reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Chętnie zagłosuję tylko podeślij jakiegoś linka -bo nie wiem gdzie Was szukać.
A co sie dzieje piesiowi??Coś poważnego? z jedzeniem kłopoty?To karm strzykwką -jakąs bombę kaloryczną najlpiej.
Ja też oststnio zaczęłam mojego Malucha ubierać na cebulę..bo nie nadąrzam z tą pogodą..albo zgrzany albo za chłodno...na szczęście nie mamy problemów z ubieraniem(puk puk-odpukać)

Kopciuszku! Tylko nie to ! Oby pociąganie było tylko chwilowym i nie przerodziło się w nic innego!!!
No ale super,że zaczyna się przełamywać! Będzie dobrze!:tak::tak::tak:

Co do spacerów...to niestety ja tu jestem sama- koleżanka -sztuk 1.Jest w ciąży i nie zawsze ma ochotę na spacerek no i mieszka z 4 km od nas....w lato to z Julkiem piechotką sobie szliśmy do NIch ....a teraz jak nie mam auta to się już tak daleko z Julkiem nie wybieram...bo mimo,że opatulony to nos mam wrażenie po kilkunastu minutach lodowaty i czerwony,że odpadnie...:szok::szok::szok:

Dla chętnych podaje namiary www.facebook.com/GoldenStudio zdjęcia Milena Dulińska są tam moje dwie córki.Odwdzięczymy się za głosiki.NIe mamy znajomych na facebooku przynajmniej na razie nie znalazłam.Może komuś się zdjęcia spodobają.
 
MISIO a czy moga glosowac ci ktorzy nie sa zalogowani na fb?Bo ja nie jestem.

MARZKA ja mysle ze bez antybiotyku sie nie obedzie ale rozumiem ze nie chcesz go podawac Michasiowi bo tamten slabo podzialal.Moim zdaniem jesli trzeba to trzeba.
 
Mika współczuje nocki:no: Co podejrzewasz? Zęby:-D
pewnie że tak :tak: ząb już na wylocie jest i dodatkowo dla urozmaicenia robi po 5 kup dziennie przez tego zęba :szok:

Sól albo zwykły rumianek zaparzyc i przemywac tym oczka:)
z rumiankiem to trzeba uważać bo bardzo lubi uczulać :tak:

julka nie nie, u nas to nie ciepłóść/zimność podczas spania. U nas to ewidentny ząb ;-)

misio są chomiki w biedronce?! nie wiedziałam, a moja Dominiśka też sobie go zażyczyła ;-)
 
Wróciłam z wynikami posiewu moczu i w uwagach jest napisane Bakteriuria nieznamienna flora mieszana bakterii w 1ml 10000. Co to oznacza ?nie mam pojęcia zielonego.
To oznacza że Michaś nie ma bakteriurii- czytaj zakażenia dróg moczowych. Bakteriuria znamienna to zakażenie ale to dopiero przy 100 000/ 1 ml. a tu masz nieznamienna- czyli taka która najprawdopodobniej wynika z zanieczyszczenia przy pobraniu- nie da się tak całkiem jałowo pobrać. Czyli to jednak nie to... Oby lekarka znalazła jakąś sensowną przyczyne takiego zachowywan ia się malucha. Powodzenia

Kora- a właśnie mi przypomniałaś- też zaplanowałam sobie odchudzanie i juz chciałam zaczynać Dukana ale na zajęciach pani doktor ostudziła moje zapały- to baaaardzo niebezpieczna dieta i można sobie zruinować zdrowie na całe zycie:( Szkoda ze nikt o tym nie pisze
 
dobrze że plaki zniknęły, ale ta wysypka :-(
Lepiej nie dawaj tej czekolady...lepiej poczekać ;-)



gratuluję postępów :-) Powoli ale zawsze do celu :)



Nie ma co się martwić - jeszcze może szybko nadrobić :) zawsze trzeba się cieszyć z nowych postępów :)



oj tak - każdy krok to radość :) Chociaż mój stawia parę kroków i benc na ziemię, ale za każdym razem biję mu brawo :tak:



:-D:-D:-D
Aga kocham Cię bez kitu :-D


Mnie też zdziwił post Julki :-D Ale potem zczaiłam ;-)
U nas rewelacyjna pogoda :) Jutro wybiorę się na dłuższy spacer, jak będzie podobnie :)
Teraz winkuję z T :-)

W końcu kupiłam bąblowi rękawiczki do kompletu i zima już może nadchodzić :-D

Mika
fajne akcesoria do kąpania :tak: Nie wiem, czy mojego by zajęły długo hmmmm
A dziś Aluś się z tatą kąpał :-D Ach ten cykor boi się puszczanej wody, ale jak już jest, to się bawi - ale za długo nie lubi się kąpać 10-15 min i koniec zabawy ;-)
u nas rudzik kocha jak sie leje na niego prysznicem- otwiera buzie i chce chleptac wode '):tak: i uwielbia sie dlugo kapac- sam a najbardziej z M :tak:
 
reklama
Do góry