reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jestem już po wizycie-trwała dokładnie 40 minut! Dzidzia jest cala i zdrowa,serduszko pieknie bije,szyjka ok, łożysko na tylnej ścianie. Badane były wszystkie kosteczki, przepływ krwi, organy, wymiary itd. Dzidzia waży..uwaga..509gram!!!!Przybrała od ostatniej wizyty 100%!Według USG zgadza się wszystko 22 TC i 4 dni. Dzidziuś to juz taki bobasek prawdziwy, widziałam teraz już na własne oczy jąderka z ogonkiem:-)Więc teraz już uwierzyłam, że to SYN:-)Widziałam buźkę na 4D mam tyle zdjęć!I..uwaga..na koniec wizyty niespodzianka..już prawie wychodzimy-a tu ginka wręcza nam płytkę DVD!!Całe 30 minut naszej dzidzi!!!Zaraz wrzucę do albumu zdjęcia. Suma sumarum-wszystko wsio idelanie-ginka chwaliła,że dzidzia wzorcowa, ładna i tak ładnie było widać już buźkę w 22 tygodniu.
Ale jestem zadowolona!!!Napatrzyłam się dzisiaj..a najważniejsze, że w każdym momencie moge sobie włączyć płytkę i popatrzeć na dzidzię)
Oczywiście dostałam skierowanie na krzywa jednostopniową-50gram glukozy-cieszę sie, bo kiedyś musiałam robić II stopniową i 75 gram..i 2 godziny siedzenia..koszmar..:-)
No i w końcu waga ruszyła!1,5kg na plus-najwyższy czas:-)
Nie ma to jak dzidzię zobaczyć:-)
Poza tym na wizycie ginka pytała ise jak się czuję, była ciekawa jak na wakacjach..więc bardzo sympatycznie-byłoby jeszcze dłużej..ale już kilka babeczek czekało..więc musiałyśmy skończyć..Acha Mąż był ze mną (juz od 3 wizyt chodzi ze mną na USG) i taaaki zadowolony!!!
wielkie gratulacje że z synkiem wszystko wporządku ja na 3D dopiero w 30 tyg. ciązy pójde ale czy płytki dają to nie mam pojecia, z tego co napisałaś to jesteś już pewna że to syneczek to super bo wiecej dziewczynek sie szykuje zresztą tak jak u mnie
 
reklama
Jestem już po wizycie-trwała dokładnie 40 minut! Dzidzia jest cala i zdrowa,serduszko pieknie bije,szyjka ok, łożysko na tylnej ścianie. Badane były wszystkie kosteczki, przepływ krwi, organy, wymiary itd. Dzidzia waży..uwaga..509gram!!!!Przybrała od ostatniej wizyty 100%!Według USG zgadza się wszystko 22 TC i 4 dni. Dzidziuś to juz taki bobasek prawdziwy, widziałam teraz już na własne oczy jąderka z ogonkiem:-)Więc teraz już uwierzyłam, że to SYN:-)Widziałam buźkę na 4D mam tyle zdjęć!I..uwaga..na koniec wizyty niespodzianka..już prawie wychodzimy-a tu ginka wręcza nam płytkę DVD!!Całe 30 minut naszej dzidzi!!!Zaraz wrzucę do albumu zdjęcia. Suma sumarum-wszystko wsio idelanie-ginka chwaliła,że dzidzia wzorcowa, ładna i tak ładnie było widać już buźkę w 22 tygodniu.
Ale jestem zadowolona!!!Napatrzyłam się dzisiaj..a najważniejsze, że w każdym momencie moge sobie włączyć płytkę i popatrzeć na dzidzię)
Oczywiście dostałam skierowanie na krzywa jednostopniową-50gram glukozy-cieszę sie, bo kiedyś musiałam robić II stopniową i 75 gram..i 2 godziny siedzenia..koszmar..:-)
No i w końcu waga ruszyła!1,5kg na plus-najwyższy czas:-)
Nie ma to jak dzidzię zobaczyć:-)
Poza tym na wizycie ginka pytała ise jak się czuję, była ciekawa jak na wakacjach..więc bardzo sympatycznie-byłoby jeszcze dłużej..ale już kilka babeczek czekało..więc musiałyśmy skończyć..Acha Mąż był ze mną (juz od 3 wizyt chodzi ze mną na USG) i taaaki zadowolony!!!
Alez cudowne wiadomosci :) Super ze jajeczka nie odpadły :) i ze z maluszek ma sie dobrze hi hi :) Widac z twojego postu jakaz szczesliwa wrociłas ,masz racje nie ma to jak zobaczyc swoje malenstwo :) no i zazdroszcze dvd z maluszkiem !!!!

Please wklej malenstwo do albumu ,miedzy naszymi szkrabami jest tylko 3 dni roznicy .... jestem ciekawa jak maluszek wyglada ...
 
Maziu..moja ginka taka cudowna, że my umawiamy się na wizytę po prostu i ona i tak na każdej wizycie na 4D przełącza-więc nie muszę nigdzie iść i płacić te 200zł-za wizyty płace normalnie-jak za zwykła wizytę-a, że do niej tylko chodzę to i tak ma pieniążki co miesiac i widze dzieciątko na 3D i 4D co miesiąc bez dodtakowych opłat:-)To dopiero radocha i niesopodzianka-myślałam,że muszę jakoś osobno sie umawiać czy co i płacic więcej.
Joasiu Kochanie już wklejam!:-)
 
Maziu..moja ginka taka cudowna, że my umawiamy się na wizytę po prostu i ona i tak na każdej wizycie na 4D przełącza-więc nie muszę nigdzie iść i płacić te 200zł-za wizyty płace normalnie-jak za zwykła wizytę-a, że do niej tylko chodzę to i tak ma pieniążki co miesiac i widze dzieciątko na 3D i 4D co miesiąc bez dodtakowych opłat:-)To dopiero radocha i niesopodzianka-myślałam,że muszę jakoś osobno sie umawiać czy co i płacic więcej.
Joasiu Kochanie już wklejam!:-)

I ja od następnej wizyty będę miała to szczęście za darmo bo szpital zakupił usg 3d:tak:
22.08 może zobacze jajka albo ich brak:happy2:
 
Maziu..moja ginka taka cudowna, że my umawiamy się na wizytę po prostu i ona i tak na każdej wizycie na 4D przełącza-więc nie muszę nigdzie iść i płacić te 200zł-za wizyty płace normalnie-jak za zwykła wizytę-a, że do niej tylko chodzę to i tak ma pieniążki co miesiac i widze dzieciątko na 3D i 4D co miesiąc bez dodtakowych opłat:-)To dopiero radocha i niesopodzianka-myślałam,że muszę jakoś osobno sie umawiać czy co i płacic więcej.
Joasiu Kochanie już wklejam!:-)
ty szczęściaro ja tyle musze czekać, ale cóż moge zrobić tylko cieszyć sie ze córeczka rozwija sie prawidłowo
 
Lilijko - super że maluszek tak ładnie rośnie i wszystko ok. No i trafiłaś na super ginkę. :tak:

A ja właśnie pożarłam serek waniliowy Rolmleczu - mniam. Ostatnio mam smaka na niego. :-)

Ciekawe co tam jeszcze w lodówce się chowa? Jakiś głód mnie napadł.
 
ja jeszcze tydzien z haczykiem i na 3d ide ... poswiece te 200 zl ale chce miec pewnosc ze wsio OK ... poza tym moj gin dzis tylko tak pobierznie usg zrobil i wrecz kazal isc na polowkowe bo powiedzial ze ma takie problemy z tym okiem ze nie wie czy bylby w stanie posprawdzac wszystko na spokojnie ... dzisiejsze usg trwalo moze minute !!
 
reklama
Do góry