reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Fikusku mam nadzieje ze dzis ci sie uda wyrwac:)

No wiec:zawstydzona/y: trudno napiszę to tu;-)
W czwartek pojechalismy do szwagierki w odwiedziny (ta która jest w ciąży..po 2 dniach od powrotu z pracy dostała silnego krwawienie...nic nie musicie pisac..myślę to samo, na szczęscie wszytko jest w pożadku) i zostalismy na noc bo A miał wypic ze szwagrem;-) Hania jak zwykle siedziała z babcią..i z nia tez spała:) Tomka położyliśmy spać w sypialni no a my tak siedzieliśmy..i nie wiem kiedy wywaliłam sama całe wino:szok:
Poczułam to dopiero o 0.30 jak wstałam:-D
Do 2.30 klachałysmy jeszcze ze szwagierka..co przerywane było moimi wizytami w toalecie:-D
Rano zwlekłam się z łózka..tylko po to żeby przygotować Tomkowi śniadanie..i po nieudanej próbie wypicia herbaty poszłam dalej spać..do 13.30:-D
Na szczęscie moja kochane teściowa i mąż zajęłi się dziećmi:-D:-D:-D
A jak w końcu wstałam to mieli niezły ubaw ze mnie;-)
Nawet teść się ze mnie śmiał i proponował kieliszek czegos mocniejszego bo to ponoć dobre na kaca:-D
Normalnie wstyd tak popic u tesciów:-D


Mika jak wyglada ten domek Kubusia...mogłabys dać jakiegos linka?
dobrze ze ze szwagierka ok:) no i ładnie zabalowalaS:D:D:D ale czasmi dobrze tak:) ja mam terraz po ciazy slaby leb:D nie wiele mi trzeba by sie upic:D
 
reklama
Hejka:-)jak wam mija niedziela?Mi jak narazie super,bylam troche u rodzicow,wieczorem przyjedzie znajoma robic paznokietki.
ojejjjj u nas koszmar..cały dzionek leje-a miałam tyle planów....KOściółek i spacerek i może jakieś małe zakupy...a tu d..pa...ech Oby jutro było lepiej!
Kopciuszku pochwal się potem paznokietkami:):):)
 
Ja moge wam wszystkim poprzesyłac,mam go troche:tak::-D


Wiesz nie kazdy lubi czytac o postepach maluchow:no:ja jednak lubie wiec ciesze sie razem z Toba;-)
To ja poproszę rzekę mleka:):):) A tak serio to moje ukochane mleko mi coś szkodzi od jakiegoś czasu.Dostałam skierowanie na usg w środę z tej okazji....hmmm..No i musiałam zbastować z mlekiem...

A co do postępów-to i ja lubię czytać nawet mojemu P melduję ,że Hania Frania czy Patryczek zrobili dzis to czy tamto :)
A Julkowi powtarzam,żeby się nie martwił ,że i On do tego dojdzie...no i śmiejemy się razem:):):)

Fikusku- dobrej zabawy KObieto należy Ci się!:):):)
 
To ja poproszę rzekę mleka:):):) A tak serio to moje ukochane mleko mi coś szkodzi od jakiegoś czasu.Dostałam skierowanie na usg w środę z tej okazji....hmmm..No i musiałam zbastować z mlekiem...

A co do postępów-to i ja lubię czytać nawet mojemu P melduję ,że Hania Frania czy Patryczek zrobili dzis to czy tamto :)
A Julkowi powtarzam,żeby się nie martwił ,że i On do tego dojdzie...no i śmiejemy się razem:):):)

Fikusku- dobrej zabawy KObieto należy Ci się!:):):)
kurcze mi ostatnio tez zoladeczek szwankuje nie wiem tylko czemu...chyba czas zastosowac zdrowa dietke...ostatnio zaczelam jesc jablka moz e to od nich??

ja juz pomalowana:) jeszcze klaczyny trzeba wyprostwac i w cos sie przyodziac tylko nie wiem w co:D
 
aga ten mamy
1312210815

(WODNY ŚWIAT KUBUSIA PUCHATKA FISHER PRICE)

julka no nie mów że u was padało :szok: u nas udało się z pogodą i w było słonecznie i ciepło, chyba z 19stopni :tak:
 
aga ten mamy
1312210815

(WODNY ŚWIAT KUBUSIA PUCHATKA FISHER PRICE)

julka no nie mów że u was padało :szok: u nas udało się z pogodą i w było słonecznie i ciepło, chyba z 19stopni :tak:
podobaja mi sie te zabawki:) u nas na szczescie rudzik w kapieli sie nie nudzi, ale w dzien zadna zabawka nie zajmie go dluzej niz 5 min, no chyba ze jest to tel komorkowy ;)
 
mąż usypia dzieci, a ja się bycze :-)
a zaraz wypijemy sobie z mężuśkiem grzańca
k050.gif


julka nie wiem czemu, ale dopiero teraz doczytałam że ty z Wysp :-D a ja się glupia dziwie czemu u ciebie padalo ;-)
 
reklama
Ja bym bez mleka z płatkami nie przeżyła:zawstydzona/y:ale Julca jeszcze długo nie dam bo ona wrażliwa jest:wściekła/y:A propos suche plamki na łydkach zeszły, chyba cetaphil pomógł ale za to na całym ciałku ma drobniutkie chrosteczki:wściekła/y:kuźwa a tylko kawałeczek czekolady dostała:zawstydzona/y:

dobrze że plaki zniknęły, ale ta wysypka :-(
Lepiej nie dawaj tej czekolady...lepiej poczekać ;-)

Julka moja szwagierka mieszkała w Marcinkowicach. Ona tez chowala dzieci na krowim mleku, dwie dziewczynki.
Co do postepow Adasia to małymi kroczkami :-) maluszek zaczyna lepiej siadac, czasem uda mu sie bez podporu ale jeszcze dosyc mocno pochylony. Chcialby raczkowac ale boi sie ruszyc :) czasami ruszy reka i noga i sie kladzie i dalej pelza bo sie boi. Ale wierze ze wszystko w swoim czasie :-) przeciez to co jest teraz a bylo to wieeeelki postep.

Fikusek wiem co czujesz. Ja mam problemy z bezsennoscia i nie spie zazwyczaj do 1-2 w nocy a o 6 pobudka... Tej nocy zasnelam o 24 ale niestety maly spal do 3, jakos nowe miejsce mu przeszkadza w normalnym spaniu i nie przesypia mi calych nocy tylko pelza do mnie (spi ze mna na jednym lozku) i sie na mnie kladzie przez co ja nie moge spac. Co go odloze na miejsce to za 2 min jest spowrotem.

gratuluję postępów :-) Powoli ale zawsze do celu :)

hello u nas nocka jakoś przeszła, nienajgorzej, chociaż wiem że mój Michaś z postępem ruchowym jest sporo za innymi dzieciaczkami ale od wczoraj zaczął nadrabiać przechodzi z pozycji siedzącej do czworaczej i parę razy sam siadł a przy nogach zaczyna na kolanka się dzwigać i wstawać choć równowaga jeszcze mocno zachwiana :-)

Nie ma co się martwić - jeszcze może szybko nadrobić :) zawsze trzeba się cieszyć z nowych postępów :)

Brawo dla rówieśnika mojego Malucha!!!! Super Michałku! \:tak::tak::tak::tak:
Kurcze każdy nowy 'kroczek' w życiu naszych Pociech a radocha jak nie wiem co?! Tez tak macie?
Mój wczoraj przeszedł sobie jak nigdy samodzielnie z kuchni do pokoju -jakieś 3 metry......tak spokojnie...oczywiście bez butów...bo te z kolei mam wrażenie kupiliśmy z betonowymi podeszwami....
A teraz fajne czasy - dużo można utrwalić na fot albo kamerze-fajna pamiątka.Ja mam podobno nagraną kasetę (szpulową-pamiętacie jeszcze te sprzęty-heheh) jak zaczynałam mówić...np.dala daj- kiedy mój brat Darek zabrał mi bułkę...:) no ale jak to teraz odtworzyć:confused::confused::confused:
MIłej niedzieli Dziewczynki -ze sto lat nie pisywałam na głównym a tu tak fajnie!:) :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

oj tak - każdy krok to radość :) Chociaż mój stawia parę kroków i benc na ziemię, ale za każdym razem biję mu brawo :tak:

Fikusku mam nadzieje ze dzis ci sie uda wyrwac:)

No wiec:zawstydzona/y: trudno napiszę to tu;-)
W czwartek pojechalismy do szwagierki w odwiedziny (ta która jest w ciąży..po 2 dniach od powrotu z pracy dostała silnego krwawienie...nic nie musicie pisac..myślę to samo, na szczęscie wszytko jest w pożadku) i zostalismy na noc bo A miał wypic ze szwagrem;-) Hania jak zwykle siedziała z babcią..i z nia tez spała:) Tomka położyliśmy spać w sypialni no a my tak siedzieliśmy..i nie wiem kiedy wywaliłam sama całe wino:szok:
Poczułam to dopiero o 0.30 jak wstałam:-D
Do 2.30 klachałysmy jeszcze ze szwagierka..co przerywane było moimi wizytami w toalecie:-D
Rano zwlekłam się z łózka..tylko po to żeby przygotować Tomkowi śniadanie..i po nieudanej próbie wypicia herbaty poszłam dalej spać..do 13.30:-D
Na szczęscie moja kochane teściowa i mąż zajęłi się dziećmi:-D:-D:-D
A jak w końcu wstałam to mieli niezły ubaw ze mnie;-)
Nawet teść się ze mnie śmiał i proponował kieliszek czegos mocniejszego bo to ponoć dobre na kaca:-D
Normalnie wstyd tak popic u tesciów:-D


Mika jak wyglada ten domek Kubusia...mogłabys dać jakiegos linka?

:-D:-D:-D
Aga kocham Cię bez kitu :-D


Mnie też zdziwił post Julki :-D Ale potem zczaiłam ;-)
U nas rewelacyjna pogoda :) Jutro wybiorę się na dłuższy spacer, jak będzie podobnie :)
Teraz winkuję z T :-)

W końcu kupiłam bąblowi rękawiczki do kompletu i zima już może nadchodzić :-D

Mika
fajne akcesoria do kąpania :tak: Nie wiem, czy mojego by zajęły długo hmmmm
A dziś Aluś się z tatą kąpał :-D Ach ten cykor boi się puszczanej wody, ale jak już jest, to się bawi - ale za długo nie lubi się kąpać 10-15 min i koniec zabawy ;-)
 
Do góry