reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

julka może Ci przesłać trochę mleka prosto od krowy? Bo nam już uszami wychodzi, od teściów cały czas mamy dostawy, no i serek biały własnej roboty:)
No niestety kiedyś czasy były inne. Moja mama od 1go miesiąca życia wychowana na mleku krowim. Ale teraz i krowy i dzieci inne;)
 
reklama
julka może Ci przesłać trochę mleka prosto od krowy? Bo nam już uszami wychodzi, od teściów cały czas mamy dostawy, no i serek biały własnej roboty:)
No niestety kiedyś czasy były inne. Moja mama od 1go miesiąca życia wychowana na mleku krowim. Ale teraz i krowy i dzieci inne;)

w przyszlym tyg moze bede w lbn?? moze bedziesz miala czas sie psotkac?:) to eszcze nic pewnego:)
 
Julka moja szwagierka mieszkała w Marcinkowicach. Ona tez chowala dzieci na krowim mleku, dwie dziewczynki.
Co do postepow Adasia to małymi kroczkami :-) maluszek zaczyna lepiej siadac, czasem uda mu sie bez podporu ale jeszcze dosyc mocno pochylony. Chcialby raczkowac ale boi sie ruszyc :) czasami ruszy reka i noga i sie kladzie i dalej pelza bo sie boi. Ale wierze ze wszystko w swoim czasie :-) przeciez to co jest teraz a bylo to wieeeelki postep.

Fikusek wiem co czujesz. Ja mam problemy z bezsennoscia i nie spie zazwyczaj do 1-2 w nocy a o 6 pobudka... Tej nocy zasnelam o 24 ale niestety maly spal do 3, jakos nowe miejsce mu przeszkadza w normalnym spaniu i nie przesypia mi calych nocy tylko pelza do mnie (spi ze mna na jednym lozku) i sie na mnie kladzie przez co ja nie moge spac. Co go odloze na miejsce to za 2 min jest spowrotem.
 
Julka moja szwagierka mieszkała w Marcinkowicach. Ona tez chowala dzieci na krowim mleku, dwie dziewczynki.
Co do postepow Adasia to małymi kroczkami :-) maluszek zaczyna lepiej siadac, czasem uda mu sie bez podporu ale jeszcze dosyc mocno pochylony. Chcialby raczkowac ale boi sie ruszyc :) czasami ruszy reka i noga i sie kladzie i dalej pelza bo sie boi. Ale wierze ze wszystko w swoim czasie :-) przeciez to co jest teraz a bylo to wieeeelki postep.

Fikusek wiem co czujesz. Ja mam problemy z bezsennoscia i nie spie zazwyczaj do 1-2 w nocy a o 6 pobudka... Tej nocy zasnelam o 24 ale niestety maly spal do 3, jakos nowe miejsce mu przeszkadza w normalnym spaniu i nie przesypia mi calych nocy tylko pelza do mnie (spi ze mna na jednym lozku) i sie na mnie kladzie przez co ja nie moge spac. Co go odloze na miejsce to za 2 min jest spowrotem.

super ze Adas robi postepy:)

Alan jak spi ze mna to tez wlazi na mnie i tez mnei to budzi.Ale malo kiedy spi ze mna. ja nie potrafdie wczesnie pojsc spac,wstaje o 6 zazwyczaj i ide spac o 12-1:/
 
Co do mleka krowiego to ja się jednak jak najdłużej wstrzymam. Czytałam, że zbyt wcześnie wprowadzone może spowodować alergię na całe życie i że zbyt obciąża nerki (dobrze piszę mika, czy coś mi się pozajączkowało?)
dobrze piszesz :tak:

Jak sobie postanowiłaś to powodzenia:)A o wstydzie to ja Ci coś Kochana napiszę...otóż niejadek był ze mnie największy na świecie...i żeby cyrków ze śniadaniem przed szkołą nie było...to ja dostawałam butelkę na spaniu - chodząc już do szkoły!...yyyy Dziś się z Mamą z tego śmiejemy..ale wtedy Mama miała pewność,że na głodniaka w szkole nie siedzę..bo nie wiedziała czy kanapki zjadam czy nie..a potem jeszcze przechodzili jeszcze gehennę z obiadem....Nic nie chciałam jeść..../PODOBNO/
normalnie jakbym o mnie czytała :-D moja mama to samo ze mną przechodziła :-D

Pewna młoda dama-dziś już 11 letnia dziewczynka -córka mojej kuzynki z Marcinkowic( Kari - pewnie wie gdzie:):):)) wychowała się na mleku krowim od 2 go miesiąca życia-nic się nie działo ,nie ma żadnych alergii i jest zdrowym fajnym dzieckiem:tak:...tak więc chyba nie ma reguły.
ale tu nie chodzi o to czy dziecku jest coś teraz :no: tu chodzi o to że obciąża się organizm dziecka i to skutkuje nie teraz, ale w przyszłości :tak:
zresztą, tak jak niezdrowe żywienie dzieci :tak: ogólnie wogóle niezdrowe żywienie nawet już dorosłych :tak: ;-)
zobaczcie ile teraz jest alergii, chorób, zawałów, nowotworów..


-----------
a wiecie że 95% przyczyn raka to zła dieta? tak tak :tak: bo zła dieta prowadzi do choroby, a jedna choroba chcąc nie chcąc pociąga kolejną! błędne koło z którego ciężko się wydostać jeśli nie zmieni się diety ;-)
 
reklama
Do góry