reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

karolak masz rację, zazwyczaj chyba bliźniaki troszkę wolniej rosną. A tu proszę masz niespodziankę, oby tak dalej przybierały na wadze! Cieszymy się razem z Tobą:)
 
reklama
Pauluś u mnie to samo z 79B zrobiło się 90D :szok:. Spać nie mogłam, chodzić nie mogłam. Cieszę się, że to już za mną.

Poza tym widzę, że bierzesz ślub 22 sierpnia. A tego 5 lat temu my braliśmy ślub :tak:. Ale czas leci....

Margerytka po wszystkim pochwal się jak to będzie wyglądało, bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić :-p
 
Dobra jest 14, trzeba się zabrać za robotę. Ja dzisiaj już pożegnam Szanowne Koleżanki, bo dzisiaj nic nie zrobiłam, a szefowej cierpliwość może się skończyć za chwilę. Oj jak mi przykro :-D
 
Gogana wszystko fajnie, tylko że mój mąż nie zje warzyw :dry: a ja z kolei nie mam smaka na mięso :-D więc dwa obiadki muszę zrobić.
No to porazka tylko z czym on to miesko zjada? Tak z niczym? Bo jesli Ty jesz tylko warzywka a on tylko miesko wychodzi jeden obiadek, ktorym sie dzielicie :tak:- jakie to ekonomicze!!!
 
Mi się ostatnio źle śpi jeśli o pozycję chodzi. Mówią, że najlepiej spać na lewym, staram się jak mogę, zasypiam w tej pozycji, ale potem padam na plecy bo na boku jest koszmarnie niewygodnie. I tak się w nocy wiercę bo nie potrafię wygodnej pozycji obrać. Taka strasznie ważna ta lewa strona do spania??
 
Mazia a jak twoje samopoczucie bo ja nawet wybralam sie nad morze w weekend co prawda lezalam w cieniu ale zawsze cos
moje samopoczucie jest ok tylko jutro wizyta usg i troche sie boje trzymajcie za mnie kciuki a właściwie za moje maleństwo bo ginio na ostatniej wizycie zauważył jakąś plamke na półkuli muzgu :-(
a jeszcze jedno dziś sie troche zestresowałam do zauważylam pierwsze rostępy a żeby było smieszniej to na lewym pułdupku:-D:-D mam nadzieje że więcej nie będzie
 
Georgina niby piszą, że ważne, bo maleństwo wtedy lepiej jest dotlenione. Ale doskonale Cię rozumiem, czasami po prostu nie da się spać na boku. Dzisiaj w nocy tak mnie bolał krzyż i lewa noga, że nie dałam rady i musiałam spać na plecach. Ja zamierzam na ten temat porozmawiać ze swoją ginką. Wypytam co i jak z tym spaniem.
mazia24 już zaciskam kciuki. Będzie dobrze! Jutro wszystko będzie jasne, ja muszę czekać do 17go:(
 
reklama
No to mnie uspokoiłaś. Będę mogła chociaż to zrobić sama ;-)
A mi do tej pory raz tylko badali krew i dwa razy poziom żelaza, raz mocz na obecność jakichś białek i dwa razy ciśnienie. I to wszystko. Wizyty mam zaplanowane: do 20 tygodnia jedna, 20 - 30 raz na miesiąc, potem 2 razy na miesiąc i w ostatnim miesiącu co tydzień. Czuję się traktowana po macoszemu nieco... Chyba będę musiała zrobić sobie listę badań i wyszukać lab, w którym zrobią mi wszystko bez skierowania ;-)

marta kiedys wrzucala tabelke z badaniami ktore trzeba zrobic w ciazy !! moze ja da sie jakos odszukac ... bedziesz miala wszystko czarno na bialym ... jakie badania i kiedy sie robi ...
 
Do góry