reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
pewnie że tak :tak: ząb już na wylocie jest i dodatkowo dla urozmaicenia robi po 5 kup dziennie przez tego zęba :szok:


z rumiankiem to trzeba uważać bo bardzo lubi uczulać :tak:

julka nie nie, u nas to nie ciepłóść/zimność podczas spania. U nas to ewidentny ząb ;-)

misio są chomiki w biedronce?! nie wiedziałam, a moja Dominiśka też sobie go zażyczyła ;-)
wlasnie tez chcialam to napisac- rumianek lubi uczulac, wiec ja bym jednak z niego zrezygnowala i tylko sola fiziologiczna przemywala:tak: Mika- a ja myslalam, ze Rudzik to rekordzista w czestych pobutkach:-D no ale u Was jest powod takich pobudek, a u nas zebole nie wychodza, a i za cieplo mu raczej tez nie jest..:no: u tesciowej spi jak aniolek, a u mnie znacznie gorzej.
 
Marzka- jesli lajtway ma racje, i nie ma zapalenia drog moczowych to znowu jestescie w tym samym punkcie..., eh no oby padla wkoncu jakas konkretna diagnoza bo jak tak opisujesz zachowanie Michalka to mi tak strasznie go zal..
 
Marzka nie znam się :( Oby to nie było zapalenie, ale szkoda mi Michasia ;/ no i Ciebie...

Dziewczyny proszę tylko nie śmiejcie się...chciałabym iść na szkolenie, żeby zostać doulą. Czuję, że nadawałabym się do tego, ale mam wątpliwości. Nieliczne kończą szkolenie, ale bardzo mnie ciągnie w tym kierunku - poczytałam sporo o tym i coraz bardziej się przekonuję co do tego. Co myślicie? Może zbyt młoda na to jestem, mniej doświadczona...
 
Byłyśmy wczoraj u szwagierki i wiecie co Julka nie mogła odkleić się od wózka do lalek swojej kuzynki, kwiaczała jak chciałam jej zabrać:szok:no muszę jej kupić:tak:ale kupię taki drewniany jak Eliza polecała bo te plastikowe to sa leciutkie i wywrotne:baffled:

P.S ja tez w domu opowiadam o postepach dzieciaczkow na forum:zawstydzona/y:ale bardzo mnie to cieszy. Gratulacje dla wszystkich zdolniaczków:-D
Moja tez lubi wózek, ale ostatnio go schowałam bo chciala go rozlozyc na części.

Julka tylko problem jest w tym że jej na szczęście takie mega histerie sie nie zdażają...właściwie to juz jest tak nauczona że jak zaczyna płakać to sama idzie do wolnego pokoju..wypłacze się co trwa góra 30 sekund i wraca mówiąc "Już skończyłam płakać" :)
Tylko czasem A się poddaje w jakiejś głupotce...bo chce się dłużej pobawić...bo chce zabawkę którą akurat ma Tomek
a ja wychodzę z założenie ża zawsze trzeba być konsekwentnym...bo zazwyczaj tak się zaczyna...od pierdołki a potem akcje w sklepie:(
A wkurza mnie to że to zawsze ja muszę być ten "zły policjant" :(

Nic no...musze nad nim trochę popracowac bo złością też nic nie da się zrobic:)
Kiedyś czytalam na ten temat w książce "Dziecko" Spock, w rozdziale o zazdrosci między dziećmi. z checią zacytowalabym ale tam strasznie duzo tego było, jak bedziesz w Empiku to najlepiej sobie przejrzyj bo może tam bedzie rozwiązanie :-)
Kora- a właśnie mi przypomniałaś- też zaplanowałam sobie odchudzanie i juz chciałam zaczynać Dukana ale na zajęciach pani doktor ostudziła moje zapały- to baaaardzo niebezpieczna dieta i można sobie zruinować zdrowie na całe zycie:( Szkoda ze nikt o tym nie pisze
Tez slyszalam ze ta dieta jest bardzo niebezpieczna szczegolnie dla kobiet starajach sie o dzieci. A mówiła na co jeszcze zle wplywa?

Marzka nie znam się :( Oby to nie było zapalenie, ale szkoda mi Michasia ;/ no i Ciebie...

Dziewczyny proszę tylko nie śmiejcie się...chciałabym iść na szkolenie, żeby zostać doulą. Czuję, że nadawałabym się do tego, ale mam wątpliwości. Nieliczne kończą szkolenie, ale bardzo mnie ciągnie w tym kierunku - poczytałam sporo o tym i coraz bardziej się przekonuję co do tego. Co myślicie? Może zbyt młoda na to jestem, mniej doświadczona...
 
Ostatnia edycja:
Marzka nie znam się :( Oby to nie było zapalenie, ale szkoda mi Michasia ;/ no i Ciebie...

Dziewczyny proszę tylko nie śmiejcie się...chciałabym iść na szkolenie, żeby zostać doulą. Czuję, że nadawałabym się do tego, ale mam wątpliwości. Nieliczne kończą szkolenie, ale bardzo mnie ciągnie w tym kierunku - poczytałam sporo o tym i coraz bardziej się przekonuję co do tego. Co myślicie? Może zbyt młoda na to jestem, mniej doświadczona...

Kurcze ja mloda nie jestem ale nie wiem co to jest ta DOULA?:zawstydzona/y:
 
Marzka nie znam się :( Oby to nie było zapalenie, ale szkoda mi Michasia ;/ no i Ciebie...

Dziewczyny proszę tylko nie śmiejcie się...chciałabym iść na szkolenie, żeby zostać doulą. Czuję, że nadawałabym się do tego, ale mam wątpliwości. Nieliczne kończą szkolenie, ale bardzo mnie ciągnie w tym kierunku - poczytałam sporo o tym i coraz bardziej się przekonuję co do tego. Co myślicie? Może zbyt młoda na to jestem, mniej doświadczona...

widziałam program w Dzień dobry TVN na temat douli, były to kobiety ktore były i sa połoznymi ale mowiły tez nie musi to byc połozna. Mysle ze jesli Cie ciągnie do takiego typu pomagania kobietą to czemu nie, warto probowac
 
reklama
Do góry