reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja juz wrocilam ... gin dzwonil ze bedzie szybcej i przyjmuje tylko te babki ktore musi bo jest chory !! skaleczyl sobie oko i czuje sie strasznie!! na usg ledwo widzial ale udalo mu sie glowke zmierzyc i jak maly sie przekrecil to wsadzil stope w obraz :D nawet nie mialam sumienia go prosic o szukanie czy to chlopk czy dziewczynka bo on naprawde ledwo sie na nogach trzymal!!
co do kopniakow to powiedzial ze jak do 2 tyg sie sytuacja nie zmieni to sie mam pokazac ... ale stwierdzil tez ze maluszek ma duzo miejsca bo mam bardzo duzo wod plodowych wiec to moze tlumic ruchy ... zwlaszcza ze czuje przelewanie i takie tam :) poza tym to przytylam tylko 1kg :) az sie gosc zdziwil bo brzuszek naprawde wywalilo :) ale podsumowal to tym ze ta woda ktora sie w organizmie gromadzila za czasow brania hormonow w koncu znalazla wlasciwe zastosowanie :) wiec wod mam duzo a masa ciala nie powieksza sie tak szybko :)

na koniec napisze ze maluszek po zmierzeniu glowki i stopki ma 20 tyg i 5 dni :) i pewnie bedzie na swieta :)
to super ze z dzidzia wszystko wporzadki szkoda ze jeszcze nie wiesz kto w brzuszku pływa ale nie to jest najważniejsze ważne że wszystko wporządku z toba i maleństwem :-)
 
reklama
mea dobrze ze u Ciebie okej :) , u mnie chyba tez wyszlo z USG ze moje chlopaszki maja wiecej niz wychdzi z pierwszego USH i z miesiaczki, bo 2 dni temu wyszedl mi tam 22tydzien i 1 dzien
 
MEA to taus taki leniwy?:-D
Najwazniejsze ze wszystko jest dobrze a płec napewno niedlugo sie dowiesz;-)a jak nie to przyjezdzaj do mnie:-)

Co do rozstepów to ja nie mialam ich w ciazy wogóle,dopiero po skonczeniu karmienia kiedy piersi wrócily juz do swoich rozmiarów zobaczylam kilka na piersi,nie sa bardzo widoczne.Teraz jak narazie tez spokój:-)
 
A ja mam pytanko do mamuś które już rodziły, słyszalam ze w szpitalu sie dostaje jakas tam wyprawke mala czty cos takiego? co to dokladnie jest?
 
Mea - biedny ten Twój gin. Ale dobrze z dzidzią wszystko dobrze.

Dziewczyny a ja z innej beczki: czy któraś zna się może na prawie konsumenckim? Chodzi o reklamacje i brak odpowiedzi. Próbuje sklecić Ostateczne wezwanie przedsądowe.
 
A i wiecie co ja teraz siedze u rodziców a oni mieszkaja w bloku, teraz za 2 miesiace sie dopiero przeprowadzaja do domku, no i mnie szlag trafia jak widze te stare plotkary jak mnie przczajają pod blokiem ze jestem w ciąży. No ale mało tego zaraz kolo mojego bloku ma sklep mój przyjeciel z którym zanmy sie od malego i z jego rodziną i wyobrazcie sobie ze ta jedna pizd.. poszla tam do nich do tego sklepu i sie pyta czy marta to w ciąży bo sie jej wsyztskie sasiadki pytaja a ona nie wie co powiedziec ( a ja z ta glupia baba w ogole nie gadam to jest najlepsze, ze se to wymyslila ze sie jej pytaja, bo nie wiem czemu akurat jej by sie mial ktokolwiek o cos pytac, a to najwieksza plotkara). A jeszcze lepsze jest to ze sie pytala czy ja jestem w ciązy w tym moim kolegom!!!!!!???? :szok::szok::szok: haha padłam na cycki jak mi to dzisiaj powiedział, jak ja spotkam to jej coś powiem :D ze jak jest taka ciekawa to sie moze mnie zapytac teraz to co ja nutruje
 
reklama
23marta-no to ładnie
co do kąpieli to mój m powiedział,że on nie dotknie dziecka póki nie skończy 3 miesięcy:-) chyba,że urodzę małego słonia który będzie ważył 4.600:szok:tak jak on:tak:
 
Do góry