraj usg bo się mój lekarz rozchorował czy coś.. oO
i przełożone na 17 sierpnia.. ;(

A może to i dobrze bo wtedy to już na połówkowe normalne się załapiesz. Ja właśnie też 17.08 idę. :tak:

Marzka - gratuluje synusia - u mnie zresztą też facecik.


Wie któraś coś na temat stosowania Tribioticu w ciąży - strasznie mi się paprze rana na nodze (chyba po ugryzieniu) i nie mam już pomysły co z tym robić?
 
reklama
Czesc laseczki :)
Alez u nas znowu goracooooooooo !!!
Poscierałam kurze i ledwo zipie ,wiec chyba caly dzien na raty chate bede sprzatac !!!
Jutro ide na chrzciny Natalci ,bratanicy mojej ,wiec sie zas czegos dobrego najem ahahha :) Mała urodzila sie maju jest taka slodziutka :)

A ja dzis wskoczyłam w szosta kratne na suwaku ...jupiiiiiiii :)
 
Do góry