reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Poczytałam co pisałyście o tych witaminach, na to wygląda że rzeczywiście są dwie szkoły wg których lekarze stosują leki u pacjentek. Ja biorę witaminy od 13 tyg, ale w moim przypadku to chyba dobrze bo nie mam zbytniego apetytu i wydaje mi się że jem tak jak przed ciążą...:confused:
 
reklama
haha, każdy o to pyta :-D
tak samo jak o tyflopedagogikę ......

surdo - rehabilitacja, rewalidacja mowy u osób z niedosłuchem, niesłyszących :tak:
Jestem już po logopedii dziecięcej i log dla osób dorosłych po wypadkach :tak:
A po udarach? Moj tesc ma problemy z mowieniem ... i ciekawam, czy sa jakies cwiczenia, zeby sobie przypomnial slowa... i wlasciwie je dobieral
 
hej laski zanim nadrobie zaległości to musze wam powiedzieć że kamień spadł mi z serca z tą plamką na muzgu okazało sie że sie tworzy kora mózgowa i jest to prawidłowe w tym okresie ciąży a ja tak sie strasznie bałam i jeszcze jedno wiem kto w moim brzuszku mieszka to CÓRECZKA :-):-):-) teraz tylko musimy ustalić imie dla naszej córci

Super gratulacje!!!!:-)
 
może walnij po prostu tescia;-)

Oj nie kus, nie kus, bo jeszcze to zrobie i dopiero bedzie afera:-p Ale tak szczerze to przywalilabym mu co sil za to, ze jest takim strasznym bezuczuciowcem i egoista:wściekła/y:
Szkoda tylko, ze to i tak by nic nie dalo, bo tego typu zmienic sie juz nie da:-(

Witam dziewczyny,
ja coś się zaczełam denerwować, bo mały mi kopie coraz niżej jak by się obniżał, teraz jest juz pod pępkiem i to sporo. A pachwiny tak mnie bolą jak siedzę w pracy, że chodzić nie mogę.

Chyba nie ma powodow do nerwow, moje dzieciaczki tez czasem kopia bardzo nisko, ale lekarz powiedzial, ze wszystko jest ok:tak:

a ja troszkę na ryzyko idę, bo pierwsze studia mam skończone, odbiło mi jednak, żeby zrobić 2-letnie magisterskie, więc nowa uczelnia, nowi wykładowcy, nie wiem czego się spodziewać, ale skoro tak promują studiowanie na odległość to co by nie, można spróbować. najwyżej na egzaminy z dzidzią pojedziemy :tak:

A gdzie zaczynasz te studia jak moge zapytac?:-) Bo ja tez myslalam o tym systemie. Niestety narazie poki co odpadaja u mnie studia dzienne badz zaoczne, bo mam prace, ktora bardzo mnie pochlania, meza, ktory duzo pracuje zeby bylo w domku lepiej z kaska i blizniaki w drodze:sorry2:

hej laski zanim nadrobie zaległości to musze wam powiedzieć że kamień spadł mi z serca z tą plamką na muzgu okazało sie że sie tworzy kora mózgowa i jest to prawidłowe w tym okresie ciąży a ja tak sie strasznie bałam i jeszcze jedno wiem kto w moim brzuszku mieszka to CÓRECZKA :-):-):-) teraz tylko musimy ustalić imie dla naszej córci

Cudowna wiadomosc! Bardzo sie ciesze i gratuluje corci:-)
 
A po udarach? Moj tesc ma problemy z mowieniem ... i ciekawam, czy sa jakies cwiczenia, zeby sobie przypomnial slowa... i wlasciwie je dobieral

Również, ale nikt Ci nie da gotowych konspektów do ćwiczeń jeśli osoba nie jest uprzednio zbadana, po oględzinach można dobrać odpowiednie ćwiczenia a czasem nawet trzeba wpsół. z neurologiem.

Jeśli chodzi o słodycze i dzieci to ja mam tak jak zjem czekolady odrobinę, ale tak samo dzieje się po CocaColi, kawie, czekoladzie (substancje czynne)
 
hej laski zanim nadrobie zaległości to musze wam powiedzieć że kamień spadł mi z serca z tą plamką na muzgu okazało sie że sie tworzy kora mózgowa i jest to prawidłowe w tym okresie ciąży a ja tak sie strasznie bałam i jeszcze jedno wiem kto w moim brzuszku mieszka to CÓRECZKA :-):-):-) teraz tylko musimy ustalić imie dla naszej córci
Super! Wiedzialam, ze nic groznego) Dobry lekarz, ze tak wysyla na badania, sprawdza) No i jak fajnie, ze juz wiesz kto ci tam od srodka tupie))) Ja tez moze sie dowiem dzis...
 
Dzien Dobry dziewczynki.
Ja juz przygotowana i zaraz biegne na kurs.Nie wiem co sie ostatnio dzieje,ale mam coraz wieksze klopoty ze wstawaniem rano-hihi

Marta napewno wszystko bedzie dobrze:)Trzymam kciuki:)

A ja dalej nie czuje zadnych ruchow i staram sie uspokoic,ze to calkiem normalne bo nie wszystkie kobietki maja w tym samym okresie ciazy...Jeszcze dodatkowo moja wspaniala tesciowa potrafi pocieszyc jak nigdy zdaniem''Cos jest chyba nie dobrze skoro nic nie czujesz''.Wielkie dzieki za takie slowa...Wizyte u ginekologa mam w przyszly wtorek wiec mam nadzieje,ze szybko zleci i ze wszystko jest ok.

Zycze wszystkim milego dnia:)
nic sie nie martw ja dziś pytałam o to i wiem że mamy jeszcze czas na porządne kopniaki :-)


oooooo :-):-):-):-)
gratuluję z całego serducha :)
i fajnie , że wszystko gra ;)

mazia 24 fajnie że już znasz płeć, serdecznie gratuluję, ja jeszcze 2 dni i też się dowiem mam nadzieję....


Super gratulacje!!!!:-)
dzięki i dziekuje wszystkim które czynały za nas kciuki jutka gratulacje że u ciebie też ok
natalka też kupiłam ten krem na rostępy teraz wielkie smarowanie mam nadzieje że choć troche sie zmniejszą
 
nessi, czyli na chłopski rozum uczysz mówić albo kształtujesz mowę w przypadku jej braku albo utraty, tak? (chodzi mi o surdologopedię)

znikam Kochane na kawkę do teściowej. do później.

Dokładnie :tak: albo poprawiamy tylko to co funkcjonuje a połaczenia nerwowe mają zachowaną prawidłowość :tak: lub jak w przypadku dzieci 2,3 letnich oduczamy gaworzenia :tak: wspomagamy i wspieramy mowę oraz pismo.....

Dziedzina jest tak obszerna, że aż mi się nie chce wdawać w szczegóły :-D
 
reklama
hej laski zanim nadrobie zaległości to musze wam powiedzieć że kamień spadł mi z serca z tą plamką na muzgu okazało sie że sie tworzy kora mózgowa i jest to prawidłowe w tym okresie ciąży a ja tak sie strasznie bałam i jeszcze jedno wiem kto w moim brzuszku mieszka to CÓRECZKA :-):-):-) teraz tylko musimy ustalić imie dla naszej córci
O to pewnie się cieszysz?:-) Ja na początku czułam, że synek a teraz to już sama nie wiem... ale ciągnie mnie do różowych ciuszków:tak::tak::tak:ale najważniejsze żeby zdrowe było:tak:
 
Do góry