reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jutka to super, że wsjo gra;)

Ja mam dziś podły nastrój. A raczej niedawno mi się taki zrobił. Żałuję, że Mój kazał mi w GOOGLE znaleźć coś bo wyskoczyło mi menu co on oglądał.
 
reklama
jutka ja tez sie ciesze i tez sie piatku nie moge doczekac :)

Anioola polecam wyprawe do C&A :) wyprzedaze ciuszkow ciazowych sa :) kupilam sobie bluzeczke za 39 ale sa i super dzinsy za 50 zl i troche innych rzeczy :)
 
jutka ja tez sie ciesze i tez sie piatku nie moge doczekac :)

Anioola polecam wyprawe do C&A :) wyprzedaze ciuszkow ciazowych sa :) kupilam sobie bluzeczke za 39 ale sa i super dzinsy za 50 zl i troche innych rzeczy :)
za ile te dzinsy ;o;o
ani mi nie mów ... ;/
jak pomysle ile dałam za swoje ;|
ale sie przejade na pewno :)
a tak w ogole co tam słychać u Ciebie? ;)
 
za ile te dzinsy ;o;o
ani mi nie mów ... ;/
jak pomysle ile dałam za swoje ;|
ale sie przejade na pewno :)
a tak w ogole co tam słychać u Ciebie? ;)

w tej chwili to auta zapierniczajace chwalowicka ... korzystam z tego ze jezdzi ch o tej porze ok 1/10 tego co normalnie i jest szansa na otwarcie okna :)

no ale od jutra czeka mnie kilka ciezkich dni ... jutro rano labo a potem maraton z rodzicami ... odebrac ich z pociagu ... najpierw przytachac na sniadanie a potem tate odstawic do szpitala posiedziec pewnie z nim tam troche i mame odstawic do wodzia ...
w czwartek rano odebrac wyniki a po poludniu jedziemy do dywyty kupic wykladzine do sypialni a pozniej na urodziny do siostry ... piatek poswiecam na cotrzytygodniowe odsiedzenie swego w poczekalni u mojego ulubionego doktorka :)
 
Ale dziś naskrobałyście. Byłam u gina dzisiaj- porażka, żadnych badań, żadnego usg, nic. O skierowanie poprosiłam to z łaską dostałam papierek na morfologię i mocz. Jednak w Olsztynie lekarze są bez porównania lepsi.No ale cóż.
Za to okazało się że waga mi się naprawdę zepsuła i wcale nie przytyłam 9 kg, chociaż niedużo mniej:) No i pielęgniarka zrobiła mi słuchanie serduszka dzidzi, super uczucie. I te kopniaczki w trakcie, mmmm....
 
w tej chwili to auta zapierniczajace chwalowicka ... korzystam z tego ze jezdzi ch o tej porze ok 1/10 tego co normalnie i jest szansa na otwarcie okna :)

no ale od jutra czeka mnie kilka ciezkich dni ... jutro rano labo a potem maraton z rodzicami ... odebrac ich z pociagu ... najpierw przytachac na sniadanie a potem tate odstawic do szpitala posiedziec pewnie z nim tam troche i mame odstawic do wodzia ...
w czwartek rano odebrac wyniki a po poludniu jedziemy do dywyty kupic wykladzine do sypialni a pozniej na urodziny do siostry ... piatek poswiecam na cotrzytygodniowe odsiedzenie swego w poczekalni u mojego ulubionego doktorka :)
ooo proszę to masz napięty terminarz ;)
piatek to razem poświęcamy.. ;)
poznamy już płeć pewnie.. ;D
tzn sie ja bym już chciała .. baaaardzo .. !
 
reklama
A ja nie moge sie doczekac czwartku choc jak sobie pomysle ile godzin bede siedziec w poczekalni to mnie juz trafia.Nie dostalam potwierdzenia od bratowej czy idzie ze mna-chce sie przebadac i moze dowiedziec sie co u niej w brzuszku siedzi:-)no ale jutro bede juz chyba wiedziala.Moze w miedzy czasie odwiedze sklep ciazowy tylko u nas nie mam chyba wyboru bo znam tylko jeden:-(

GEORGINA a co znalazlaś?????

JUTKA fajnie ze wsio ok;-)

LAJTWAY zawsze mozesz zrobic sobie dodatkowe badania,jesli chcesz cos sprawdzic to sie nie zastanawiaj-koszt nie jest az taki drogi;-)
 
Do góry