reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Lanja super kubek ale ja np Hani kupuję w pepco za 7,99 zwykły kubek ze słomką (jest tak zrobiony że jak się przewróci to od crazu sie nie wyleje)...a taki kubek trzeba często wymienieniać ze wzgledu na słomkę która szybko się brudzi i wyglada nieładnie! Chyba że jest opcja dokupienia słomki
Acha..ten kubek który podałaś ma chowana slomke..i przynajmniej w tym kubku który ja miałam złamała się po jakims czasie!
A w sumie o tym nie pomyslałam, dzieki.:-)

Fikusku Julia tez zawsze numery robi ze spaniem jak mamy gdzieś jechać...:wściekła/y:
Mąż pojechał do szefa "omawiać" nową robotę. Bosz oby wrócił o własnych siłach, bo wiadomo jak męskie rozmowy sie kończą.:angry: Całe szczęście wziął kierowcę ze sobą:blink:

Dziewczyny kupujecie już dzieciakom bluzeczki wciagane ale bez napek na ramionku? Bo coraz więcej takich widzę ale nie wiem czy jednak łepek jeszcze nie za duży, Julia ma obwód 45 cm.
 
reklama
A w sumie o tym nie pomyslałam, dzieki.:-)

Fikusku Julia tez zawsze numery robi ze spaniem jak mamy gdzieś jechać...:wściekła/y:
Mąż pojechał do szefa "omawiać" nową robotę. Bosz oby wrócił o własnych siłach, bo wiadomo jak męskie rozmowy sie kończą.:angry: Całe szczęście wziął kierowcę ze sobą:blink:

Dziewczyny kupujecie już dzieciakom bluzeczki wciagane ale bez napek na ramionku? Bo coraz więcej takich widzę ale nie wiem czy jednak łepek jeszcze nie za duży, Julia ma obwód 45 cm.
moj ma duz aki bluzeczek:)
 
Lanja ja też mam już dużo takich bluzeczek..one przeważnie rozciągaja się tak że główka łatwo przechodzi:)
 
reklama
Do góry