reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
chyba nie bo ja nadal moge tam wlazic....wiec moze dziewczyny wracajcie na glowny i bedzie po problemie:)

dokladnie tak jak pisze fikusek... z tego co nam wiadomo podobno juz w lipcu mialas dostep do zamknietego ale dla pewnosci sprawdz i napisz nam.. bo ja np sprawdzalam jak sie wylogowalam i nie mozna nic zobaczyc co pisze sie na zamknietym :-D
 
dokladnie tak jak pisze fikusek... z tego co nam wiadomo podobno juz w lipcu mialas dostep do zamknietego ale dla pewnosci sprawdz i napisz nam.. bo ja np sprawdzalam jak sie wylogowalam i nie mozna nic zobaczyc co pisze sie na zamknietym :-D

serio? A skad ja to mialam wiedziec:>? Skad sie to wie?:) Jak jestem wylogowana to nie mam tam dostepu, ale myslalam, ze to wlasnie tak moze dzialac- wystarczy, ze sie zalozy konto na bb i juz mozna sobie tam zagladac...a wtedy to bezsens by byl:) Sprawdzal to ktos w taki sposob? Zakladajac nowe konto?
 
serio? A skad ja to mialam wiedziec:>? Skad sie to wie?:) Jak jestem wylogowana to nie mam tam dostepu, ale myslalam, ze to wlasnie tak moze dzialac- wystarczy, ze sie zalozy konto na bb i juz mozna sobie tam zagladac...a wtedy to bezsens by byl:) Sprawdzal to ktos w taki sposob? Zakladajac nowe konto?

nie mozna zakladac 2 kont bo jest to już łamanie regulaminu. ale ja np jak skasowalam wczesniejsze konto i zalozylam nowe to musialam czekac jakos 6 dni bo byl week a admini tez maja pelne rece roboty i jak probowalam wejsc to niestety ale nie moglam.... wiesz jak zlokalizowac nasz zamkniety czy podeslac ci link?
 
nie mozna zakladac 2 kont bo jest to już łamanie regulaminu. ale ja np jak skasowalam wczesniejsze konto i zalozylam nowe to musialam czekac jakos 6 dni bo byl week a admini tez maja pelne rece roboty i jak probowalam wejsc to niestety ale nie moglam.... wiesz jak zlokalizowac nasz zamkniety czy podeslac ci link?

Dzieki, iem wiem, bo przeciez tam jakos trafilam:)
 
dzien dobry z pochmurnego krakowa :)

mam pytanko - probujecie juz uczyc bable samodzielnego jedzenia?
ja sie przymierzam tylko nie wiem czy ogarne to jedzenie dookola...

zastanawiam sie tez czy zaczac oswajac mala juz z nocnikiem,
i mam pytanko tez do bardziej doswiadczonych mam - jaki nocniczek jest najpraktyczniejszy?
jest ich mnostwo, od najprostszych do z oparciem na plecki, z wyjmowanym pojemniczkiem, ze zdejmowana klapa ktora mozna zalozyc pozniej na zwykly sedes,
sa tez nocniczki ktore pozniej mozna poskladac i sluza jako podest zeby malec dosiegnal umywalki lub zwyklego kibelka
co sadzicie? za duzo jest opcji, nie wiem.... :-)

jesli chodzi o forum zamkniete, to jak bylam aktywna to mialam od poczatku tam dostep, ale jak moja aktywnosc znacznie spadla to mnie wykoszono :D
ale i tak mi nie potrzebne, najbardziej lubie otwarte forum grudnioweczek 2009,

jesli chodzi o jezdzik chicco, z pewnoscia macie super zabawe, my wczoraj dostalysmy pchacza i jest boski,
kilka godzin sie przebawilysmy ;)
jeden minusik - mala probuje sie po nim wspinac do wstawania, ale on jej nie utrzyma,
zastanawiam sie co jej dac, zeby cwiczyla wstawanie... probuje po naszej lawie, ale po gladkiej sciance i przewaznie konczy sie to uderzeniem noskiem...
chyba najlepiej sie cwiczy w lozeczku no bo co innego wymyslic

Daffi ja tez startuje koncem 2011, ale jak Emilka jest bardzo grzeczna, tuli sie i chichra to juz bym chciala nastepne takie slodkie :)
tylko zeby jakos wymazac samopoczucie w ciazy/porod/pierwsze pol roku ;)

pozdrowienia i milego piiiijaaateczku :happy2:
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry z pochmurnego krakowa :)

mam pytanko - probujecie juz uczyc bable samodzielnego jedzenia?
ja sie przymierzam tylko nie wiem czy ogarne to jedzenie dookola...

zastanawiam sie tez czy zaczac oswajac mala juz z nocnikiem,
i mam pytanko tez do bardziej doswiadczonych mam - jaki nocniczek jest najpraktyczniejszy?
jest ich mnostwo, od najprostszych do z oparciem na plecki, z wyjmowanym pojemniczkiem, ze zdejmowana klapa ktora mozna zalozyc pozniej na zwykly sedes,
sa tez nocniczki ktore pozniej mozna poskladac i sluza jako podest zeby malec dosiegnal umywalki lub zwyklego kibelka
co sadzicie? za duzo jest opcji, nie wiem.... :-)

jesli chodzi o forum zamkniete, to jak bylam aktywna to mialam od poczatku tam dostep, ale jak moja aktywnosc znacznie spadla to mnie wykoszono :D
ale i tak mi nie potrzebne, najbardziej lubie otwarte forum grudnioweczek 2009,

jesli chodzi o jezdzik chicco, z pewnoscia macie super zabawe, my wczoraj dostalysmy pchacza i jest boski,
kilka godzin sie przebawilysmy ;)
jeden minusik - mala probuje sie po nim wspinac do wstawania, ale on jej nie utrzyma,
zastanawiam sie co jej dac, zeby cwiczyla wstawanie... probuje po naszej lawie, ale po gladkiej sciance i przewaznie konczy sie to uderzeniem noskiem...
chyba najlepiej sie cwiczy w lozeczku no bo co innego wymyslic

Daffi ja tez startuje koncem 2011, ale jak Emilka jest bardzo grzeczna, tuli sie i chichra to juz bym chciala nastepne takie slodkie :)
tylko zeby jakos wymazac samopoczucie w ciazy/porod/pierwsze pol roku ;)

pozdrowienia i milego piiiijaaateczku :happy2:

Hej hej:)

Ja jeszcze nie zaczelam uczyc samodzielnego jedzenia, bo jakos to na razie czarno.....albo raczej baaardzo kolorowo widze:) Czasem dam malemu lyzeczke do reki, ale on z nia takie cuda wyczynia ze hoho:)
Tez sie zastanawialam nad pchaczem, ale skoro juz mamy ten jezdzik to sobie daruje, bo jego pchac tez mozna. Co do nocnika, to ja zakupilam na razie taki najzwyklejszy jak Franek zaczal sam siedziec. Kupilam go po to, zeby wlasnie pomalusienku go przyzwyczajac i skonczylo sie na tym, ze posadzilam go ze 3 razy w ubranku oczywiscie....nie podobalo mu sie za bardzo, wiec na razie sluzy nam za dekoracje duzego pokoju i podstawke pod pilke:) Jak Franek dorosnie do etapu nocnikowania to tez bede miala dylemat jaki wybrac:) Niektore sa fajne, ale ich ceny tez sa przerazajace;/
 
dzien dobry z pochmurnego krakowa :)

mam pytanko - probujecie juz uczyc bable samodzielnego jedzenia?
ja sie przymierzam tylko nie wiem czy ogarne to jedzenie dookola...

zastanawiam sie tez czy zaczac oswajac mala juz z nocnikiem,
i mam pytanko tez do bardziej doswiadczonych mam - jaki nocniczek jest najpraktyczniejszy?
jest ich mnostwo, od najprostszych do z oparciem na plecki, z wyjmowanym pojemniczkiem, ze zdejmowana klapa ktora mozna zalozyc pozniej na zwykly sedes,
sa tez nocniczki ktore pozniej mozna poskladac i sluza jako podest zeby malec dosiegnal umywalki lub zwyklego kibelka
co sadzicie? za duzo jest opcji, nie wiem.... :-)

jesli chodzi o forum zamkniete, to jak bylam aktywna to mialam od poczatku tam dostep, ale jak moja aktywnosc znacznie spadla to mnie wykoszono :D
ale i tak mi nie potrzebne, najbardziej lubie otwarte forum grudnioweczek 2009,

jesli chodzi o jezdzik chicco, z pewnoscia macie super zabawe, my wczoraj dostalysmy pchacza i jest boski,
kilka godzin sie przebawilysmy ;)
jeden minusik - mala probuje sie po nim wspinac do wstawania, ale on jej nie utrzyma,
zastanawiam sie co jej dac, zeby cwiczyla wstawanie... probuje po naszej lawie, ale po gladkiej sciance i przewaznie konczy sie to uderzeniem noskiem...
chyba najlepiej sie cwiczy w lozeczku no bo co innego wymyslic

Daffi ja tez startuje koncem 2011, ale jak Emilka jest bardzo grzeczna, tuli sie i chichra to juz bym chciala nastepne takie slodkie :)
tylko zeby jakos wymazac samopoczucie w ciazy/porod/pierwsze pol roku ;)

pozdrowienia i milego piiiijaaateczku :happy2:

heheh no to super to bedziemy razem sie starac hihihi zobaczymy ktorej sie pierwszej uda:)
mnie ciaza troszke meczyla ale nie najgrzej bylo chce znow by cos mnie w brzuchu kkopalło!
poród nie byl zły jak dla mnie i chetnie bede rodzic ponownie ale połóg juz mnie denerwował.

samodzielnego jedzenia u Julki sobie nie wyobrazam choc czesto lyzeczke mi wyrywa albo jak cos jej daje to najp[ierw bierze do raczki pozniej sama sobie wklada do pyszczka. co do nocniczka to ja uwazam np ze to odpowiedni czas.

hmm forum zamkniete... a wiec tu nie chodzi o mala aktywnosc tak do konca.... mala aferka byla...
 
reklama
Madziara, ja właśnie przywiozłam nocnik po Stasiu, mam dwa, ale nie żadne z bajerami. 1.zwykły, a 2.siada się jak na jeździku. Niektóre dzieci wolą drugi typ, ale z punktu widzenia mamy jest mniej wygodny, bo jak ściągniesz gacie do kostek to na jedynce posadzisz, a na dwójce już problem, dziecko samo na nim siądzie tylko gdy zdejmie wszystko. Franek zawsze rano robi kupkę, więc na dniach wyparzę nocniki i zobaczymy czy je zaakceptuje i coś w niego złapię. Nie jest mi to jednak potrzebne, bo i tak po nocy zmieniam pieluszkę, ale może tak by się przyzwyczajał. I tak mi teraz jeszcze nie zakomunikuje, że chce, więc traktuję to z przymrużeniem oka.
2007-07-16-001.jpg Przepraszam, że nie chciało mi się przekręcać zdjęcia, to nr 2
 
Do góry