reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć kobietki
na początku witam w gronie kasiekkrk
Właśnie wróciłam od ciotki gdzie przegrzebałam tonę ciuszków dziecięcych, i wybrałam dwa worki ubrań. Tyle że nie wiem jeszcze jaka płeć później będzie segregacja jak się w piątek okaże...:-)
 
reklama
właśnie pokazałam rostępy mojemu mężowi i mi tak powiedział że jak tylko brzyszek i cycusie sie pielęgnuje a o pupci sie zapomina to sie pupcia obraziła i pajęczynke zrobiła ale powiedział;-), a tak na serio to da sie to jkakoś uratować bo ja sie smaruje oliwą z oliwek i tak jak wcześniej pisałam na brzusiu i cycysiach nic sie nie dzieje a pupa poszczelała help


u mnie ta sama historia-smarowałam od początku ciąży cycolki i brzuch a dupki nie i zonk-bo się rozstępy robią!!! póki co są czerwone więc jeszcze do odratowania:tak: kupiłam sobie wczoraj krem z perfecta mama na rozstępy. Dobra jest też oliwka z hippa ale pod warunkiem,że się smaruje wszystko:-)
 
ja uzywam wlasnie perfecta mama i narazie mam spokoj :) ani na nogach ani brzuchu ani cycolach ... ale smaruje reg 2 razy dziennie a jak swedzi skora to nawet czesciej~!!
 
Wiecie co się stanie jak włoży się miskę ze złotym zdobieniem do mikrofali? Ja właśnie się przekonałam, burza w kuchence na szczęście w porę wyłączyłam ale pasek już nie jest paskiem...
Oj pusta moja głowa...
 
troche lepiej już, ale czasem jak siedze i chce wstać to jeszcze boli :/ raz kichnęłam to myślałam że mi sie brzuch odklei.. rano przed wyjściem ze szpitala miałam badanie i niby napięcie prawidłowe, szyjka wróciła do siebie.
hmmmm nie pytałam tam doktorków bo było ich 3 przy badaniu, i jeszcze dwie pielęgniarki.. i ściągnij tu majty przy wszystkich i właź na fotel, baba świeci lampą żeby lepiej było widać, a reszta sie gapi i coś zapisuje.. ahh te szpitale :)
no i jakoś głupio mi było przy wszystkich sie pytać czy można jakieś harce z mężem wyprawiać ? :dry: bo kurcze nie wiem czy to ma wpływ na to napinanie itp..
 
troche lepiej już, ale czasem jak siedze i chce wstać to jeszcze boli :/ raz kichnęłam to myślałam że mi sie brzuch odklei.. rano przed wyjściem ze szpitala miałam badanie i niby napięcie prawidłowe, szyjka wróciła do siebie.
hmmmm nie pytałam tam doktorków bo było ich 3 przy badaniu, i jeszcze dwie pielęgniarki.. i ściągnij tu majty przy wszystkich i właź na fotel, baba świeci lampą żeby lepiej było widać, a reszta sie gapi i coś zapisuje.. ahh te szpitale :)
no i jakoś głupio mi było przy wszystkich sie pytać czy można jakieś harce z mężem wyprawiać ? :dry: bo kurcze nie wiem czy to ma wpływ na to napinanie itp..

Ja bym sie trche wstrzymala.
Pamietam jak mialam w 24 tyg ciazy rozwarcie i lekarz przepisal luteine dopochwwo to nie pozwolil wspołzyc.Ty lepiej zrob tak samo.
 
Wiecie co się stanie jak włoży się miskę ze złotym zdobieniem do mikrofali? Ja właśnie się przekonałam, burza w kuchence na szczęście w porę wyłączyłam ale pasek już nie jest paskiem...
Oj pusta moja głowa...

a wiesz co się stanie jak się włoży do mikrofali kebaba zawiniętego w folię aluminiową?? mój mąż już wie:-):-):-)

Mea u mnie też by było git gdybym nie zapomniała smarować tyłka-jakoś mi się nigdy nie chciało:cool2: i mam:tak:
 
no i jakoś głupio mi było przy wszystkich sie pytać czy można jakieś harce z mężem wyprawiać ? :dry: bo kurcze nie wiem czy to ma wpływ na to napinanie itp..


ja niestety dostalam calkowity zakaz harcowania...
i szczerze sie przyznam ze raz sie od niego nei zastosowalam i po wszystkim tak mi sie postawil brzuch jak nigdy wczesniej...
wiec teraz to juz ze strachu mi sie odechcialo:)
choc ciaza sprzyjala moim doznaniom;-)

a co do rozstepow, to jestesmy w 21 tyg i nie mam jeszcze zadnego, a smaruje sie kremem Pharmaceris foliacti i jak narazie sie sprawdza:) choc brzdylek juz bardzo mi wyskoczyl bo syn wielki...
pani w aptece powiedziala mi ze ma najbardziej zblizony sklad do mustelli ktora kosztuje ponad 100zl, a ten tylko 29...
zobaczymy co bedzie dalej:-)
 
reklama
Do góry