reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
O to pewnie się cieszysz?:-) Ja na początku czułam, że synek a teraz to już sama nie wiem... ale ciągnie mnie do różowych ciuszków:tak::tak::tak:ale najważniejsze żeby zdrowe było:tak:
tak bardzo sie ciesze i jest zdrowiutka:-)
Cudowna wiadomosc! Bardzo sie ciesze i gratuluje corci:-)
dziękuje i życze wszystkim takich zawsze wiadomości bo ja dziś to jestem cała w skowronkach:-D
 
Dziś dziwnie mnie wszystko ciągnie "w kroku" tak jak czasem w czasie okresu sama nie wiem co o tym myśleć czy to te więzadła czy jeszcze coś innego? Brzusio nie jest twardy ani nie boli. :confused:
 
hej laski zanim nadrobie zaległości to musze wam powiedzieć że kamień spadł mi z serca z tą plamką na muzgu okazało sie że sie tworzy kora mózgowa i jest to prawidłowe w tym okresie ciąży a ja tak sie strasznie bałam i jeszcze jedno wiem kto w moim brzuszku mieszka to CÓRECZKA :-):-):-) teraz tylko musimy ustalić imie dla naszej córci

gratulacje! :-D
jak ja już bym chciała wiedzieć kogo noszę pod serduszkiem :-( ale 11 sierpnia już blisko :tak:
 
Ja poszłam dziś pospacerować po mieście pooglądać ciuszki i takie różne małe pierdółki ale z pierwszymi zakupami poczekam do przyszłego tygodnia. Na razie mam tylko dwa worki ciuszków używanych od rozmiaru 56 do 24m-cy. :-)
Muszę sobie ustalić jakiś plan zakupowy żeby wyrobić się finansowo bo prawie wszystko mi się podoba co bym do ręki nie wzięła....
 
A gdzie zaczynasz te studia jak moge zapytac?:-) Bo ja tez myslalam o tym systemie. Niestety narazie poki co odpadaja u mnie studia dzienne badz zaoczne, bo mam prace, ktora bardzo mnie pochlania, meza, ktory duzo pracuje zeby bylo w domku lepiej z kaska i blizniaki w drodze:sorry2:

Rzeszów (uniwersytet rzeszowski), bo to jednak tylko 60 km od mojego miejsca zamieszkania. poprzednie studia skończyłam w Krakowie, ale niestety nie otworzyli uzupełniających magisterskich na które chciałam iść.
 
reklama
miałaś racje ale wiez że sie bałam u ciebie też będzie dobrze trzymam mocno kciuki i pochwal sie kto jest w twoim brzuszku
Ja to mam jakas pewnosc, ze bedzie dobrze i jestem tylko ciekawa czy to jednak chlopiec, tak jak wszyscy chca, czy niewiasta ,ale nawet ubranek dziewczecych glupio mi brac do reki.
No dobra... ide do domku i potem na to USG...
 
Do góry