reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A mój lubi butlę, ale to chyba z mojego wygodnictwa ;-) Bardzo lubi pić z 'dorosłego' kubka ten 360 st z Lovi też popja, ale i tak mleko tylko z butli ;)

Herbatek nie lubi, tylko soki ale mocno rozcieńczone albo kompot domowy ;)

Fikusku a gdzie chciałaś iść?
 
reklama
no i sobota zleciała....


fikusku
super że ci zalapal z rurki!!! :-D


Wydaje mi się że musiałabyś po prostu zrezygnować z butelki do picia! Albo przynajmniej jak najmniej jej używac!
no właśnie, jak najmniej ;-) bo powiem że moja Dominiśka mimo że piła z butli to z rurki też ładnie piła :tak: więc to tez zależy od dziecka :-)
kurcze, wszystko zależy od tych dzieci i żadne teorie się nie muszą sprawdzać na innych no.. :-D:-D


eliza udanego wyjścia!! :tak:

Dziewczyny kupujecie już dzieciakom bluzeczki wciagane ale bez napek na ramionku? Bo coraz więcej takich widzę ale nie wiem czy jednak łepek jeszcze nie za duży, Julia ma obwód 45 cm.
Wojtek ma kilka takich bluzek i nie rozciągają się ;-)
 
Jeszcze co do butli...wstyd się przyznac ale Hania jeszcze 2 razy dziennie pije mleko z butelki!
Ale wazniejsze jest dla mnie żeby min do 3 rż piła mleko modyfikowane bo z doświadczenia kolezanek widzę ze odstawienie butelki powyżej 2 lat kończy się odstawieniem mleka!
Ustawiłam sobie limit do 3 lat i butla idzie precz:)
 
Ech z tym mlekiem krowim to sa różne opinie:(
Ja słyszałam że od 3 lat...a potem że najlepiej wcale bo nasz organizm go nie trawi i lepiej przetwory dawać!
Więc ja Hani daje dalej modyfikowane:)
 
Ech z tym mlekiem krowim to sa różne opinie:(
Ja słyszałam że od 3 lat...a potem że najlepiej wcale bo nasz organizm go nie trawi i lepiej przetwory dawać!
Więc ja Hani daje dalej modyfikowane:)

a ja w tv slyszlam ze jak dizcko skonczy pol roku to mozna dawac jeden posilek dziennie o ile dobrze pamietam.
 
reklama
Ja bym bez mleka z płatkami nie przeżyła:zawstydzona/y:ale Julca jeszcze długo nie dam bo ona wrażliwa jest:wściekła/y:A propos suche plamki na łydkach zeszły, chyba cetaphil pomógł ale za to na całym ciałku ma drobniutkie chrosteczki:wściekła/y:kuźwa a tylko kawałeczek czekolady dostała:zawstydzona/y:
 
Do góry