reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

jej zajelo mi troche nadrobienie tego co pisalyscie od rana ... ja po malu dochodze do siebie po tej nerwowce ktora mi zaaplikowano (szczegoly na zamknietym watku) ... chwile sie przespalam i obudzil mnie maly kopniak :D ech slodkie kochane malenstwo :)

mazia gratuluje corci :) szczesciaro juz wiesz :D
 
reklama
Nie martw się, nie będziesz sama, ja również mam na 30 :)
to super będziemy razem pić mlekoz naszymi bobasami:-D zamiast szampana

jej zajelo mi troche nadrobienie tego co pisalyscie od rana ... ja po malu dochodze do siebie po tej nerwowce ktora mi zaaplikowano (szczegoly na zamknietym watku) ... chwile sie przespalam i obudzil mnie maly kopniak :D ech slodkie kochane malenstwo :)

mazia gratuluje corci :) szczesciaro juz wiesz :D

gratulacje! :-D
jak ja już bym chciała wiedzieć kogo noszę pod serduszkiem :-( ale 11 sierpnia już blisko :tak:
dzięki
a macie przypuszczenie kogo macie pod serduszkiem, albo kogo byście chciały mieć
 
Ja miałam przypuszczenia na chłopca, a i tak ciągnęło mnie do różowych ubranek a sny miałam o córeczce:) I się sprawdziło - Martynka:) Choć dawałam małe szanse, że będzie córcia.
 
witam!
cos mi internet dzisiaj nawala i juz trzeci raz pisze tego posta!
a wiec bedziemy miec druga CORECZKE! poza tym wszystko gra, mala zdrowa i wazy 380gr, termin przesuniety o jeden dzien wiec na 20 grudnia tak jak moje obliczenia. nowa pani dr idealna, rewelacyjna, konkretna rzeczowa babka!

Rozalinka dziekuje za troske, ma sie juz troche lepiej.

milego wieczoru!
 
a macie przypuszczenie kogo macie pod serduszkiem, albo kogo byście chciały mieć

Ja miałam przypuszczenia na chłopca, a i tak ciągnęło mnie do różowych ubranek a sny miałam o córeczce:) I się sprawdziło - Martynka:) Choć dawałam małe szanse, że będzie córcia.

w moich snach przeważa chłopiec 3 do 2 :-D i jakiegoś czuja mam na chłopaka, już nawet się zachwycam niebieskimi ubrankami. tak samo szwagierka i teściowa mi mówią, że mam brzuch na chłopaka.
ale ostatnio jak mówię o swoim dziecku, to w rodzaju żeńskim, więc moja podświadomość płata figle i jest niezdecydowana :-D w sumie wszystko mi jedno jaka płeć, grunt żeby było zdrowe. ale chciałabym już wiedzieć :tak:
 
ja bym chciala coreczke, maz chce syna a typowania dookola mnie sa pol na pol z przewaga dla coreczki :D

Ja miałam przypuszczenia na chłopca, a i tak ciągnęło mnie do różowych ubranek a sny miałam o córeczce:) I się sprawdziło - Martynka:) Choć dawałam małe szanse, że będzie córcia.

w moich snach przeważa chłopiec 3 do 2 :-D i jakiegoś czuja mam na chłopaka, już nawet się zachwycam niebieskimi ubrankami. tak samo szwagierka i teściowa mi mówią, że mam brzuch na chłopaka.
ale ostatnio jak mówię o swoim dziecku, to w rodzaju żeńskim, więc moja podświadomość płata figle i jest niezdecydowana :-D w sumie wszystko mi jedno jaka płeć, grunt żeby było zdrowe. ale chciałabym już wiedzieć :tak:
to ja życze wam aby wasze przypuszczenia sie sprawdziły cherie a ty najlepiej to bixniaki by ci sie przydały dziewczynka i chłopczyk ale z tego co wiem to nie ma takich podejzeń
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry