reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

No i ja tez tu jestem :-)

Pewna młoda dama-dziś już 11 letnia dziewczynka -córka mojej kuzynki z Marcinkowic( Kari - pewnie wie gdzie:):):)) wychowała się na mleku krowim od 2 go miesiąca życia-nic się nie działo ,nie ma żadnych alergii i jest zdrowym fajnym dzieckiem:tak:...tak więc chyba nie ma reguły.
Kuzynka nie miała wyjścia bo po zapaleniu piersi i nacinaniu mogła już zapomnieć o karmieniu a mleko modyfikowane było wtedy b/ drogie...A krowa w stajni stała....:cool2:
Ja tez jestem wychowana na mleku krowim (takim prosto od krowy) i jestem bardzo zdrowa (odpukać). Nie mam problemow z nerkami, ani niczym innym poki co :-) Jednak małej tez zamierzam dawac modyfikowane do 3 r.z, bo tym mlekom w kartonie nie ufam :-(

Mam ochotę na domowy makaronik dzis do obiadu wiec musiałabym brać się do roboty:)
Ale mi się TAK nie chce:)
Ja dzis miałam, moja mama zawsze taki robi. Jak ja ją za to kocham ! :-)

hello u nas nocka jakoś przeszła, nienajgorzej, chociaż wiem że mój Michaś z postępem ruchowym jest sporo za innymi dzieciaczkami ale od wczoraj zaczął nadrabiać przechodzi z pozycji siedzącej do czworaczej i parę razy sam siadł a przy nogach zaczyna na kolanka się dzwigać i wstawać choć równowaga jeszcze mocno zachwiana :-)
To super że robi takie postępy! :-)
Ja mam podobno nagraną kasetę (szpulową-pamiętacie jeszcze te sprzęty-heheh) jak zaczynałam mówić...np.dala daj- kiedy mój brat Darek zabrał mi bułkę...:) no ale jak to teraz odtworzyć:confused::confused::confused:
Mój brat niedawno kupił moim rodzicom cos takiego do przegrywania własnie tych kaset na plyty, ale nie wiem jak sie ot nazywa. Jednak istnieje taka rzecz ;-)
no i kupiliśmy Wojtkowi na roczek jednak taką zjeżdżalnię do kąpieli, bo w kąpaniu ewidentnie mu się nudzi, to może ona go zajmie ;-)

1307600974
bardzo fajna zabawka, tez chcialabym taka kupic, ale mam dziwna wanne i boje sie ze nie bede miala gdzie tego zamontowac
 
reklama
Przygotowania stoją w miejscu:-D:-D:-D
Nie wiem czy za tydzień ktos wpadnie na kawę (he he siostra która jest chrzestną to na pewno...w końcu jest tu co dzień)..a WIELKI roczek za 2 tyg więc jeszcze dużo czasu:) I tak miecho i wszystko kupujemy na ostatnia chwile...wiec można by rzec że na razie pieniążki mamy odłozone:-D

Czyli tak jak ja :-D Wszystko na ostatnią chwilę...no może nie wszystko ale większość :-D
nono siostrunia mówisz - na pewno daleko nie ma ;-)
 
To super Fikusku Ze sie dobrze bawiłaś:) Opowiadaj jak było...chyba że nie masz siły he he to poczekamy do jutra:)
Lori miło cie tu widziec:)

Dobra zmykam spac bo jutro niestety ja muszę do dzieci wstać:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Nadrobilam ale nie jestem w stanie odpisac,wypilam dwa piwska i normalnie piwska i czuje sie jak 7 lat na dyskotece po flaszeczce:-D:-D:-Dpaznokcie pokaze ale nie dzis bo moze sfotografowałabym te u stop:-D
 
witam sie po długim weekendzie :)
zaraz bede nadrabiac co u Was i dzieciaczków a tylko pochwalę sie ze Stas zaliczył kolejny skok rozwojowy i zaczał chodzic :-)wczesniej chodził dookoła stołu a teraz juz sam sie puszcza i robi ok 3 m, bardzo sie cieszę
 
reklama
Wkleję też tu bo już nie wiem dzie was szukać:-D Na miły początek dnia składam najlepsze życzona z okazji wczorajszych urodzinek Michałkowi i Łukaszkowi 23marty i Filipkowi Asi oraz z okazji 11 miesięcznicy Lolkowi Purchawki, Igorkowi Maggie oraz Nadi Mataki(dzisiaj).Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.
 
Do góry