reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a ja umyłam podłogi i wstawiłam pranie :zawstydzona/y: no nie moglam się powstrzymać jak za oknem taka ładna pogoda i te ubrania mogą sobie schnąć na świeżym powietrzu :-D i podłogi raz dwa wyschły bo otworzyłam okna :tak:


no i kupiliśmy Wojtkowi na roczek jednak taką zjeżdżalnię do kąpieli, bo w kąpaniu ewidentnie mu się nudzi, to może ona go zajmie ;-)

1307600974

aleee fajna!:)
 
reklama
Julka gratulacje kroczków:tak:
Co do nagrywania...no mi niestety zostaje komórka...ale zawsze to cos..wszystko widac i słychac:)
A z kasety może umieli by przegrać w jakims zakładzie fotograficznym! Moja siostra tak robiła ze swoją kaseta z wesela...nie mieli kamerzysty tylko brat ich kamerował stara kamerą! Zapłaciła chyba 30 zł!
Mika fajna zabawka:) U nas na szczęście Tomek bawi sie z Hania jej zabawkami do kąpanie...wiecie zwykłe kaczyszki...jakies pojemniczki na wode(hi hi muszę pilnować bo ostatnio pił wode)
 
mika:) ja ostatnio tez widzialam ta zjezdzalnie i sie zastanaiwlam czy ja kupic,ale doszlam do wniosku ze Alan by mnie chcial z wody wylazic:) Ale zabawka super:)
 
Hejka:-)jak wam mija niedziela?Mi jak narazie super,bylam troche u rodzicow,wieczorem przyjedzie znajoma robic paznokietki.
julka może Ci przesłać trochę mleka prosto od krowy? Bo nam już uszami wychodzi, od teściów cały czas mamy dostawy, no i serek biały własnej roboty:)
No niestety kiedyś czasy były inne. Moja mama od 1go miesiąca życia wychowana na mleku krowim. Ale teraz i krowy i dzieci inne;)

Ja moge wam wszystkim poprzesyłac,mam go troche:tak::-D

hello u nas nocka jakoś przeszła, nienajgorzej, chociaż wiem że mój Michaś z postępem ruchowym jest sporo za innymi dzieciaczkami ale od wczoraj zaczął nadrabiać przechodzi z pozycji siedzącej do czworaczej i parę razy sam siadł a przy nogach zaczyna na kolanka się dzwigać i wstawać choć równowaga jeszcze mocno zachwiana :-)
BRAWO!!!

Brawo dla rówieśnika mojego Malucha!!!! Super Michałku! \:tak::tak::tak::tak:
Kurcze każdy nowy 'kroczek' w życiu naszych Pociech a radocha jak nie wiem co?! Tez tak macie?
Mój wczoraj przeszedł sobie jak nigdy samodzielnie z kuchni do pokoju -jakieś 3 metry......tak spokojnie...oczywiście bez butów...bo te z kolei mam wrażenie kupiliśmy z betonowymi podeszwami....
A teraz fajne czasy - dużo można utrwalić na fot albo kamerze-fajna pamiątka.Ja mam podobno nagraną kasetę (szpulową-pamiętacie jeszcze te sprzęty-heheh) jak zaczynałam mówić...np.dala daj- kiedy mój brat Darek zabrał mi bułkę...:) no ale jak to teraz odtworzyć:confused::confused::confused:
MIłej niedzieli Dziewczynki -ze sto lat nie pisywałam na głównym a tu tak fajnie!:) :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Wiesz nie kazdy lubi czytac o postepach maluchow:no:ja jednak lubie wiec ciesze sie razem z Toba;-)

KOrzystaj masz rację! ja się przyznam,że położyliśmy się o...yyyyyyyy 3 nad ranem no ale my takie nocne stworzenia z moim P. jesteśmy.......

Fajnie,że dobrze się czujesz:):):) Ech z rozrzewnieniem patrze na Twój suwaczek .....:):):):)
Wczoraj 'zaszantażowałam' mojego,że jak będzie palił przy mnie to i ja wracam do palenia.....wiecie co mi odpowidział?
Ty nie możesz przecież za niedługo znowu będziesz w ciąży-musisz dbać o siębie!!!!!!:):):):) Do tej pory słyszałam raczej jeszcze trochę kochanie....wybijmy się trochę finansowo....:/

No to cie twoj luby zaskoczyl:-);-)
 
A mi się nuuuudzi:no:

Kopciuszku a jak zdrówko dzieci?
Napisz plissss...he he choc ja się z toba licytowac nie bede bo moje odpukać na razie zdrowe;-)
 
hello u nas nocka jakoś przeszła, nienajgorzej, chociaż wiem że mój Michaś z postępem ruchowym jest sporo za innymi dzieciaczkami ale od wczoraj zaczął nadrabiać przechodzi z pozycji siedzącej do czworaczej i parę razy sam siadł a przy nogach zaczyna na kolanka się dzwigać i wstawać choć równowaga jeszcze mocno zachwiana :-)
gratuluje:)~! oby tak dalej Michalku:) nasze maluchy w bardzo podobnym czasie nabywaja te same miejetnosci ;)
 
A mi się nuuuudzi:no:

Kopciuszku a jak zdrówko dzieci?
Napisz plissss...he he choc ja się z toba licytowac nie bede bo moje odpukać na razie zdrowe;-)
No lepiej sie nie licytuj;-)
Ze zdrowiem,hmmm trudno powiedziec,Patryk zdrowy,Julia troche pociaga nosem i od czwartku ma taki katarek ale szpikuje ja masa witamin,psikam do nosa i lecze ile wlezie zeby sie nic nie rozwinelo;-)jutro puszczam ja do przedszkola,zobaczymy czy czegos nie przyniesie...
A ty napisz mi o tym swoim wieczorze,mialas napisac wczoraj...chyba nic nie pominełam?
 
No lepiej sie nie licytuj;-)
Ze zdrowiem,hmmm trudno powiedziec,Patryk zdrowy,Julia troche pociaga nosem i od czwartku ma taki katarek ale szpikuje ja masa witamin,psikam do nosa i lecze ile wlezie zeby sie nic nie rozwinelo;-)jutro puszczam ja do przedszkola,zobaczymy czy czegos nie przyniesie...
A ty napisz mi o tym swoim wieczorze,mialas napisac wczoraj...chyba nic nie pominełam?

mam nadzieje ze Julcia sie nie rozchoruje:) no i sper ze Patryczek zdrowy:)


wlasnie Aga mialas napisac:)

a ja dzis chyba wyjde wieczorem:) pisze "chyba" by nie zapeszyc:D skocze z kolezankami na piko i bilarda:)
 
wróciliśmy od teściów ;-)

Mika fajna zabawka:) U nas na szczęście Tomek bawi sie z Hania jej zabawkami do kąpanie...wiecie zwykłe kaczyszki...jakies pojemniczki na wode(hi hi muszę pilnować bo ostatnio pił wode)
moje dzieci też się razem kąpią, ale już znudziły się Wojtkowi zabawki Dominiki.. mają też domek kubusia puchatka, ale Dominiśka się tym bawi, więc postanowilam też kupić coś wojtkowi do zabawy ;-) teraz każde z nich będzie mieć swoją wiszącą zabawke w prysznicu ;-)
 
reklama
Fikusku mam nadzieje ze dzis ci sie uda wyrwac:)

No wiec:zawstydzona/y: trudno napiszę to tu;-)
W czwartek pojechalismy do szwagierki w odwiedziny (ta która jest w ciąży..po 2 dniach od powrotu z pracy dostała silnego krwawienie...nic nie musicie pisac..myślę to samo, na szczęscie wszytko jest w pożadku) i zostalismy na noc bo A miał wypic ze szwagrem;-) Hania jak zwykle siedziała z babcią..i z nia tez spała:) Tomka położyliśmy spać w sypialni no a my tak siedzieliśmy..i nie wiem kiedy wywaliłam sama całe wino:szok:
Poczułam to dopiero o 0.30 jak wstałam:-D
Do 2.30 klachałysmy jeszcze ze szwagierka..co przerywane było moimi wizytami w toalecie:-D
Rano zwlekłam się z łózka..tylko po to żeby przygotować Tomkowi śniadanie..i po nieudanej próbie wypicia herbaty poszłam dalej spać..do 13.30:-D
Na szczęscie moja kochane teściowa i mąż zajęłi się dziećmi:-D:-D:-D
A jak w końcu wstałam to mieli niezły ubaw ze mnie;-)
Nawet teść się ze mnie śmiał i proponował kieliszek czegos mocniejszego bo to ponoć dobre na kaca:-D
Normalnie wstyd tak popic u tesciów:-D


Mika jak wyglada ten domek Kubusia...mogłabys dać jakiegos linka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry