reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja mam swoje 164 cm .. i zawsze byłam normalnej figury.. tzn takiej że przeważnie śmigałam w miniówach ;D cycuchy miałam takie w sam raz ale teraz to mi je tak wysadziło że szok..
a z tą siara to niezły ubaw ostatnio miałam.. tak patrzałam na siebie i coś scisnelam cycek i mi poleciało.. a w tym czasie moje kochanie mnie w cyca zaczelo całowac.. :-D:-D:-D
i tylko zapytał czym ja się smaruje :-D:-D:-D
hahaha gupol jeden :-D:-D:-D
I jak zareagował jak dowiedział się co to?:-D:-D:-D:-D Heh mój jest w szoku
 
reklama
ja juz zaczynam 21 tydzien a niestety nic mi nie odstawili i to nie ustepuje...
duphaston bralam od 7 do 16 tygodnia
od 16 do dzis luteine...i nospe...
Boze daj zeby to byla parszywa uroda mojej macicy a nie cos zlego...
mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze chociaz 16 tygodni potrzymac Rycha w brzuchu...
nic sie niemartw ja całyczas duphaston 2 x1 magne B6 2x1 i fetoterol 4x 1/4 tab wiem że duphaston napewna do 26 tyg ciązy bede brać tak wiec nie jest źle
 
ja juz zaczynam 21 tydzien a niestety nic mi nie odstawili i to nie ustepuje...
duphaston bralam od 7 do 16 tygodnia
od 16 do dzis luteine...i nospe...
Boze daj zeby to byla parszywa uroda mojej macicy a nie cos zlego...
mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze chociaz 16 tygodni potrzymac Rycha w brzuchu...

Musisz poprostu bardzoooo się oszczędzać ! musisz lezec i jak najmniej wstawac... Mi nawet do lazienki wyjscia lekarz kazal ograniczyc...nie wspominajac juz o denerwowaniu sie...No i mialam lykac nospe FORTE nawet czesciej jesli byloby to koniecznie ...
U mnie jesliby objawy nie zaczely ustepowac mieli wprowadzic kaprogest w zastrzykach-jest to jeszcze silniejsza dawka progesteronu niz w luteinie dopochwowej,ale na szczesie okazalo sie to niepotrzebne...
Bedzie dobrze ! Glowa do gory !
 
a z tą siara to niezły ubaw ostatnio miałam.. tak patrzałam na siebie i coś scisnelam cycek i mi poleciało.. a w tym czasie moje kochanie mnie w cyca zaczelo całowac.. :-D:-D:-D
i tylko zapytał czym ja się smaruje :-D:-D:-D
hahaha gupol jeden :-D:-D:-D

Mój zabrania mi ściskać, żeby nie leciało, ale jak sam się przyssie to jest dobrze ;-) Potem będą się chyba z Miśką bić kto pierwszy dziś pije ;-)
 
dzieki Dziewczyny:) oszczedzam sie ,probuje nie stresowac chociaz to nie latwe...
wstaje tylko do lazienki, nawet jem w lozku a macica niestety swoje...
wredna malpa:)
wiem ze czasem to wina maluszka jak sie wypnie bo jest wielki i dwa tygodnie szybcej sie rozwija...ale tego nie licze jako stawianie sie...
moglabym przespac ta druga polowe ciazy:)i obudzic sie na porod:)
czekam z niecierpliwoscia na 12 sierpnia na kolejne usg zeby zmierzyc szyje....
 
marzka 283 - ten pap-test robiłam sobie co roku, chodzi o zwykły wymaz z szyjki macicy na badanie komórek pod kątem raka. W Polsce też to robiłam, ale nie jestem pewna jak się nazywało. Bo lekarz mi to tłumaczył, że jak są zmiany w szyjce lepiej je wcześniej wykryć, bo na poczatku nie ma zadnych dolegliwosci, a potem jak sie coś zacznie odczuwać, obserwowac to z reguly jest już za późńo. I w tym roku nie zrobię bo ciąza, ew. po ciąży.
u nas to sie poprostu nazywa cytologia

I nadszedl ten cudowny dzien - usg:-)

Juz nie moge sie doczekac! nreszcie zobacze moje maluszki:tak:
Ale powiem szczerze, ze oprocz radosci jest we mnie strach. Obawiam sie czy wszystko z nimi dobrze, modle sie zeby bylo jak najlepiej:tak:

Trzymajcie za mnie dzis mocno kciuki!!!
jutka to trzymamy kciuki, my jutro idziemy na USG tez troszke peniamy ale bedzie okej mam nadzije :)
a widzialas taki wózek? ja sie nad tym zastanawiam MIKADO DUET BOSTON-NAJNOWSZA KOLEKCJA - 37KOLORÓW (697678336) - Aukcje internetowe Allegro
A chodzicie na basen??? Ja niestety musiałam przestać chodzić przez to zapalenie, ale polecam bo bardzo odpręża.
ja jestem na wydziale wojskowo-lekarskim i przez 5 lat mam basen, ale sobie wzielam zwolnienie, bo mi sie chodzic nie chcialo, a zresztą tam byl syff, no i nas strasznie meczyli a ja nie chcialam od razu wszystkim sie tłumaczyc ze jestem w ciązy, zeby plotkarze mieli temat na najblizsze pol roku heh

Hej dziewczyny,
Ja juz po polowkowym z dzidziami wszystko oki doktor zrobil mi filmik i mam kilka wydrukow z opisem. Dzidzie rosna bardzo szybko doktor nawet wg Usg wyznaczyl nowy termin porodu tydzien szybciej bo jak on to powiedzial dzidzie rozwijaja sie ponad srednia waza juz 450g. Wiec nie dziwie sie ze mam taki brzuchol.
.
to dobzie ze u Was wszytsko w porzadeczku, mam nadzieje ze u nas jutro tez bedzie ok... i nie bedzie zadnego zespolu podkradania itp

hej Mamuśki.
Pamiętacie jak pisałam że w tamtą środę nie mogłam wstać bo mnie strasznie brzuch bolał, i też w nocy i rano to samo.. brałam nospe i na chwilę przechodziło. Mój doktorek nie odbierał, bo gdzieś wakacjuje, więc podjechałam na pogotowie żeby sprawdzili czy wszystko okej.. no i dzisiaj, po 6 dniach wypisali mnie.. okazało się że macica się stawia, twardnieje, oprócz tego miałam skróconąszyjkę. Gdybym nie przyjechała na to pogotowie, to mogłoby za kilka dni dojśc do skurczy porodowych no i wiadomo co by sie mogło stać ... dostałam 4 kroplówki z czego trzy z magnezem i czymś tam-na rozkurcz, oprócz tego rano i wieczorem luteina, nospa i tam jeszcze furagin na bakterie. Kurde teraz sie ciesze że intuicja mi kazała sprawdzić co sie dzieje... z dzidzią okej, tylkjo że nie chcieli mi płci powiedzieć nie wiem czemu., chyba obojniaka nie mam :p
mam kupe tabletek do brania, magnez, żelazo, witaminy, luteina itd.. no i oczywiście leżeć i się nie przemęczać..
także jakby wam twardniał brzuch - to lepiej odrazu iść sprawdzić, bo jak to się utrzyma to może być nieciekawie..

mi twradnieje brzuch dosyc czesto jak mi sie wydaje, tak z 1-2 razy na dzien i robi mi sie normalnie taki kamor który sie odznacza na brzuchu... ale nic nie boli i za seksunde przechodzi nie wiem czy mam sie tym martwic, wizyte mam dopero za 2 tyg, ale jutro USG to moze sie tego doktora zapytam...
bo jak tak czytam co piszecie zaczynam sie martwic
marta kiedys wrzucala tabelke z badaniami ktore trzeba zrobic w ciazy !! moze ja da sie jakos odszukac ... bedziesz miala wszystko czarno na bialym ... jakie badania i kiedy sie robi ...
nio akozka musisz wpisac w google to Ci napewno wyskoczy niejedna ;)
 
JUTKA tzrymam kciuki;-)wracaj z dobrymi wiadomosciami.

NOWAMAGDAK dobrze ze jednak sie wybrałas do tego szpitala,bylo nie za ciekawie skoro cie tak bolało,mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko dobrze.

KASIEKKRK uwazaj na siebie i lez jak najwiecej sie da;-)bedzie dobrze.

A ja odebrala wyniki badan i mocz jest ok,WR jest ujemne a moja morfologia sie spiepszyla:-(Hemoglobina 11,8-spadla z 13,1
RBC-3,87 a norma jest od 4,HCT 34,9-norma od 36.Ciekawe co na to gin powie,dziwie sie bo przeciez zazywam caly czas witaminy.W czwartek wizyta wiec sie wszystko okaże.
 
reklama
I jak zareagował jak dowiedział się co to?:-D:-D:-D:-D Heh mój jest w szoku
ja mojemu już wcześniej mówiłam co to.. ale cały czas mi się smieje z tej nazwy :-D:-D:-D:-D chłopisko bezrozumne jedne no !:-D:-D:-D:-D
Mój zabrania mi ściskać, żeby nie leciało, ale jak sam się przyssie to jest dobrze ;-) Potem będą się chyba z Miśką bić kto pierwszy dziś pije ;-)
haha dokładnie to samo.. mój już sie naczytał że podobno dziecko woli pić z lewej piersi bo ona jest po stronie serca a dziecko zna dzwięk serca z łona matki... no i stwierdził że kłócić się nie będzie odda lewa pierś ale prawa jego . :-D:-D:-D:-D
 
Do góry