reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
witam:) tak zajrzałam do Was by spytać jak stoją Wasze dzieci z ząbkami bo mój Franio ma tylko jeden i to lekko przebił dawno i nie rośnie ani nowe się nie pojawiają. Są jakieś maluszki co tak późno ząbkowały? Pozdrawiam i przepraszam za wtargnięcie na Wasze forum. No i 100lat dla roczniaków.
 
Jak się Alanowi podobało? Jaki prezent zrobił największą furorę? Ja szukam właśnie pomysłów na "gwiazdkę", myślałam o Lego Duplo, ale nie wiem czy nie za mały jeszcze ten mój szkrabik. Po Stasiu mamy śmieciarkę i jakieś drobne zainteresowanie nią jest, ale budować z klocków to jeszcze nie bardzo buduje.
 
Jak się Alanowi podobało? Jaki prezent zrobił największą furorę? Ja szukam właśnie pomysłów na "gwiazdkę", myślałam o Lego Duplo, ale nie wiem czy nie za mały jeszcze ten mój szkrabik. Po Stasiu mamy śmieciarkę i jakieś drobne zainteresowanie nią jest, ale budować z klocków to jeszcze nie bardzo buduje.
Alan byl wniebowziety:) a co mu sie najbardziej podobalo? hmm jedzen ie przy stole:D:D stolowal sie jak sie tylko da:D:D hehe ale jezeli chodzi o zabawki to dostal takiego pingiwna co chodzi ,mama skrzydelkami i wydaje dzwieki i to mu sie podobalo,kloci tez dostal i tez sie bawil,zestwa do sprzatanie dostal odemnie wczesniej i tez sie nim bawi:)
 
witam sie i ja :-)
przejedzona na maksa po wczorajszym roczku tyle jedzonka zostało ze dzis cały dzień jem... zbawek pełno a powiem ze moje dziecko najbardzije sie cieszy jak zobaczy komorke czy kluczyki od auta a nówki zabawki ok ale furory nie zrobiły bardzo mu sie podobało kolejka z Boikido bo kolorowe mega kloczki a jezdziki i inne tak see
 
reklama
Do góry