reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Alan byl wniebowziety:) a co mu sie najbardziej podobalo? hmm jedzen ie przy stole:D:D stolowal sie jak sie tylko da:D:D hehe ale jezeli chodzi o zabawki to dostal takiego pingiwna co chodzi ,mama skrzydelkami i wydaje dzwieki i to mu sie podobalo,kloci tez dostal i tez sie bawil,zestwa do sprzatanie dostal odemnie wczesniej i tez sie nim bawi:)
A możesz wkleić jakiś link?
Ewka, fajnie ze jeste :-)
:-)
 
reklama
Fikusku wszystkiego najelepszego dla małego "draniucha" ;-) Super że udała sie imprezka i nic dziwnego ze Alankowi podobał sie głownei stół, jak mama taki piękny tort zrobiła :-D

My tez juz po imprezie urodzinowej od tygodnia, chociaz Hania jeszcze roczku nie ma i najbardziej ze wszystkich prezentów podobało jej sie opakowanie z balonami ;-)

My wszystko mamy przed czasem w tym rok wiec dzis tez juz zaliczylismy mikolaja :-) Mikołaj niestety wygladal strasznie i nie dziwie sie ze Hani sie nie pdoobał, ale było duzo dzieci wiec ogolnie zadowolona (niestety wszystkie kaszlały wiec juz sie boję zblizającej choroby :-()
 
tak sobie patrze codziennie jakiś maluch obchodzi urodziny i az trudno uwierzyc ze dopiero co rodziłyśmy te nasze dzieciaczki. Jak teraz widze w sklepie takie maluszki to nie moge uwierzyc, że Hania tez niedawno taka malutka była. A teraz to juz prawie dziewczynka, pokazuje co chce, wyraza swoje zdanie, ma swoje ulubione zabawki, bajki. No taki mały człowieczek.... A od kilku dni pokazuje gdzie jest telemaniak - wskazując na siebie no przeurocze to jest :-)
 
Fikusku wszystkiego najelepszego dla małego "draniucha" ;-) Super że udała sie imprezka i nic dziwnego ze Alankowi podobał sie głownei stół, jak mama taki piękny tort zrobiła :-D

My tez juz po imprezie urodzinowej od tygodnia, chociaz Hania jeszcze roczku nie ma i najbardziej ze wszystkich prezentów podobało jej sie opakowanie z balonami ;-)

My wszystko mamy przed czasem w tym rok wiec dzis tez juz zaliczylismy mikolaja :-) Mikołaj niestety wygladal strasznie i nie dziwie sie ze Hani sie nie pdoobał, ale było duzo dzieci wiec ogolnie zadowolona (niestety wszystkie kaszlały wiec juz sie boję zblizającej choroby :-()
moze nie zachoruje:) trzymam kciuki by tak bylo:)


A tak w ogole t moja siostra cioteczna dzis urodzila synka Tymka:D Alan bedzie mial o rowny rok mlodszego kuzyna:D
a za tydzien-dwa nastepne malenstwo w rodzinie bedzie:)
 
moze nie zachoruje:) trzymam kciuki by tak bylo:)


A tak w ogole t moja siostra cioteczna dzis urodzila synka Tymka:D Alan bedzie mial o rowny rok mlodszego kuzyna:D
a za tydzien-dwa nastepne malenstwo w rodzinie bedzie:)

o wow - super gratulacje dla siostry ciotecznej :-) u mnie w rodzinie tez jest pdoobnie, tylko ze Hania przyszla rok pozniej :-) A ogolnie to macie w rodzinie wysyp dzieciaczków :-D
 
tak sobie patrze codziennie jakiś maluch obchodzi urodziny i az trudno uwierzyc ze dopiero co rodziłyśmy te nasze dzieciaczki. Jak teraz widze w sklepie takie maluszki to nie moge uwierzyc, że Hania tez niedawno taka malutka była. A teraz to juz prawie dziewczynka, pokazuje co chce, wyraza swoje zdanie, ma swoje ulubione zabawki, bajki. No taki mały człowieczek.... A od kilku dni pokazuje gdzie jest telemaniak - wskazując na siebie no przeurocze to jest :-)
Najbardziej mi się spodobało stwierdzenie "wyraża swoje zdanie" :-) Jak pomyślę jak Staś wyraża swoje zdanie to aż się boję dalszego "upływania czasu", a podejrzewam, że Franek jako młodszy brat będzie jeszcze bardziej wyszczekany :-)

A ja 30 listopada rozmawiałam z ciężarną koleżanką i zażartowałam, że jak na drugi dzień urodzi to jej mała będzie miała urodziny z Frankiem. Ona: "nie nie, pewnie dotrzymam do terminu", urodziła 1 grudnia 10 minut po północy :-)
 
W końcu dzieciarnia zasnęła:)
Ja już nie wiem co z tymi drzemkami zrobic:( Dzis po drugiej spał do 18..i jak go potem położyć spać o 21! Ale na jednej jeszcze nie wytrzymuje:(
I u nas tez juz był dzis mikołaj:) Jako że jutro i tak nie ma się kto za niego przebrać bo A robi na południe:)
Lori co do lampek..ja mam zawsze z targu i jeszcze nigdy się z nimi nic nie stało:) I choinkę tez mamy sztuczną..he he dostalismy w spadku od teściów..ma 16 lat ale jest super:) Ja z zywa wstrzymam sie aż dzieciaki podrosną:) Po co Tomek ma jeszcze igły wcinac:)
Fikusku super ten zestaw do sprzątania..ale ta cena!
 
reklama
no wesolo bedzie jak wszytscy na raz sie zjada kiedys:D

ze strony mojego męża jest bardzo duzo malych dzieci i jak ostatnio bylismy na urodzinach u babci to moja Hania (najmlodsza) nie wiedziala w ktora strone isc bo tak wszystkie dzieciaki biegaly :-D Dzis tez jak byl Mikołaj a było tylko 6 dzieciaczków to ciezko było za nimi wszystkimi nadążyć :-)
 
Do góry