reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam u nas mikołaj bedzie dopiero kilka dni przed gwiadką kolega ma sie przebrać ciekawe czy ona bedzie wiedzila co ma zrobic pewnie bedzie przestraszona...
 
reklama
Najbardziej mi się spodobało stwierdzenie "wyraża swoje zdanie" :-) Jak pomyślę jak Staś wyraża swoje zdanie to aż się boję dalszego "upływania czasu", a podejrzewam, że Franek jako młodszy brat będzie jeszcze bardziej wyszczekany :-)

A ja 30 listopada rozmawiałam z ciężarną koleżanką i zażartowałam, że jak na drugi dzień urodzi to jej mała będzie miała urodziny z Frankiem. Ona: "nie nie, pewnie dotrzymam do terminu", urodziła 1 grudnia 10 minut po północy :-)
jesli chodzi o wyrazanie swojego zdania to moje dziecko juz mi pyskuje, jak ją przebieram to mówi tylko :"badzie ziazie dzidziadzie" i jeszcze sie przy tym pluje ;-)
to jest jej zdanie na temat tego co robie w danej chwili :-) ale ogolnie wszyscy mowia ze bardzo pogodne dziecko mi rosnie :-D


W końcu dzieciarnia zasnęła:)
Ja już nie wiem co z tymi drzemkami zrobic:( Dzis po drugiej spał do 18..i jak go potem położyć spać o 21! Ale na jednej jeszcze nie wytrzymuje:(
I u nas tez juz był dzis mikołaj:) Jako że jutro i tak nie ma się kto za niego przebrać bo A robi na południe:)
Lori co do lampek..ja mam zawsze z targu i jeszcze nigdy się z nimi nic nie stało:) I choinkę tez mamy sztuczną..he he dostalismy w spadku od teściów..ma 16 lat ale jest super:) Ja z zywa wstrzymam sie aż dzieciaki podrosną:) Po co Tomek ma jeszcze igły wcinac:)
Fikusku super ten zestaw do sprzątania..ale ta cena!
ja mam ten sam problem z drzemkami, ostatnio staram sie wczesniej ją rano kłasc, albo skracam jej tą drugą drzemkę i idzie spac zazwyczaj ok 20. Na jednej drzemce tez jeszcze nie umie wytrzymac bo juz kiedys probowalam - efekt był taki ze pierwszy raz nabiła sobie guza i jeszcze miała wielkiego siniaka na czole chyba przez tydzień.
 
Witam się!
fikusku, marta super, że urodzinki udane.
fikusku 100 lat dla Alanka:)
Ewa fajnie, że jesteś:)
aga u nas Ala ma przeważnie 2 drzemki, ale potrafi też w dobrym humorze funkcjonować z 1 półgodzinną drzemką. Dzisiaj spała 2x po pół godziny i humor miała świetny i wcale od razu po kąpieli nie poszła spać tylko jeszcze 20min chodziła w łóżeczku.
lori pisz z nami częściej:)
U nas weekend minął pod znakiem gości: wczoraj byliśmy na urodzinach mojej chrześnicy, a dzisiaj odwiedził nas chrzestny Ali z prezentem mikołajkowym. Od nas Ala dostała łączony prezent urodzinowo -mikołajkowy: szczeniaczka-uczniaczka i najbardziej lubi dawać mu buzi i wciskać serduszko:) Poza tym ten nasz mały szkrab nauczył się w kąpieli myć sobie głowę:) Ja jej nakładam szampon i mówię myjemy główkę a ona swoimi łapkami z obu stron trze włosy aż dzisiaj nagraliśmy filmik, super to wygląda. Naprawdę te nasze szkraby to już takie mądre są:)
 
moka zdolniacha z Ali:) no nasz dzieci juz kumate:) ja kilka dni temu nauczylam poazywac ile ma latek:) pokazywac jedynke nauczylam go z pol miesiaca temu a ostatnio dolaczylam do tego pytanie ile ma latek, pokazuje jak chce:D moze uda mi sie to nagrac:D ale jak on widzi aparat to zapomina o bozym swiecie:D
 
Witam się!
[
lori pisz z nami częściej:)
U nas weekend minął pod znakiem gości: wczoraj byliśmy na urodzinach mojej chrześnicy, a dzisiaj odwiedził nas chrzestny Ali z prezentem mikołajkowym. Od nas Ala dostała łączony prezent urodzinowo -mikołajkowy: szczeniaczka-uczniaczka i najbardziej lubi dawać mu buzi i wciskać serduszko:) Poza tym ten nasz mały szkrab nauczył się w kąpieli myć sobie głowę:) Ja jej nakładam szampon i mówię myjemy główkę a ona swoimi łapkami z obu stron trze włosy aż dzisiaj nagraliśmy filmik, super to wygląda. Naprawdę te nasze szkraby to już takie mądre są:)
oj bardzo chcialabym czesciej pisać, ale ciagle czasu mi brak, chyba jestem slabo zorganizowana :-( ale wszystko czytam na biezaco,a przy okazji slicznie wygladala twoja coreczka na roczku w sukience, ogolnie ladna z niej dziewczynka, juz kiedys chyba pisalam, ale powtorze że ma sliczną karnacje.

Hania tez dostala szczeniaczka uczniaczka i tez lubi wciskac serduszko i ogolnie go kocha, a to dziwne bo ostatnio nie lubi grajacych zabawek :-) Musze mojej tez powiedziec ze ma umyc sobie wloski haha chociaz wolalabym aby je sobie sama splukala :-) bo z tym mamy najwiekszy problem.
 
lori Ala odziedziczyła karnację po tacie i całe szczęście, bo ja jestem blada jak śmierć. Co do spłukiwania głowy to ja Ali spłukuje miseczką, mówię, że będzie teraz lululu i trzymam rękę na czole, aby jak najmniej poleciało na buzię. Leję kilka razy a nie jednym strumieniem i jakoś dajemy radę:)
 
lori Ala odziedziczyła karnację po tacie i całe szczęście, bo ja jestem blada jak śmierć. Co do spłukiwania głowy to ja Ali spłukuje miseczką, mówię, że będzie teraz lululu i trzymam rękę na czole, aby jak najmniej poleciało na buzię. Leję kilka razy a nie jednym strumieniem i jakoś dajemy radę:)

ja jej splukuję gąbką :-) i tez staram sie trzymac rękę na czole, ale zazwyczaj mi sie odsuwa, albo bierze moją rękę i ją odsuwa, probowalam już nawet z rondem kąpielowym, ale zazwyczaj jak leci woda to je zdejmuje i wtedy jest cala w wodzie :-) ostatnio mowie jej popatrz na kran i wtedy ona sie bawi kranem ma glowe wysoko i jej splukuje ale tez nei zawsze sie udaje i pewnie niebawem przestanie sie nim interesować :-(
 
reklama
Do góry