reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nie mogłam przeboleć tego prawka i wpisałam tylko pierwsze nazwisko i wiecie co wyskoczyło???
(5/8/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
dokument jest w trakcie produkcji w PWPW SA. :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
do środy pewnie już będzie:-D:-D:-D:-D
 
Nie mogłam przeboleć tego prawka i wpisałam tylko pierwsze nazwisko i wiecie co wyskoczyło???
(5/8/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
dokument jest w trakcie produkcji w PWPW SA. :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
do środy pewnie już będzie:-D:-D:-D:-D

na zgage migdaly jedz !! przechodzi z mety!!
 
Ale Wam zazdroszczę tego jedzenia... Mój koło 14 zadzwonił, że wychodzi z kolegami z pracy szukać nowej sofy do pokoju, bo im się stara zapadła i szef kazał... Teraz dzwoni średnio raz na godzinę, na dwie i mówi, że zaraz wraca i będzie jedzenie... Już powoli przestaję mu wierzyć ;-( Głodna siedzę i zapycham się takim chwilkowym jedzeniem zamiast zjeść coś prządnie :wściekła/y:. On chyba jeszcze nie wie co znaczy głodna kobieta w ciąży zostawiona sama w domu bez konkretnego jedzenia! Gdyby powiedział, że im to zajmie parę godzin to bym sobie coś ugotowała, a tak czekam aż przywiezie zakupy i coś zjemy razem. Oj, będzie musiał mnie jakoś udobruchać potem chyba :tak:
Idę po następnego owocka ;-)
 
reklama
umeczona jestem zasnelam o 1 o 4 bylam juz obudzona i na nogach . czy ktoras z was tez ma takie problemy ze snem.

Miałam pytać o to samo, bo ja ostatnio śpię od ok 1 do 4-5. Wczoraj np. o 4:30 zabrałam się za prasowanie. I ttak od kilku nocy. Dzisiaj zasypiam cały dzień, a w nocy pewnie znowu nie będe mogła!

a jak tam glukoza samokowala ;> robilas 50 czy 75?

Robiłam dzisiaj 75. Dla mnie to koszmar. Jeszcze teraz mnie mdli.

Gratuluję udanych wizyt i cieszę sie z dobrych wiadomości. Ja idę we wtorek i już się stresuję. Znowu będę musiała okłamywać męża, że nie widać kto siedzi w brzuszku.;-)
 
Do góry